Демир Хисар
Подкатегорија:
                   
3 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

БИЗНИС ПОНУДА ЗА МНОГУ ДЕЈНОСТИ

Се продава земјиште во чиста еколошка средина во близина на Демир Хис...


По Договор
или предлог цена
16 јан 12:46Плац од 1800 м2 со 400 м2 објекти

Се издава плац од 1800 м2 со 400 м2 покриени објекти. Се наоѓа на рег...


1 €
или предлог цена
28 сеп 19:02se izdava deloven prostor 800metri kvadratni

Se izdava deloven prostor pod kirija ili koncesija po dogovor na glav...


По Договор
или предлог цена
20 окт 12:29