Радовиш
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IVEKO DAILY

1995 god ,reg do 02/2022, 2.5 td ,76 kw so klima 20 sed. Inf na tel 0...


2.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

13 јун 08:46AVTOBUS IVECO

1998 Godina 40 sedista Vo odlicna sostojba


6.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

08 јун 14:34MERCEDES VARIO 814D

2000 Godina 25 za sedejne 16 za stoejne Registirano i servisirano ...


10.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

08 јун 14:34IVECO DEYLI 40C11

2005 Godina 22 sedista Registirano i servisirano Odlicna sostojb...


7.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

08 јун 14:34IVECO KAPENA

2002 Godina 30 Sedista Registirano i servisirano Odlicna sostojba


10.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

08 јун 14:34MERCEDES NEOKAR

2002 Godina 30 sedista


6.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

08 јун 14:34Iveco

Iveco 2003 so 30 sedista so full oprema.


12.000 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

10 јан 19:41MAN LiONSTAR 422 ks

Се продава MAN LIONSTAR 422 ks. Година на производство 1999. Автобу...


10.500 €
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

30 сеп 12:38Раткапни за Автобус

4 броја пластични


1 МКД
или предлог цена
Радовиш

Автобуси

08 ное 13:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам