Валандово
                           
15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA KUKA

Se prodava kuka vo Dojran


70.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

22 јул 18:36Се изнајмува куќа во Валандово

Се изнајмува куќа во Валандово. Куќата се издава цела, може и за гру...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

19 јул 09:08SE PROFAVA

SE PRODAVAAT DVE KUJKI VO VALANDOVO UL.ILINDENSKA BR.8 CENA PO DOGOVO...


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

15 јул 09:20Imot vo Radovisko

Се продава куќа, гаража и штала со дворно место во с.Калугерица. Куќа...


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

04 јул 21:28Kukja 80m2 vo centarot na Valandovo

Kukja 80 m2 stara, no nekolku pati renovirana, so fasada 2019, alumin...


30.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

03 јул 16:43Kuka dvospratna

Se prodava 2 spratna kuka,1 sprat so kamen,2 podrumi,2 sprat so cigla...


50.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

29 јун 13:32kuka/plac/ VALANDOVO ponudete

baram kuka/plac/ samo valandovo ponudete realno so sliki i realni cen...


10.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

23 јун 09:07Prodazba na kuka

Se prodava kuka 59 m2 i dvorno mesto295 m2 vo s.Pirava ,Valandovo. ...


9.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

10 мај 16:24SE PRODAVA kukja vo Valandovo

Se prodava kukja vo Valandovo. Cena po dogovor. Broj za kontakt 075 9...


По Договор
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

20 окт 10:40КУКА 100 м2 ВО с.ПИРАВА

Продавам кука


20 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

17 мај 15:58Куќа карабина

Продавам куќа карабина, со вкупна површина од 258 м2.на 2 полуспрата...


49.999 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

03 мар 21:47Se izdava

Se izdava kuka vo valandovo. Kompletno renovirana. Moze da se izdava ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

17 авг 11:05Se prodava kuka vo Valandovo

Se prodava kuka vo Valandovo.Dzidena so tula plus giter tula nadvores...


50.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

26 мар 22:56Se prodava nova kukja vo Valandovo, selo Kazandol

Se prodava novoizgradena kukja vo selo Kazandol, Valandovsko, so cist...


1 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

04 мар 10:43Се продава куќа со Дворно место во Валандово

Куќата е со приклучена електрична енерија и се наоѓа на улица Илинден...


65.000 €
или предлог цена
Валандово

Куќи / Вили

14 авг 14:30Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам