Ресен
                           
16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ИЗДАВА СТАН НАД СЕТЕК КАРШИ ЈАФА

СЕ ИЗДАВА СТАН НАД СЕТЕК КАРШИ ЈАФА НАМЕСТЕН МО.078209663 И ВИБЕР ИС...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

10 мај 08:43Stan vo centarot na gradot

Se prodava stan vo centarot na resen trosoben so 86 m2 dva balkoni ed...


32.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

25 апр 14:04Dvosoben renoviran stan

Prodavam dvosoben stan vo naselba crkviste zgrada br-10.Stanot ima dn...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

17 фев 20:40stan vo Resen

Se prodava stan vo Resen od 67m2 so terasa , plus vizba od 16m2, komp...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 фев 09:46Prodavam trosoben stan od 78 m2 vo Resen

Se prodava stan od 78 m2 vo centrot vo Resen, na ulica 11 Oktomvri. S...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

23 јан 16:12Во центар се издава стан наместен

Во центар се издава стан наместен и реновиран наспроти Неби на втори...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

03 јан 14:20Se Izdava stan Korculanska

SE PRODAVA . I SE IZDRAVA. SE IZDAVA NA FIRMA ZA POVEKE LICA ,MOZHE...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

09 сеп 09:04SE PRODAVA STAN + PLAC

se prodava renoviran stan 54 m2 i plac od 420 m2 KP5732 so plateni si...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

01 сеп 17:39Стан во центарот на градот

Под хитно се продава стан, во центарот на градот Станот е со поглед ...


20.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

17 јул 12:28Se prodava stan

Stan vo naselba crkvishte zg10 77m2 so 2 sobi 1 spalna kupatilo hodni...


111.111 €
или предлог цена
Ресен

Станови

14 мај 23:21СЕ ПРОДАВА СТАН 65КВ ГАРАЖА + ПАРКИНГ

Се продава стан, 2.5 соби, реновиран на 2 спрат источна страна, 2 тер...


37.000 €
или предлог цена
Ресен

Станови

23 јан 21:57Се продава стан

луксузен стан


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

17 дек 19:50prodavam stan vo selostejne

prodavam stan vo selo stejne vo policajskata zgrada blisku do prespan...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Станови

28 сеп 23:53Stan vo selo Ljubojno

Се продава стан во село Љубојно(Преспа) на само 4 километри од Прес...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

12 сеп 00:37se prodava renoviran stan vo centar

se prodava komletno renoviran stan(PRVI1SPRAT) vo centarot na resen s...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

20 мар 17:39se izdava stan pogoden za letni uslovi

Се издава наместен стан 2 соби по 2 кревети...има интернет,телевизија...


1 €
или предлог цена
Ресен

Станови

08 јул 16:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам