Подкатегорија:
                   
29 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pecka ma nafta

Pecka na nafta


2.000 МКД
или предлог цена
19 јун 21:36Zacuvana trajnozareca pecka

Mnogu zacuvana trajnozareca pecka. Vo super sostojba.. Info Goce 07...


По Договор
или предлог цена
18 јун 22:47Kamin ALFA PLAM RUSTIK kako nov

Prodavam kamin Alfa Plam Rustik, vo izvonredna sostojba


4 МКД
или предлог цена
15 јун 11:46Delovi za parno, pumpa, ventili, manometri

Razni delovi, novi neupotrebeni za parno greenje. Pumpa, manometri, t...


По Договор
или предлог цена
10 јун 09:26Камин на дрва ,,PRITY,, - 15KW

Каминот е во одлична состојба.Нема ни 'рѓа ни пукнатини. Користен е ...


6.000 МКД
или предлог цена
08 јун 22:58Печка на пелети ,,ECOSPAR,, 6 KW

Печката e користена 5 месеци (една сезона) и уште 1 година е под га...


27.000 МКД
или предлог цена
06 јун 15:41Preubav Kamin od gus

Se prodava odlicnno socuvan kamin celosno od gus. Kaminot e korist...


400 €
или предлог цена
31 мај 09:44Alfaplam

Alfaplam kamin malku koristen


280 €
или предлог цена
30 мај 20:35Термо печка

Се продава термо печка со постоље 6kV Цена по договор Борис 071 ...


1 €
или предлог цена
20 мај 19:47Камин Stove / kamin Stove - гусен

Се продава камин Stove изработен целосно од гус, користен 7 сезони бе...


10.500 МКД
или предлог цена
12 мај 13:29Termo Pecka Elind 3d

Se prodava Termo pecka Elind 3d vo odlicna sostojba. Nikogas ne e ras...


1 €
или предлог цена
12 мај 08:57Termo Pecka | Термо Печка

Се продава термо печка 6-ка. Исправна во супер состојба! Вреди да се ...


4.000 МКД
или предлог цена
21 мар 00:25Камин Котел за парно греење

Се продава joantim печка на пелети за парно користен 3години многу ...


45.000 МКД
или предлог цена
31 јан 14:46Камин Френклин

Се продава добро сочуван камин франклин


200 €
или предлог цена
04 јан 13:00PANELKA NA MASLO

SE PRODAVA PANELKA NA MASLO SKORO NOVA 2 KW/ 1KW...DOSTA EKONOMICNA


2.000 МКД
или предлог цена
21 окт 08:05trajno zareca pecka

се продава трајно жареча печка како нова


1 €
или предлог цена
15 окт 10:21Електрична термо акумулациона печка 4000W

Заштедете трошоци за струја - полнете на ефтина тарифа а загревајте е...


5.000 МКД
или предлог цена
02 окт 08:11Aluminiumski Radijatori 100 rebra

070 342 341


4 €
или предлог цена
13 авг 18:13Kamin ALFA PLAM RUSTIK

Се продава зачуван камин alfa plam rustik, број за контакт Самоил 070...


15.000 МКД
или предлог цена
09 авг 13:31Pecka

Se prodava pecka na drva. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
24 апр 20:15Kamin

Se prodava kamin za greenje. Diplomat-rusko proizvodstvo Zagreva po...


1 €
или предлог цена
21 апр 18:06Kamin za parno

Kamin za parno PRITY, ubavo zagreva 80-90m2 i samiot toj e izvor na t...


15.000 МКД
или предлог цена
26 дек 14:16Kamin Franklin

Se prodava kamin Franklin skoro nov vo odlicna sostojba. Samo kes.


250 €
или предлог цена
12 окт 18:43Pecka za greenje prodazba

Se prodava pecka za greenje cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
27 сеп 20:28termo pecka vo dobra sostojba

termo pecka 3 kw ispravna .


50 €
или предлог цена
18 фев 13:00Трајножаречка печка

Се продава трајножаречка печка. Повеќе информации на тел.078350090


1 МКД
или предлог цена
14 фев 15:28Pecka na PLIN

Se prodava pecka na plin. Malku koristena.


2.000 МКД
или предлог цена
11 фев 20:27Termogen kjunci kunci greenje ekonomicno

Termogen kjunci kunk kunci greenje ekonomicno toplenje


2.200 МКД
или предлог цена
08 дек 20:44Sporet PLAMEN 850 GLAS

Se prodava odlicen sporet PLAMEN 850 GLAS gusen 8kw za 120m3 so golem...


18.000 МКД
или предлог цена
08 јан 12:57Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам