Битола
                           
1098 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

STAN KAJ BADO MARKET

Се продава зачуван стан на прв спрат со внатрешна површина од 56m2, т...


620 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:55SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitol...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:47се издава стан

се издава комплетно реновиран стан во центаро на градо поточно кај т...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:56SE IZDAVA NOV STAN VO CENTAROT NA BITOLA

Stanot e renoviran kompletno vo 2019 godina i e dosega ne izdavan Ko...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:04Се продава стан во Битола, спроти Сомуно

Се продава стан во Битола, спроти Сомуно


42.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:23Se izdavaat apartmani za podolg prestoj

Se izdavaat apartmani za podolg prestoj na Shirok Sokak. Vkluchena se...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:38IZNAJMUVAM stan vo STROG CENTAR ( zgrada GROZD )

Iznajmuvam stan vo najstrogiot centar na gradot, vo zgradata GROZD od...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 17:51Издавам КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН спрат од куќа од 01.10.2020

Издавам спрат од куќа на ул.7-ми јули бр.18-Битола. Во непосредна бл...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 16:18Izdavam nov nevselen stan

Stanot e nov, Se naoga vo blizina na novata bolnica i bolnica plod...


8.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.500 МКД
Битола

Станови

Вчера 16:05Se izdava namesten stan

Se izdava renoviran i celosno namesten stan vo Nova Bitola nad Vero...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:00NOV STAN 90m2

Продажба на стан во напредна фаза на градба. Aria Residence & Spa е ...


760 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:49СТАН (поткровје) 61м2

Се продава стан (поткровје) 61 м2. на ул. Димче Лахчански - наспроти...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:12Kupuvam stan

Kupuvam stan,vo blizina na gorno Vero ,Jumbo,noviot pazar,okolu 60m2,...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:12Se izdav stan 70 m2 vo centar

Se izdava kompletno renoviran stan vo Stara bolnica 70 m2. Stanot ima...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:222-1460, КАРПОШ, ДВОСОБЕН,3КАТ, ИССЕЛУВАЊЕ ЗА 1 ГОД

2-1456,КАРПОШ, СОНЧЕВ ДВОСОБЕН СТАН СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 50 М2+2 М2...


28.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:05  НОВ ОГЛАС

Stan na SIROK SOKAK

Se prodava stan od 139 m2 vo NAJSTROGIOT centar na gradot, na Sirok S...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:04Se prodava dvosoben stan

Se prodava dvosoben stan od 52 m2, 4m2 balkon i 5m2 vizba. Stanot e ...


33.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:50ИЗНАЈМУВАМ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Se iznajmuva stan vo stog centar, do grcki konzulat, nova gradba 2016...


200 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 11:38продажба на поткровје

во близина на градскиот пазар во Битола


32.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:47НОВИ ТРОСОБНИ СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ЗГРАДА-НОВОГРАДБА ГОТОВИ ДО СЕПТЕМВРИ 20...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:18СЕ ПРОДАВА РЕНОВИРАН ТРОСОБЕН СТАН 65М2

СЕ ПРОДАВА ТРОСОБЕН СТАН ОД 65 М2 ПЛУС БАЛКОНИ И ВИЗБА. СТАНОТ СЕ СО...


44.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:17СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН 57 М2

СЕ ПРОДАВА СТАН - ДВОСОБЕН ПРОШИРЕН СО КУЈНА, ПОСЕБНА ТРПЕЗАРИЈА И ДН...


38.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:17СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО НОВА БИТОЛА 46М2 ПЛУС 8 М2 ВИЗБА

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО НОВА БИТОЛА, ДВОСОБЕН ПОВРШИНА 46 М2 СО ВИЗБА ОД 8...


32.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:16СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ СТАНОВИ ВО ГРАДБА ВО СТАНБЕН ОБЈЕКТ СО ЧЕТИРИ КАТА ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:16СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ОД 64 М2 СО ВИЗБА 11 М2

СЕ ПРОДАВА ДВОСОБЕН СТАН ОД 64 М2 СО ВИЗБА ОД 11 М2. СЕ СОСТОИ ОД КУ...


43.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:16SE IZNAJMUVA NOV LUKSUZEN STAN VO NAJSTROG CENTAR

NOV LUKSUZEN STAN VO NAJSTROGIOT CENTAR NA BITOLA KOMPLETNO OPREMEN i...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:30Поткровје во Битола

Се продава ново луксузно поткровје над Симпо во Битола. Новог...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:04Se izdava stan [sobi] vo centar Bitola

1. .Se izdava mal stan vo centar vo blizina na oficerski dom i Te...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:00Stan vo Topansko

Se prodava stan na Metodija Mitevski (kaj VIVA FRESH)na visoko prizem...


36.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:30Stan Sirok sokak zamena za Kuka okolu centar

Se prodava stan na Sirok sokak vo blizina na Dom na Arm na P+4 sprata...


42.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:18SE PRODAVA STAN 70 M2

Se prodava stan od 70m2 + 8m2 Podrum Ulica: Ivan Milutinovik Broj: 1...


37.500 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 23:41DUPLEKSI vo STROG CENTAR

Се продаваат два Дуплекси во мини згради на одлична локација во Строг...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 14:57Stan vo Streliste

Se prodava stan vo streliste kompletno renoviran so odlicna izolacija...


35.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 14:49Се издава полу-наместен стан !!!

Се издава полу-наместен стан во населба Стрелиште ,за подолг временск...


5.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 12:01Se iznajmuva kompletno nov stan vo centarot na bitola

Stanot e renoviran kompletno vo 2019 godina i e dosega ne izdavan Ko...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 11:54Se izdava celosno opremen stan

Se izdava celosno novoopremen stan vo strogiot centar na gradot. 07...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 11:31prodavam namesten stan so tri golemi spalni sobi

Najubava lokacija , orientacija i raspored !!! Luxuzen, opremen so m...


799 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
810 €
Битола

Станови

24 јан 10:37prodavam 2 stanovi namesteni vo kujka vtori sprat 200mkv

prodavam 2 stanovi po 65 m.kv na vtori sprat od kujka kujkata se sost...


49.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 10:29Prodazba na novi stanovi so imoten list, ECO RESIDENCE

EKO RESIDENCE СТАНОВИ ЗА ПРОДАЖБА СО ИМОТЕН ЛИСТ ОД 87, 97 и 102 М...


680 €
или предлог цена
Битола

Станови

24 јан 10:27prodavam stan so tri golemi spalni sobi

Najubav stan vo Bitola ! Najubava lokacija ! OrientacijaEW ! Raspo...


699 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
730 €
Битола

Станови

24 јан 10:24Страна 1 од 28