20 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP 550

Se prodava super socuvan laptop hp 550 mnogu malku koristen kako nov....


1 €
или предлог цена
23 јул 22:18Користени ЛапТоп-и *ЕФТИНО*

HP TouchSmart IQ816 All-in-One Web camera Display 25.5 inch (64.77 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јун 13:31HP Compaq 6735s на делови

HP Compaq 6735s на делови Дисплеј - 900ден HDD HGST 320GB - 500ден Т...


400 МКД
или предлог цена
23 јун 00:40HP LAP TOP 11 INCEN MINI / VIDI OGLAS SLIKI

SO NAJ FULL PAKOVANJE PRODAVAM MINI LAP TOP HP SPREMEN ZA RABOTA SO...


По Договор
или предлог цена
01 јун 14:03Hp 2000 notebook

Laptopot raboti samo na polnac,ima baterija no treba da se smeni,treb...


6.000 МКД
или предлог цена
01 јун 13:55APPLE LAP TOP POG.IGLAS SLIKI

PRODAVAM APPLE LAPTOP KOMLETEN E 2003 MODELOT GO IMATE NA LAPTOP OT M...


По Договор
или предлог цена
28 мај 14:37IBM LAP TOP RETKOST 1992 G POG.OGLAS SLIKI

PRODAVAM IBM LAPTOP ZA KOLEKCIONERI KOMLET SO POLNAC ORIGINAL NEGOV /...


По Договор
или предлог цена
28 мај 14:34ASUS GAMING LAPTOP

i7 8gen 1060 6gb 8ram 1t hdd koristen za rabota 4 5 meseci aktivno se...


По Договор
или предлог цена
16 мај 10:40Retro laptop / kompjuter / pc tandon lt 386

Retro laptop star kompijuter , so polnac samo za ljubiteli i kolekcio...


50 €
или предлог цена
26 апр 20:47HP 2133 LAP TOP METALEN NA CEL VIDETE OGLAS SLIKI

/ CENA DOLU ZA NEGO PISUVA SE DAVA KOMLET SAMO ZA DELOVI CENA POVOLNA...


По Договор
или предлог цена
01 мар 12:41Dell Inspirion P28F на делови

Тастатура Display Полнач Ментеши Предна маска со мауспад Заден к...


1 МКД
или предлог цена
29 дек 02:29Lenovo Ideapad 100-15ibd на делови

Плоча (има проблем со процесор, не може да се инсталира оперативен ...


1 МКД
или предлог цена
29 дек 02:29Dell лаптоп половен

DELL Latitude E6410 Екран: 14.1 инчи (1440x900) Процесор: Intel Cor...


9.000 МКД
или предлог цена
08 јул 15:12prodavan asus intel core 2 duo

asus intel core 2 duo itno se prodava


200 €
или предлог цена
24 мар 09:53HP lap top

se uste e pod garancija..


300 €
или предлог цена
10 дек 12:32Се продава ASUS лаптоп

Лаптопот е користен 1 година,сеуште под гаранција купен од НЕПТУН 8г...


20.000 МКД
или предлог цена
01 авг 11:43Делови за Лап топ

Исправна плоча од Gateway MS2274 AMD AMD Athlon 64 X2 QL-65 / 2.1 GHz...


1.800 МКД
или предлог цена
31 мар 13:36Лаптоп LENOVO ideapad 100

Дефект му е само лед дисплејот се друго работи тастатура,touchpad,пор...


5.000 МКД
или предлог цена
26 фев 20:02Се продава Лаптоп (Dell) Гејмерски

Се продава Лаптоп Dell. Добро сочубан со одлична графичка и одличен п...


23.000 МКД
или предлог цена
28 ное 19:37Se prodava / zamenuva Lenovo ideapad 100

Laptopog e so defekt kako sto se gleda na slikata:)


5.500 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:15Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам