777 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gradezna parcela kaj bal banja (ITNO)

Placot e vo gorno orizari odma nakarsi bal banja КП.1391 429 m2...


30 €
или предлог цена
Денес 14:01atraktiven plac brusnik

najatraktiven plac nad ciflik so pristap do voda i struja,perfektna l...


12 €
или предлог цена
Денес 13:34Prodavam parcela kaj kluckata za Krklino

ITNO prodavam parcela pokraj pat kaj kluckata za Krklino na vlezot na...


1 €
или предлог цена
Денес 13:01Plac na samijot pat za lavci

Se prodava plac na samiot pat za selo lavci pogoden za gradba


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Odlicen plac nad Kapri

Se prodava odlicen plac nad Hotel - restaurant KAPRi 3514 m2 Golems...


38 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava plac плац vo centarot na gradot

Плацот е со површина од 174 м2, се наоѓа на ул. Димитар Влахов во бли...


39.900 €
или предлог цена
Денес 12:33plac,niva ,bavca, kuknjo mesto 750m2

Placot se naogja nasproti Francuski grobista so dva vleza(eden pred o...


15.000 €
или предлог цена
Денес 12:09PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI

PRODAVAM NIVA VO GORNO ORIZARI, STAR AERODROM, SO KVADRATURA OD 5280 ...


2 €
или предлог цена
Денес 10:58Se prodava gradezno zemjiste vo Gorno orizari

Se prodava plac 397 metri kvadratni so markica za gradba 10x10 i visi...


11.000 €
или предлог цена
Денес 09:35Graden plac na patot za Kravari

Se prodava gradezna parcela na patot za Kravari - Bitola od 2077 m2 s...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:27Plac na izlezot od Bitola

*Se izdava, vednas do samiot pat, posle znakot Bitola na izlezot od...


1 €
или предлог цена
Денес 09:06Atraktiven plac na pelister

Atraktiven plac na pelister s.trnovo nasproti HOTEL RIS na glaven pat...


1 €
или предлог цена
Денес 08:12PRODAVAM PARCELA NA MAGISTRALNIOT PAT POD MASALKO

PRODAVAM PARCELA NASADENA SO 400 STEBLA PAULOVNIJA ELONGATA STEBLA Z...


6 €
или предлог цена
Денес 01:57Se prodava plac do carinski terminal

Placot se naoga vo neposredna blizina na carinskiot terminal pred s.K...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 23:39Se prodava livada kaj kafeanata ELEN

Se prodava livada od 1800 m² vo gorno Orizari, 200 m pod kafeanata El...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:51Atraktiven Gradezen Plac od 3000 m2

Gradezna Parcela od 3000 m2 Placot se naoga na samiot pat za novite ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:46plac za kuka 527m2

plac za kuka od 527m2 vo kravari na ulica svetozar popovski Privat...


12 €
или предлог цена
Вчера 21:46Продавам овошна градина

Продавам овошна градина од 970 m2 во месноста викана Дива Круша кое с...


10 €
или предлог цена
Вчера 16:00Nivi vo selo Krklino 18800m2

3 parceli blisku edna do druga Informacii na tel. 075344330


48 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54Plac - niva kaj novite grobista

Vo blizina na Rajska Porta INFORMACII NA TEL. 075344330


23 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
25 €
Вчера 15:54Se prodava plac na patot za Trnovo

Se prodava plac od 2000m2 na patot za s. Trnovo, pod hotelot Sumski f...


1 €
или предлог цена
Вчера 15:54  НОВ ОГЛАС

Plac vo bratindol

Se prodava mesto vo Bratindol -vo gradezen reon -na asfalten pat ...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 15:37Se prodava parcela Dihovo

Se prodava parcela od 4700 m2 koja ne e deliva. Ima moznost za prikl...


7 €
или предлог цена
Вчера 14:38Se prodava plac 1100 m2

Se prodava mesto okolu 1043 m2, na izlez od Bitola nad gornata benzin...


3.500 €
или предлог цена
Вчера 11:25ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА - кај Парк Стив Наумов

Градежната парцела е во централно градежно подрачје со маркица за гра...


70.000 €
или предлог цена
Вчера 10:10Ниви во с. Вашарејца, nivi vo s. Vasarejca

Се продава земјоделско земјиште,во атарот на село Вашерејца со површи...


1 €
или предлог цена
Могила / Битола

Плацеви и Ниви

Вчера 08:28Продавам 2 градежни парцели со дооформување

Парцелата што се продава е со катност П+2, со вкупна површина 475 ...


5 МКД
или предлог цена
23 јул 22:19Продавам Лозје Крклино

Продавам Лозје на новиот пат на ОБИЛОЛНИЦАТА кој води од Ресен према ...


По Договор
или предлог цена
23 јул 20:08ПРОДАВАМ НИВИ ПАРЦЕЛИ ОКОЛУ КРКЛИНО

ПРОДАВАМ Повеке Парцели од 2.500 м2 до 25.000 м2 на подрачјето околу ...


По Договор
или предлог цена
23 јул 20:08ПРОДАВАМ НИВА ПАРЦЕЛА

Продавам Парцела 5500м2 Достапна струја вода . Тел 071 381 481


5 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
6 €
23 јул 20:06Se prodava livada vo blizina na bitola hitnoo i evtino !!!

СЕ ПРОДАВА ЛИВАДА ОД 11000 М2 ВО...


По Договор
или предлог цена
23 јул 19:27Mesto vo s.Krklino- Bitola

Се продава место во с.Крклино спроти сепарацијата на "Македонија-Пат"...


10 €
или предлог цена
23 јул 18:57SE PRODAVA PARCELA NA PATOT ZA KRAVARI(GRCIJA)

Prodavam gradezen plac od 2170-m2, vo urbanisticki plan na KO-Bukovo,...


11.111 €
или предлог цена
23 јул 18:52П519, ПОСЛЕ ДОВЛЕЏИК, ПАРЦЕЛА СО МАРКИЦА ЗА СЕРВИСИ

П519, ПОСЛЕ ДОВЛЕЏИК, ПАРЦЕЛА ОД 6292М2, ПРЕДВИДЕНА ГРАДБА ЗА ОБЈЕКТИ...


140.000 €
или предлог цена
23 јул 18:39П462, НИЖЕПОЛЕ, ПАРЦЕЛА СО ВОДА И СТРУЈА ДО ПАРЦЕЛАТА

П462, НИЖЕПОЛЕ, ПАРЦЕЛА, 623М2 ЗА 14000 ЕВРА (ВО ПАРЦЕЛАТА ИМА ШАХТА ...


14.000 €
или предлог цена
23 јул 18:37Се продава земјоделско земјиште

се продава обработливо земјоделско земјиште,втора класа во Г.Оризари ...


1 €
или предлог цена
23 јул 15:15Izdavam pod kirija plac 1100 m2 Brusnicka Naselba Bitola

Izvadam pod kirija plac od 1100 m2 vo Bitola, Brusnicka Naselba sprot...


110.000 €
или предлог цена
23 јул 11:21MESTO

Prodavam mesto nasproti seloto BRATINDOL nad noviot pat BITOLA-RESEN...


3 €
или предлог цена
23 јул 10:21LIVADA

Prodavam livada vo S. BRATINDOL livadata se naoga 500 m pod crkvata ...


2 €
или предлог цена
23 јул 10:21Mesto vo S. BRATINDOL

Prodavam mesto nad S. BRATINDOL mestoto e zasadeno so borovi drva mo...


9.000 €
или предлог цена
23 јул 10:21Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам