16 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Pit Bike 125cc

Se prodava Pit Bike 125cc , poveke informacii na telefon 078 320 187.


550 €
или предлог цена
29 дек 11:39Skuter 125cc

Kineski skuter 125cc prv gazda redovno servisiran i odrzuvan povekje ...


1 €
или предлог цена
10 сеп 09:46Extra,Extra,Extra Kawasaki ER-6F

Motorot e skoro nov.so pominati samo 5000 km na BG tabli, Ima i sht...


3.000 €
или предлог цена
19 фев 18:43Kawasaki skoro nov

Motoriot e na BG tabli i ima pominato samo 5000 km. So nego odi uste...


3.000 €
или предлог цена
19 фев 18:43MOTOCIKL GLANZ

Se prodava motor,marka GLANZ ,tip SPT 350,proizveden 2009god,sila na ...


1.500 €
или предлог цена
30 авг 21:41Чопер Truva 250cc

Се продава мотор чопер марка Truva 250cc. Моторот е одлично зачуван и...


800 €
или предлог цена
24 мај 17:57prodavam Aprilija 125cc

prodavam motor vo odlicna sostojba, cena 650e


500 €
или предлог цена
15 апр 13:19Skuter Truva 150cc

Skuterot e vo odlicna sostojba skoro praven servis smeneto ulje, kais...


450 €
или предлог цена
11 авг 21:37Продавам Arora 150cc пали вози

Скутеро е пали вози може да се проба маските са му искршени а може и ...


200 €
или предлог цена
20 мар 23:55Продавам скутер 150cc пали вози

Скутеро е пали вози може да се проба маските са му искршени а може и ...


200 €
или предлог цена
19 мар 22:59TOMOS CTX EXTRA ZACUVAN EXTRA CENA

Томос цтх со документи , моторо е пали вози нема никакви трошкови по ...


1 МКД
или предлог цена
05 мар 20:21TOMOS CTX 80 - EXTRA CENA!

Моторот е во одлична состојба , малку возен, зачуван одлична цена. За...


400 €
или предлог цена
12 фев 20:45Prodavam Kawasaki 125c

kawasaki kmx motorot e vo dobra sostojba ima dokumenti za poveke info...


300 €
или предлог цена
08 фев 21:03Prodavam Kawasaki 125c

kawasaki kmx motorot e vo dobra sostojba ima dokumenti za poveke info...


300 €
или предлог цена
08 фев 20:55Tomos CTX- екстра зимска цена

Се продава Томоѕ СТХ 80ссм- во екстра состојба. Моторот е пали-вози и...


По Договор
или предлог цена
05 јан 21:17Се продава Томос CTX. Во одлична состојба !

Се продава Томос CTX. Со документи и можен превод. Цена по договор


По Договор
или предлог цена
08 окт 14:55