Подкатегорија:
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

15ки басови BIEMA

2 х 15ки пластични кутии басови Биема 190 евра пар НЕпремотувани, л...


190 €
или предлог цена
Вчера 22:27Мрежа за звучни кутии

Мрежата е алуминиумска ( НЕ рѓосува и е полесна од металната), отворо...


38 €
или предлог цена
Вчера 22:26Prodavam Rode VideoMic Pro - on Camera Shotgun Microphone

Se prodava mikrofon Rode model VideoMic Pro. Ima 9 godini garancija i...


170 €
или предлог цена
22 јан 16:55ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


03 јан 09:27ДИСКО СКЕНЕРИ / DISCO SCANNERS

СКЕНЕРИ 2 x Dynamo by ACME 1 x The Winner Комплет исправни со нови...


03 јан 09:26ОЗВУЧУВАЊЕ И ОСВЕТЛУВАЊЕ

2 х 15ки сателити 2 х 18ки басови 1 х појачало 2 х светла moving ...


1.400 €
или предлог цена
16 дек 22:51АДАПТЕРИ ЗА ПРОДОЛЖУВАЊЕ НА КАБЛИ

Адаптери за спојување и продолжување на кабли со спикони... 2 парчиња...


450 МКД
или предлог цена
16 дек 22:51dinacord f 150 novi

prodavam zvucni kutii dinacord f 150 novi praveni po original nacrt s...


250 €
или предлог цена
15 апр 08:06Prodavam muzicka oprema

Mikseta Yamaha MG124CX so eden efekt Zvucnici trosistemski 350W i ak...


По Договор
или предлог цена
07 мај 14:56