Ресен
                   
37 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes ACTROS 1843 SO MEGA PRIKOLKA

EKSTRA SOSTOJBA Mercedes ACTROS 1843 SO MEGA PRIKOLKA Info na: 07...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Камиони

22 јул 08:04Mercedes Atego 815 2001, registriran, servisiran, novi gumi

Se prodava Mercedes Atego vo odlicna sostojba bez denar vlog -Registr...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

21 јул 12:37MAN 7.180 2011 **RAMPA** EXTRA

Godina 2011 uvoz Germanija doneseno so vozenje registrirano do okt...


10.500 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

20 јул 17:25Se prodava Zastava OMCE

Se prodava kamion Zastava OMCE 3-tonsko (ne e vo vozna sostojba), ili...


По Договор
или предлог цена
Ресен

Камиони

20 јул 12:18Transport - Prevoz

Nudime transport niz cela Mk Kamion cerada so rampa - 2 tona diga ra...


222 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

20 јул 08:44Man 410

MAN 410 2002 god racen menuvac, gumi 70%. klima ispravna, retard...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

19 јул 14:07MAN 8-163

Kamionot e fabrika za godinite vo top sostojba pali vozi Godina 97 R...


6.899 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

19 јул 10:5424/7 Vlecna-Sluzba Slep-Shlep Service ВЛЕЧНА СЛУЖБА ШЛЕП

Шлеп служба 24/7 Ресен нуди -превоз на автомобили -комбинја -ви...


72.217.688 МКД
или предлог цена
Ресен

Камиони

19 јул 10:54Kamioni Man, Volvo vlekaci

Za poveke info na 070 237 122


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

12 јул 19:27Scania cisterna

1986 godina 420 ks v8 Nosivost 13540 Prazno 10335 Tel za kont...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

12 јул 19:27Mercedes Benz3900 Atego 818L

Se prodava Mercedes Benz Atego 818L Dobro zacuvan so 227.112 km real...


12 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

01 јул 18:44Volvo 420 i MAN TGA 18440 so prikolki

1. Volvo crveno 420-2001g - prikolka lengerdorv 1994g 2. Volvo belo 4...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

30 јун 13:25Prikolka kiper

1991 godina Masa na prazna 6300 Dozvolena nosivost 26200 Kontak...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

30 јун 13:25Man tga 18440 - 2007g

Za poveke info javetese na 070-237-122 6 gumi novi Salter


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

30 јун 13:25Man tgs 26.480 - 2013

Nosivost 19000l So 4 komori Vo odlicna sostojba Novi gumi Kontakt...


75.000 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

30 јун 13:25Prevoz Transport so kamion / Превоз Транспорт со камион

Bezbeden i siguren, Prevoz / Transport Kamiom sanducar so rampa Kam...


3 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

27 јун 10:41Zastava 83 10 1987

Extra sostojba tel: 078 402 610


1.449 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

25 јун 15:34Anlaser za 1213

Anlaser za 1213 original Bosch Ispraven fabricen


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

27 мар 00:07Renault premium 460

Kamionot e vo odlicna sostojba,vozen vo skandinavia,original 660000 k...


10.000 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

15 ное 17:14Renault magnum 440e/ tech 2002 euro 3

Se prodava,cena po dogovor Novi gumi, motorna kocnica, vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

25 окт 12:45MAN TGA410

Man tga 410 regristriran cela godina so zelen karton site novi gumi r...


5.500 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

04 јул 18:48rabota za vasiot kamion vo eu i skandinavija

Nudime rabota za vasiot kamion/vlekas vo evropa i skandinavija. sorab...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

22 фев 21:00Iveco Daily

Iveco Daily 2.5 Turbo Se vozi so B kategorija 6 novi gumi zimski r...


6.500 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

29 мар 00:32Dispecer

DISPECER


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

20 фев 20:49БОШ ПУМПА

се продава бош пумпа не користена од кога е купена.


По Договор
или предлог цена
Ресен

Камиони

17 јан 22:15Dispecer

Vodenje na kamioni dispecerski uslugi scandinavija


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

12 дек 14:53Dispecer

Vodenje kamioni dispecerski uslugi scandinavija


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

09 дек 23:00Mercedes 1213

Vo ispravna sostojba pali vozi Ne registriran.ima mesto za dogovor vo...


2.800 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

06 окт 14:38IMAME POTREBA OD VOZACI ZA SCANDINAVIJA

IMAME POTREBA ZA VOZACI ZA SCANDINAVIJA SO E KATEGORIJA RELACII SWETS...


11.111 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

07 сеп 21:40VODENJE NA KAMIONI

Vodenje na kamioni vo Scandinavija. Sorabotuvame i so drugi spedicii...


1.111.111 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

07 сеп 18:58Kamion so ladilnik

Se prodava kamion so ladilnik ... cena po dogovor ... vredi da se vid...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

26 јун 17:31Kamion Mercedes 1213

Se prodava kamion Mercedes 1213 Cena po dogovor. Kontakt: Dimche 07...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

14 фев 15:23Scanija komjuter control unitretarder

Scanija komjuter control unitretarder


По Договор
или предлог цена
Ресен

Камиони

05 фев 06:35RABOTA ZA VASIOT KAMION VO EU I SKANDINAVIJA

Нудиме диспечерски услуги за било која шпедиција низ европа, соработу...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

09 апр 19:36rabota za vasiot kamion

Нудиме диспечерски услуги за било која шпедиција низ европа, соработу...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

28 мар 10:51fap 1314

Se prodavat dva Fap 1314 vo dobra vozna sostojba ne registrirani, Kom...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

18 фев 15:51prodavam zastava 650 kamion

Prodavam zastava kamion moze posebno delovi ! Poveke informacii na 07...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

03 дек 13:56Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам