119 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Patiki PUMA br. 39

Patikite se vo extra sostojba br. 39


1.400 МКД
или предлог цена
20 јун 10:55Женски нови чевли од Пеко

Продавам многу поволно женски чевли од Пеко број 38.


600 МКД
или предлог цена
19 јун 17:57NOVI CEVLI KUPENI OD GERMANIJA

Se prodavaat sosem novi cevli, kupeni vo Germanija, br. 37 i 37,5. Ce...


1.500 МКД
или предлог цена
19 јун 13:27ADIDAS AGRAVIC GORETEX vodootporni 38 broj

Prodavam adidas agravic gore tex vodootporni patiki- cizmi Gi imam n...


3.500 МКД
или предлог цена
18 јун 22:37Patiki KAPPA br. 39

Patikite se vo extra sostojba kozni br. 39


1.500 МКД
или предлог цена
18 јун 21:31Zenski opinci br.40

Opincite se samo dva pati upotrebeni,skoro novi.


800 МКД
или предлог цена
18 јун 10:52COLUMBIA ORIGINAL PATIKI

patikite se bukvalno novi. original mn kvalitetni i udobni. So zastit...


1.700 МКД
или предлог цена
18 јун 10:15Zenski idetski kozni cevli od 30 do41

Novi zenski i detski kozni cevli mozi na golemo i malo tel 075 232 682


10 €
или предлог цена
16 јун 22:27Нови Jack Wolfskin бр. 39.5 (купени 100€)

Здраво! Продавам нови женски патики Jack Wolfskin, поради згрешен бр...


3.000 МКД
или предлог цена
16 јун 20:43ZENSKI PATIKI NOVI BROJ 42

Zenski patiki novi , ne se nenoseni. Broj 42 + .


500 МКД
или предлог цена
15 јун 21:02Prodavam novi zenski obuvki, cevli

Prodavam novi, voopsto ne noseni zenski cevli na platforma. Broj 37


600 МКД
или предлог цена
15 јун 11:58ASICS ORIGINAL PATIKI

patikite se bukvalno novi . Original mn kvaliteteni i udobni i gel ...


1.600 МКД
или предлог цена
14 јун 21:38Prodavam Patiki Orginal

Prodavam Patiki Orginal Saucony


1.000 МКД
или предлог цена
11 јун 22:08Novi zenski "Brend "salonki !!! Povolno !!!

Salonki Novi crna boja br.36 !!! PREKRASNI !!! EFTINO ! VIDI SLIKI ☺....


25 €
или предлог цена
11 јун 10:00ADIDAS ORIGINAL PATIKI BR 40

Patikite se novi. Original mn kvalitetni i udobni. Prakjam po karg...


1.700 МКД
или предлог цена
10 јун 23:09zenski cevli 37 i 38 broj

zenski cevli i detski cevli ,,10 rala 37,, i ,,6 rala 38,, detski ima...


По Договор
или предлог цена
10 јун 19:40NOVI OBUVKI CEVLI PATIKI RIEKER GERMANSKI 36 I 38

Novi voopsto ne koristeni Obuvki so vrven kvalitet kupeni I done...


1.499 МКД
или предлог цена
09 јун 01:10Crveni sandalki br 35

Crveni sandalki br 35 noseni samo polovina cas


950 МКД
или предлог цена
09 јун 00:17CONVERSE патики високи

CONVERSE патики Купени CONVERSE SHOP Франција носени неколку пати ...


30 €
или предлог цена
08 јун 16:33NIKE оргинални влечки

NIKE влечки оргинални 38.5 600ден. Моб : 077 644 341


10 €
или предлог цена
08 јун 16:26CONVERSE патики ниски

Оргинални CONVERSE патики купени Франција од CONVERSE SHOP Бели и Ц...


20 €
или предлог цена
08 јун 16:06Vans zenski patiki novi

Se prodavaat zenski Vans patiki voopsto nenoseni cena 2800den


2.800 МКД
или предлог цена
07 јун 16:10NIKE ORIGINAL PATIKI

Patikite se novi. Original kozni mn kvalitetni i udobni. Prakjam po k...


1.600 МКД
или предлог цена
02 јун 19:19ASICS ORIGINAL PATIKI

patikite se novi. original mn kvalitetni i udobni . doneseni od st...


1.600 МКД
или предлог цена
01 јун 21:24NIKE original patiki br 37.5

patikite se bukvalno novi. original kozni mn kvalitetni i udobni. Pra...


1.600 МКД
или предлог цена
01 јун 21:23NEW BALANCE ORIGINAL PATIKI BR 37

patikite se bukvalno novi. original mn kvalitetni i udobni. doneseni ...


По Договор
или предлог цена
31 мај 21:47CONVERSE ORIGINA PATIKI

Patikite se novi . original mn kvalitetni i udobni. doneseni od stra...


1.500 МКД
или предлог цена
31 мај 19:29НОВИ ЊКСТРА УДОБНИ и ЛЕСНИ ЛЕТНИ женски ПАТИКИ бр.39

Се продаваат бр. 39 СУПЕР ЛЕСНИ И ултра МОДЕРНИ ПАТИКИ (за стапало од...


950 МКД
или предлог цена
28 мај 01:17REEBOK ORIGINAL PATIKI BR 38

patikite se bukvalno kako novi. original koznimn kvalitetni i udobni...


По Договор
или предлог цена
16 мај 22:35NIKE ORIGINAL PATIKI BR 38

patikite se bukvalno novi. Original mn kvalitetni i udobni. Prakjam ...


1.600 МКД
или предлог цена
10 мај 19:19Се продаваат сандали, како нови !! Бр 40.

Се продаваат крем сандали со ремче, како нови!! Бр. 40


400 МКД
или предлог цена
09 мај 01:17Се продаваат носени неоштетени патики

Се продаваат патики крем боја бр. 39 . Зачувани.


500 МКД
или предлог цена
09 мај 01:14Reebok patiki

Se prodavat novi Reebok tri pati staveni patiki zenski rozevi . Novi ...


1.800 МКД
или предлог цена
02 мај 21:40Prodavam baletanki

Prodavam novi baletanki


500 МКД
или предлог цена
02 мај 09:57Prodavam baletanki

Prodavam novi baletanki


500 МКД
или предлог цена
02 мај 09:56Prodavam baletanki

Prodavam novi baletanki


500 МКД
или предлог цена
02 мај 09:56Se prodavaat patiki

Se prodavaat patiki doneseni od avstralija staveni se samo dva pati...


700 МКД
или предлог цена
29 апр 00:38WALKMAXX novi patiki

Se prodavaat


По Договор
или предлог цена
19 апр 08:10NIKE ORIGINAL PATIKI

patikite se bukvalno novi. original mn kvalitetni i udobni. doneseni ...


1.600 МКД
или предлог цена
12 апр 18:38NIKE ORIGINAL PATIKI BR 36

patikite se bukvalno novi bez znaci na koristenje .original mn kvalit...


По Договор
или предлог цена
01 мар 21:08Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам