Подкатегорија:
                   
262 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Deepcool RF120FS RGB

Продавам три RGB 120x120mm кулери од Deepcool, модел RF120 FS. Из...


500 МКД
или предлог цена
Денес 00:58  НОВ ОГЛАС

XFX RX 6900xt

Se prodava graficka XFX 6900xt 16gb - se koristi 2 meseci za gejmin...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Вчера 19:21Rx 590 6900 nvidia 1070 2070super

Se prodavaat 4 graficki karti Rx 6900 xt 16gb Xfx - 1400e - 2 meseci...


Вчера 19:201080ti AORUS kuleri

Se prodavaat kuleri od 1080ti Aorus Kulerite se vo odlicna sostojba...


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 19:20GeForce gt 730 DDR5 2GB

Grafickata e vo super sostojba, koristena godina dena , dobra i za ig...


Вчера 14:13Procesor i3 2130 3.40 ghz

100% Ispraven procesor vo odlicna sostojba, top za rabota , ucenje , ...


1.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.100 МКД
Вчера 12:31Processor Intel i3-3220 3.3Ghz lga 1155

Ispraven processor super za ucenje i multitasking za rabota a gi podi...


1.300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:31Skener, Laser Printer

Prodavam ispraven skener A4 format, kako na slikite, cena 2000 den P...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:21Ram Mothenbard maticna procesor cpu graficka vga

Se prodava ram DDR1 4x256 mb cena 150 den plocka. Procesor na intel...


Вчера 08:52Procesor cpu процесор

Se prodava procesor intel pentium 4 na 3.2GHz so hiperthread tehnolog...


350 МКД
или предлог цена
Вчера 08:51Barkod skener, Barcod citaci na USB

Se prodavaat Barkod skeneri, Barcod citaci na USB novi ne koristeni


1.300 МКД
или предлог цена
23 јул 22:43Maticna ploca Gigabyte B450 Aorus Elite

Se prodava maticna ploca B450 Aorus Elite, kupena od Anhoch 2019 so s...


4.500 МКД
или предлог цена
23 јул 08:27VENGEANCE® Pro Series — 16GB (2 x 8GB) DDR3 DRAM 2400MHz C11

VENGEANCE® Pro Series — 16GB (2 x 8GB) DDR3 DRAM 2400MHz C11 CMY16G...


4.000 МКД
или предлог цена
23 јул 01:14Router Linksys WRT1900AC ruter

Se prodava ruter Linksys WRT1900AC v1 so fabricki firmware. Dual Ban...


22 јул 15:47SSD wd green 240gb

Skoro novo . Malce Koristen.


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
22 јул 15:00Samsung 24'' monitor

Se prodava Samsung 24'' monitor so interfejs DVI,VGA i HDMI. Cena ...


5.000 МКД
или предлог цена
21 јул 12:40ram memorija ddr ddr1 memoria рам меморија

Se prodava ram memorija 512MB DDR1 na 400MHz 300 denari parce I...


300 МКД
или предлог цена
20 јул 22:39Kuleri mnogu eftino

Am2 kuleri-100den parce Lga775 kuler-150den 8cm kuleri-100den x3 12cm...


100 МКД
или предлог цена
20 јул 22:0024pin napojuvanja KAKO NOVI!

24pin napojuvanja mnogu malku koristeni So sekoe napojuvanje sleduva ...


400 МКД
или предлог цена
20 јул 22:00ROUTER (РУТЕР)

Половни рутери Исправни и за делови ЕКСТРА ЦЕНА !


20 јул 12:53Asus GT610-SL-2GD3-L GeForce GT 610 2 GB GDDR3 Graphics Card

Asus GT610-SL-2GD3-L GeForce GT 610 2 GB GDDR3 Graphics Card


20 јул 09:313 plocki ddr2 od po 2 gb, Ispravni

Site tri plocki se od po 2gb, dvete se Kingston ednata e nanyl. 6gb z...


999 МКД
или предлог цена
19 јул 21:14HP Cartridge 305 xl

Prodava se HP cartridge 305 xl


18 јул 17:43Se prodava poloven Intel Dual Core 2.93GHZ FSB533MHZ 2MB.

Se prodava poloven INTEL PENTIUM DUAL CORE 2.93GHZ FSB-533MHZ 2MB CAC...


1.000 МКД
или предлог цена
17 јул 08:37Logitech Conference Kamera 1080p - ZA KOMPANII/PROFESIONALNA

Se prodava Logitech ConferenceCam Connect Polnac ima Za upotreba vo...


280 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
20.000 €
16 јул 19:59Menuvam I5 2400 3.10gh za i 7 2600

Baram I7 2600 za zamena za mojot I5 2400 so moja doplata, procesorot...


1.000 МКД
или предлог цена
16 јул 17:16DDR3 2x4GB Patriot VIPER

DDR3 2x4GB 1600Mhz(10-10-10-27) Patriot VIPER, mnogu stabilna memori...


1 МКД
или предлог цена
16 јул 10:21PALIT 9500gt 1GB RAM,

PALIT 9500gt SILENT, 1GB RAM, ispravna testirana


16 јул 10:20Graficka ASUS EN 210 SILENT 1GB GD3/VA2

ASUS EN 210 SILENT 1GB GD3/VA2 ispravna testirana


16 јул 10:20Cd ROM / cd citac sata i ide

cd rom sata- 300den. Prakjam po kargo!


300 МКД
или предлог цена
15 јул 14:48Dell Docking station

Dell doc station so kabel i adapter orihinalni za 4K Display DELL K...


50 €
или предлог цена
15 јул 11:17Galaxy GeForce GTX 465 1GB DDR5

Galaxy GeForce GTX 465 (Fermi) 1GB DDR5 PCI Express 2.0 x16 SLI Suppo...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
14 јул 09:24ASUS PRIME H310M-K R2.0 - LGA 1151

Продавам матична плоча ASUS PRIME H310M-K R2.0 со слот за процесор LG...


2.500 МКД
или предлог цена
13 јул 23:12Intel Core i3-9100F 3.60GHz, 6MB Cache, 4 Cores

Продавам i3-9100F процесор - слот: LGA 1151. Користен е неколку месе...


5.500 МКД
или предлог цена
13 јул 22:59Monitor HP E243 23.8 inches IPS, Micro edge LED

HP E243 23.8 inches IPS, Micro edge LED backlight мониторот е еден мо...


8.500 МКД
или предлог цена
12 јул 07:55KUKJISTA EFTINO!

Edno kukjiste 300den Dve 500den Kukjistata se prazni. Prakjam po kar...


300 МКД
или предлог цена
11 јул 14:17Lga775 kuler

Coolermaster lga775 kuler Cena 150den Prakjam po kargo!


150 МКД
или предлог цена
11 јул 14:15Kuleri 90mm i 80mm so metalna zastita

Direktno se napojuvaat od maticna Cena 150den od parce Dvete 200den


150 МКД
или предлог цена
11 јул 14:14Coolermaster 120mm kuler

Kuler so 3pin za direktno povrzuvanje na maticna.kulerot e dosta tivo...


150 МКД
или предлог цена
11 јул 14:12Am2 coolermaster kuleri

2 am2 coolermaster iscisteni kuleri. Cena za eden 100den. Cena za dva...


100 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
150 МКД
11 јул 14:10Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам