Ресен
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KAMP PRIKOLKA

Se prodava kamp prikolka T 380 ( podvizna) LOCIRANA VO AVTOKAMP KRAN...


5.000 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

20 јул 13:00Prikolka vo krani

Prodavam i izdavam prikolka vo avtokamp krani na prespansko ezero, pr...


1 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

05 јул 10:08Se prodava kamp prikolka locirana vo AVTO KAMP KRANI

Prikolkata ima moznost da se vleci ne e staticna ,platena taksa za 20...


5.200 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

02 окт 00:31Se izdava i prodava odlicna prikolka vo KRANI

prodavam i izdavam prikolka vo krani...so sopstven toalet,topla voda ...


4.000 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

13 авг 21:34СЕ ИЗДАВА ПРОДАВА КАМП

Се издава/продава камп приколка во Авто Камп Крани на Преспнско езеро...


1.000 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

28 јул 14:53Се издава камп во Крани Krani

Се издава камп во Крани. Кампот е комплетно опремен и може да се смес...


800 МКД
или предлог цена
Ресен

Кампинг

14 јун 20:40Kampletno ureden kamping prostor

Se prodava kompletno ureden kamping prostor vo avto kamp Otesevo. So...


1.250 €
или предлог цена
Ресен

Кампинг

26 јун 20:26Prikolka vo krani

Se iznajmuva kamp prikolka so sopstveno kupatilo i kujna


1.000 МКД
или предлог цена
Ресен

Кампинг

09 јул 17:08Се издава приколка во кампот Крани на Преспанско езеро

Местото на приколката е многу мирно и одлично за одмор, со многу прос...


550 МКД
или предлог цена
Ресен

Кампинг

09 јун 14:19Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам