Струга
                   
81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locir...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 јул 13:00Промовирано

АПАРТМАН ВО ЦЕНТАР НА СТРУГА

СЕ ИЗДАВА АПАРТМАН ВО СТРУГА СПРОТИ ЦРКВАТА СВ ЃОРЃИЈА (ПАЗАР) КОНТА...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

Вчера 16:39Апартмани во Струга

Се здаваат Апартмани во Струга. Апартманите се со сопствени купатила,...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

29 јул 17:36Se izdavaat sobi na samoto novo setaliste nasproti pazarot

Sobite se odaleceni samo 200 metra od poznatata Zenska plaza. Se naog...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 јул 17:19СОБИ И АПАРТМАНИ СТРУГА ЛЕТО 2015

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

26 јул 18:54Se izdava GARSONIERA

Se izdava garsoniera za turisti do crkvata sv.Georgija,na setalistet...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 јул 15:56Се издава апартман во Струга

Апартманот е со сопствено купатило,кујна,дворче,интернет и телевизија...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

24 јул 17:49ELEN KAMEN - VILLA EROS

Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ELEN KAMEN vo ...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

24 јул 02:01Apartmani Gino

Апартмани Гино се наоѓаат во населбата Езерски Лозја на 2 км од Струг...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јул 16:15Se izdava Apartman vo Struga

Kapacitet za 2 2 max 4 lica So prethodno Zakazuvanje na 078317528 M...


1.500 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јул 15:00“VOLINA”-Rooms&Apartments

Se izdavaat 12 kompletno opremeni apartmani i sobi vo struga. 50 met...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

23 јул 13:00Izdavam apartman vo Struga

Pominete prekrasen odmor vo Struga. Apartmanot e opremen so kujna, ba...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

18 јул 17:48Се издаваат апартмани и соби

Вила Cherry се наоѓа во мирната и тивка населба Езерски лозја во Стру...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

18 јул 13:16Apartmani vo Struga

Se izdavaat troktrevetni apartmani vo Struga vo prizemje na kuka so ...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 јул 10:54Apartman - Struga

Se izdavaat novi apartmani vo Struga, za 2-4 osobi, vo blizina na ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 јул 08:54APARTMANI STRUGA

Se izdavaat apartmani vo Struga, vo neposredna blizina na detskoto o...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

16 јул 08:54Komforen petkreveten apartman

Издавам комфорен апартман од 75 квадрати во централното градско подра...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

14 јул 16:04Струга Евро Хотел апартмани

Издавам 2 Апартмани во Евро Хотел Струга, за 4-5 лица, опремен со к...


1.300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

13 јул 13:00Apartman

Se izdava Apartman 73 kvadrati vo struga, vtor sprat vo zgrada, pokr...


35 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

13 јул 01:31APARTMANI!!!

Izdavam apartmani vo struga vo blizina na ezerot !!!


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

12 јул 15:28De lux apartman

Издавам комфорен апартман во централното градско подрачје, 300м од ез...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 јул 19:10Apartmani vo s.Radozda, Struga

Apartmani KLIO. Se iznajmuvaat apartmani vo s.RADOZDA, Struga. Locir...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

10 јул 13:00Apartman

Se izdava apartman vo centarot na gradot na samo 200 m od plazata. Ap...


30 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јул 12:38се издава

Се издаваат апартмани во месноста езерски лозја(поранешен еуротел).Ап...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

06 јул 22:54APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Се изнајмуваат двa aпартмани во центарот на Струга, на 50м од градска...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

06 јул 16:17Apartmani 250 den od nokevanje

Se izdavaat trokrevetni apartmani vo kuka na prizemje so posebni vlez...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

05 јул 12:31Sobi odmoraliste Majski Cvet Struga

Мајски Цвет е одморалиште кое се наоѓа покрај самата обала на Охридск...


По Договор
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 јул 14:34Apartmani-sobi Struga

Apartmani i sobi vo strog centar na gradot,vo blizina na zenska plaza...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

25 јун 15:35Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26Villa Egnatia

Вила Игнација се наоѓа на само 50м од брегот на Охридското езеро во н...


10 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

07 јун 11:26apartmens STONE

Се издаваат апартмани во село Радожда Струга на 35 метри од езерото ...


25 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 мај 08:27Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA 30 METRI OD DRIM

Dobrodojdovte vo Apartmani VILLA KLIMETICA STRUGA na samo 30 METRI OD...


20 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 мај 22:39STRUGA!! LUKSUZNI APARTMANI so pogled na Ezero!

Se iznajmunaat Ekskluzivni apartmani sosema novi do samoto ezero kaj ...


280 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

04 фев 18:32Garden House Apartment - Struga

Apartmani Sobi Parking Tv WiFi Kujna Prizemje Za sekoj Apartman masa ...


1 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

15 сеп 08:39Apartmani vo naselba Ezerski Lozja- Struga

Во населба “Езерски Лозја“- Струга се наоѓа нашата вила “Јована“ каде...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

24 јул 10:16Се издаваат апартмани за туристи со ВАУЧЕРИ за туризам

Се издаваат апартмани и соби за туристи , 100м од езеро и од женска п...


350 €
или предлог цена
Струга

Апартмани

02 јул 07:40Izdavam Apartmani

Izdavam Apartmani vo Vevcani


2.000 МКД
или предлог цена
Вевчани / Струга

Апартмани

12 јан 09:38Апартмани во близина на струшката чаршија,сопствен паркинг

Два ката со по две спални соби,купатило и кујна со трпезарија целосно...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

22 дек 12:46Apartmani-Struga

Se izdavaat dvosobni apartmani pogodni za dve familii opremeni so wif...


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39SE IZDAVAAT SOBI-APARTMANI VO CENTAROT NA STRUGA

Apartmanite se dvosobni opremeni se so TV,WI-FI,Kujna....


300 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

21 дек 10:39APARTMANI VO STROG CENTAR NA STRUGA MNOGU POVOLNO

APARTMAN SO DVE SPALNI SOBI ,KUJNA SO TRPEZARIJA POSEBNA SOBA I KUPAT...


350 МКД
или предлог цена
Струга

Апартмани

28 окт 07:31Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам