158 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Razladna vitrina

Se prodava razladna vitrina FRIGOTEHIKA. KAKO NOVA, koristena samo 2 ...


799 €
или предлог цена
Денес 14:05razladna i inox oprema

izrabotka na sekakov vid na razladna oprema i kujnska oprema po vasi ...


1 МКД
или предлог цена
Денес 07:47СЕ ПРОДАВААТ ФРИЖИДЕРИ

Се продаваат витрини и фрижидери за одржавање и длабоко. Поединечно,а...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:50PECKA ZA BUREK I BELI PECIVA I TOPOL STOL VO ODLICNA SOSTOJB

Se prodava topol stol i pecka za burek i beli peciva raboti na trofaz...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10Se prodava PEKARSKI INVENTAR

Vitrina za pecivo i burek Duvalka germanska Duvalka samodelska Plinsk...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:35LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
Вчера 11:40Razladni pultovi

Razladni pultovi 1.8m.,1.9m. I 2 od 2.1m.


10 МКД
или предлог цена
Вчера 07:42Пирамида за изложување на книги

Материјал + работна рака = 20.000 Се продава за 13.000


13.000 МКД
или предлог цена
23 јул 15:31Рафт за книги и честитки

Железент рафт за книги и честитки, среден и набоен.


6.000 МКД
или предлог цена
23 јул 15:31ИТНО! Инвентар за во Книжарница

Се продава: Пирамида за изложување на книги Материјал + работна ра...


15.000 МКД
или предлог цена
23 јул 15:31LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW LASER ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
23 јул 10:56Raftovi + rab.biroa

6 identicni raftovi : В=200 , Ш=80 , Д=40 6 rab masi (biroa) : В...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
23 јул 10:41Prodavam Inventar Za Picerija , Restoran ili Kafule

Se Prodava Celiot Inventar od Picerija LEO : Masi , Stolici , Sank ,...


1.000 МКД
или предлог цена
22 јул 23:39противпожарен апарат

продавам противпожарен апарат


1.200 МКД
или предлог цена
22 јул 23:31LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
22 јул 12:07RABOTNA MASA OD INOX,PROHROM,HASAP,INOKS

Se prodava Rabotna masa Od inox so dimenzija 120x70x86sm(vistinata e ...


16.000 МКД
или предлог цена
20 јул 22:38Инвентар за Маркет Фрижидери Рафтови Професионална Каса

Рафтови 200x80 2500ден од парче нов модел Фриготехника Рафтови 2...


1 МКД
или предлог цена
20 јул 13:00Продавам витрина со стакло, биро, собни врати и др...

Продавам витрина користена за изложување на мобилни телефони, работно...


1 €
или предлог цена
20 јул 12:26Se prodava shank

Shankot e vo odlichna sostojba. Za povekje infomacii i cena javete se...


1 €
или предлог цена
20 јул 04:28Tenda

Tenda 2x0.6


20 €
или предлог цена
19 јул 22:17RABOTNA MASA I HAUBA ZA RESTORANI OD INOX

Se prodava Rabotna masa Od inox so dimenzija 120x70x86sm(vistinata e ...


16.000 МКД
или предлог цена
19 јул 19:24Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма

Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма. Шанкот е 300 х 1.60 см...


1 МКД
или предлог цена
19 јул 19:05LASER LIGHTSHOW LASERSKI PROEKTOR ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
19 јул 11:17ДЕТСКИ КОЛИ КЛАЦКАЛКИ НА ЖЕТОНИ

Нови само тестирани не користени


По Договор
или предлог цена
18 јул 19:50Комплет фискален апарат

Комплет фискален апарат со продолжена важност до март 2022 г.,читач,к...


450 €
или предлог цена
18 јул 12:02MASINA ZA SLADOLET I DRUGA OPREMA

Se proradava masina za sladolet 1900e Masina za Li...


По Договор
или предлог цена
17 јул 13:36se prodavaat 20 stolici i 5 masi

se prodavaat 20 stolici i 5 masi vo odlicna sosotjba


1 МКД
или предлог цена
17 јул 12:37LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
16 јул 11:19ZAKACALKI ZA STALAZI/RAFT

Prodavam zakacalki za raftovi 18-1-6 Dimenzii na slikite


1 €
или предлог цена
16 јул 07:35Penomat/penomati

Prodazba na inox penomati 80 l


11.000 МКД
или предлог цена
15 јул 17:12Avtomatika za samousluzni avto peralni

Avtomatika za samousluzni peralni Mozete vasata veke postoecka pera...


200 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дукани и опрема

15 јул 17:12Avtomatika za samousluzna/samoposluzna peralna

Avtomatika za samousluzni peralni Mozete vasata veke postoecka peral...


300 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дукани и опрема

15 јул 17:11Samousluzna/samoposluzna avto peralna

Prodazba na komletni masini za samoposluzno perenje na vozila ... Ko...


2.600 €
или предлог цена
15 јул 17:11KAFEMAT BORAC

Kafematot e vo odlična sodtojba


250 €
или предлог цена
15 јул 17:05Самопослужна/Самоуслужна перална за перење на автомобили

Нудиме Италијански комплетни системи за самоуслужни авто перални мон...


2.600 €
или предлог цена
14 јул 15:22ПРОДАВАМ ИНВЕНТАР ЗА ФРИЗЕРСКИ САЛОН

Продавам комплет инвентар за фризерски салон и тоа 2 масивни сто...


500 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
900 €
13 јул 19:24FISKALNA KASA RAZVIGOREC (MOBILNA)

Se prodava fiskalna kasa razvigorec (mobilna) Cena 5500 denari


1 €
или предлог цена
13 јул 16:11nov,nekoristen shank, sank, шанк, mediapan, iverica, 180x135

se prodava potpolno nov, nekoristen shank od iverica i mediapan!! dim...


9.999 МКД
или предлог цена
10 јул 14:21Samousluzna /samoposluzni programi

Prodazba na programi za samoposluzna peralna Proizvedeni vo EU Ce...


400 €
или предлог цена
Новаци / Битола

Дукани и опрема

10 јул 13:35LASER LASERSKI PROEKTOR LIGHTSHOW ZA ZABAVI KAFICI IGROTEKI

Ласерски мини проектор со црвено и зелено светло кој може да се корис...


1.100 МКД
или предлог цена
09 јул 11:07Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам