Гевгелија
                           
33 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

apartmani Star Dojran

se izdavaat apartmani vo sekoj period od godinata lokacija do hotel ...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

Вчера 20:49Se izdavaat apartmani i sobi Star Dojran Vila Mario

Izdavame apartmani sobi i studia vo centralno podracije na Star Do...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

20 јун 17:57IZDAVAM SOBI VO DOJRAN

Vila Mitko vi nudi sobi i studija vo vikendica vo Star Dorjan. Vilat...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

20 јун 11:15Soba so kujna i kupatilo

Se izdava garsonjera,potpolno nova,na podolg period.Cena 100 e plus s...


100 €
или предлог цена
Гевгелија

Соби

20 јун 01:01SE IZDAVAAT APRATMANI NA PRVI RED

Se izdavaat apartmani vo Star Dojran na prviot red. So prekrasen pogl...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 јун 18:56SOBI VO GEVGELIJA - HOTEL PREMIUM INN

РЕЗЕРВАЦИИ НА 070599005 Новоотворен хотел во Гевгелија(булевар Гев...


1.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

17 јун 08:27SOBI ZA KRATOK PRESTOJ , 3km OD GRANICA

BED & BREAKFAST DELIKATES * * * Novo opremeni sobi za iznajmuvanje s...


10 €
или предлог цена
Богданци / Гевгелија

Соби

17 јун 08:27издаваме соби во Стар Дојран

собите се 350 метри од плажа,прекрасен поглед,со едно купатило и една...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

16 јун 11:13Se izdavat apartmani vo centaro na Star Dojran

Apartmanite se naogat na 200 m od gradskata plaza


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

10 јун 09:25Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови компл...


800 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

25 мај 09:50Apartman vo CENTAROT na Star Dojran na 50m od plazata

Се издава комплетно опремен апартман во СТРОГИОТ ЦЕНТАР на Стар Дојра...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

21 мај 19:36Prekrasni apartman / apartmani i soba / sobi na sama plaza!

Apartmanite se naogjaat na glavnata ulica i vednas sproti plazata. Se...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

29 апр 20:18Се издава студио приземје 25м2 Гевгелија

Се издава студио приземје на ул. Моински пат б.б-Гевгелија (100метри ...


6.000 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

24 апр 10:16Se izdava apartman

Izdavam apartman na podolg vremenski period.tel.077752555


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

02 мар 00:36АПАРТМАНИ СТАР ДОЈРАН

Се издаваат два нови еднособни апартмани(BLUE&YELLOW) на пократок или...


1.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 окт 12:09Se izdavaat sobi i studia Star Dojran

Izdavam sobi i studia vo Star Dojran.Vilata se naoga vo centar nad...


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

09 сеп 23:19Издавање Соби Во Стар Дојран

Се издаваат Дво и Тро креветни соби во Стар Дојран на 5 Минути од Цен...


350 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

01 сеп 01:42Prekrasni eftini sobi soba na sama plaza!

Sobite se naogjaat na glavnata ulica i vednas do plazata. Sekoja sob...


300 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 авг 12:35Se izdavaat sobi vo Star Dojran

Se izdavaat 5 sobi, 2 so 4 kreveta, 2 so 3 kreveta i edna so 2 krevet...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

23 јун 18:07Sobi za rabotnici

Izdavam sobi za rabotnici so kablovska,wi fi ,kujna I kupatilo.tel.07...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

30 мај 22:38Izdavam opremeni sobi za vraboteni lica

Poseben vlez,internet,kablovska,kujna i se drugo sto e potrebno.Do ka...


По Договор
или предлог цена
Гевгелија

Соби

28 ное 18:19Izdavam sobi vo Dojran

Izdavam sobi vo Dojran na odlicna lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 јун 07:34Sobi studia

Izdavam kompletno namesteni so se sobi i studia po najpovolna cena


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

17 мар 13:12Се издава гарсоњера во центарот на Гевгелија

Се издава наместена гарсоњера во центарот на градот, во непосредна ...


1 МКД
или предлог цена
Гевгелија

Соби

29 јул 14:06Izdavam sobi vo Dojran na mirna i ubava lokacija

Izdavam sobi vo Star Dojran na mirna i ubava lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

27 јун 11:39Se izdavaat apratmani vo S.Dojran na prviot red

Se izdavaat apratmani vo dojran na prviot red so prekrasen pogled kon...


1 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

16 авг 11:00Izdavam sobi vo Dojran na atraktivna lokacija

Izdavam sobi vo Dojran na atraktivna lokacija


По Договор
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

08 авг 09:36Издавам Соби

Издавам 3 соби на 10 минути од плажа, со преубав поглед на Стар Дојран


1.000 МКД
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

06 авг 12:37Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani za prestoj. Vo blizina na restoran Javor Agapi ...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Соби

28 јул 10:42Apartmani za izdavanje

Se izdavaat apartmani za prestoj. Vo blizina na restoran Javor Agapi ...


10 €
или предлог цена
Гевгелија

Соби

28 јул 10:41Се издаваат соби во Нов Дојран

За ноќевање и одмор се издаваат соби во нова куќа во Нов Дојран. Цена...


4 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

15 јул 15:32Izdavam sobi i apartman vo Star Dojran

Izdavam sobi i apartman vo Star Dojran.Vilata se naogja vo centar nad...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

30 јун 09:30SE IZDAVAAT SOBI APARTMANI ZA RABOTNICI

Se izdavaat sobi,apartmani za rabotnici.Kompletno se renovirani.. cen...


1 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Соби

18 јан 14:06Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам