Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Truba Amati

Vo super odlicna sostojba professionalna truba Amati Kraslice so kufe...


220 €
или предлог цена
22 мај 17:38Ukrasen Saksofon

Prekrasno metalno malo saksofonce 30cm, celosno izraboteno od mesing,...


2.200 МКД
или предлог цена
22 мај 17:34Pifla Selmer metalik saks alto

Metalna pifla za saks contralto,, identična na piflite proizvedeni od...


250 €
или предлог цена
22 мај 17:27YAMAHA GIGMAKER

Tel: 078435098 Kristijan Komplet so chineli: Snare 14" Tom toms 12...


950 €
или предлог цена
02 мај 20:50Schmidt flohr piano

Prodavam piano schmidt flohr vo odlicna sostojba donesen od Svajcarij...


450 €
или предлог цена
06 јан 07:46KORG KRONOS 2

kronos 2 samo 3 meseca koristen kupen od germania so futrola


2.200 €
или предлог цена
29 сеп 14:48Saks Alto Ambasador-Italy

Saks Ambasador vo super odlicna sostojba, dobro dihtuva, bidejki mu ...


220 €
или предлог цена
26 сеп 14:31Pile Sovetski sintisajzer

Се продава уникатен и многу редок синтисајзер од Советскиот сојуз-Пил...


3.000 МКД
или предлог цена
10 авг 11:09Klavir клавир, пијано, pijano SCHMIDT FLOHR

Klavir SCHMIDT FLOHR vo odlicna sostojba donesen od svajcarija


750 €
или предлог цена
22 мај 11:33Harmonika Weltmeister

Prodavam harmonika Weltmeoster so 96basa 3 registra na leva strana i ...


20.000 МКД
или предлог цена
07 апр 17:13Prodavam tapani Pearl

Продавам акустични тапани Pearl .. тапаните се без никаква маана


350 €
или предлог цена
09 ное 13:04Saksofon AKUSTIK i HULLER

Saksofonite se dvata servisirani komplet akustiko ima edna godina gar...


По Договор
или предлог цена
05 ное 16:42fender jazz bass

gitarata e kupena nova vo berlin 94 i ne e koristena poveke od 10h.ma...


1.500 €
или предлог цена
18 сеп 08:51elektricni tapani

profesionalno izraboteni(nekoristeni)elektricni tapani so originalni ...


10.000 МКД
или предлог цена
10 јун 22:31YAMAHA TYROS 2

odlicen sajzer tyros 2,proizveden 2006/07,super socuvan,so nego odi o...


900 €
или предлог цена
01 фев 11:01Продавам KORG PA 80

Сајзерот е многу добро сочуван,спремен е за секаков вид на свирка. И...


26.000 МКД
или предлог цена
11 јун 13:09Yamaha

Se prodava Yamaha nov donesen od Svajcarija cena po dogovor 071 848 9...


1 €
или предлог цена
05 мар 22:04tarambuki so ekstra cena i orginal

Tarambukite se ekstra cena vo odlicna sostojba so orginal plastiki vr...


65 €
или предлог цена
22 фев 00:50Truba amati

Trubata e vo odlicna sostojba ima mnogu dobar ton dobar socuvan marka...


120 €
или предлог цена
16 фев 00:27Klarinet amati

Klarineto e vo odlicna sostojba ima odlicen ton stima vredi da se vid...


120 €
или предлог цена
16 фев 00:24pifla otolink super tone 8

piflata ima mnogu dobar ton moze vo semoe vreme da se proba


130 €
или предлог цена
09 фев 00:48Korg Pa50sd socuvan

Sajzerot e sreden vo odlicna sostojba spremen za svirka , moze da se ...


350 €
или предлог цена
23 окт 23:22SE PRODAVA KLARINET..

INFORMACII NA NAVEDENIOT BROJ..CENA PO DOGOVOR.. 071634264..


1 €
или предлог цена
03 авг 12:51zvucnici trosistemski

prodavam trosistemski zvucnici vo odlicna sostojba moze i zamena za k...


19 мар 19:02nova elektro-akusticna JUMBO GITARA

Nova elektro akusticna JUMBO gitara od markata ACHTON mod.j59sceqnt (...


450 €
или предлог цена
15 мар 21:49Prodavam Korg Pa 80

Sajzerot e vo odlicna sostojba spremen e za sekakov vid svirka.Ima H...


5 €
или предлог цена
28 јан 20:14Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам