Демир Хисар
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HP Compaq 15 -G

HP Compaq 15 -G na Delovi. Site delovi se vo ispravna sostojba, plast...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

31 јан 23:40Asus X554L na delovi

Asus X554L se prodava na delovi. Komplet zdravi plastiki, Tastatura, ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

31 јан 23:40Procesori za laptop G1 i G2 Socket i-3 i-5 i-7

Socket G2 (rPGA988B) SR0HQ Intel Mobile Celeron Dual-Core B820 1,8/2...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

31 јан 23:39Asus X501A na Delovi

Asus X501A na delovi. Ispravna maticna ploca, ispravna baterija, Komp...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

22 јан 20:12Toshiba C855 - 23G na delovi

Toshiba C855 na delovi, kako na slikata, Ostanati komplet plastiki. T...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

22 јан 20:12Toshiba C55 na Delovi

Komplet beli plastikit so bela tastatura, ispravna maticna ploca i se...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:48Maticna Ploca Toshiba A205

Maticna ploca Toshiba A205 vo ispravna sostojba so garancija. Gratis ...


3.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:47Maticna ploca Toshiba L50-C L55-C C55-C Ispravna!

Maticna ploca za Toshiba koja odgovara na slednite modeli: Toshiba L...


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:47Asus X55U Maticna ploca

Ispravna maticna ploca za asus X55U, ista kako na slikite so verzija ...


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:47Maticna Ploca Lenovo G570 Ispravna

Maticna ploca za Lenovo G570 verzija 20079 celosno ispravna i testira...


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:47Acer 5733 Komplet na Delovi

Acer 5733 na delovi, komplet zdravi plastiki.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:46Acer ZG5 Na delovi

Komplet zdravi plastiki


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:46Acer ES1-531 na delovi

Se prodava Acer ES1-531 na delovi, komplet zdravi plastiki, drzaci, f...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:46Acer Aspire 3 A315 na delovi

Acer Aspire 3 A315 na delovi. Rasipana maticna ploca. Site plastiki s...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 јан 18:46Lenovo G555 na Delovi

Lenovo G555 na Delovi. Neispravna maticna ploca. Site plastiki se zdr...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

05 ное 19:59Acer E1-531 DC02001FO10 Flet Flex

Se prodava Acer E1-531 DC02001FO10 Flet Flex , cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 окт 18:15Dell Inspiron N5010 na delovi

Dell Inspiron N5010 na delovi. Site delovi se ispravni.Nema maticna p...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 окт 18:14Dell Inspirion N1564 na delovi

Dell Inspirion N1564 na delovi. Site delovi se ispravni.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

19 окт 18:13Ekran za laptop 8,9" B089AW01 V.1

Ekran za laptop LED 8.9" ispraven


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

09 окт 22:29Hp G2 250 na delovi

Laptopot se prodava na delovi. Rasipana maticna ploca. Site plastiki ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 10:01Siemens Fujitsu AH512 na delovi

laptopot e so neispravna maticna ploca. Site delovi, plastiki i ostan...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

07 окт 10:00Procesori za laptop AMD S1G1 S1G2 S1G3 S1G4 socket

Socket S1 (S1g1) 638 TMDTL56HAX5CT AMD Turion 64 X2 Mobile technology...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:49Toshiba A205 maticna ploca

Ispravna maticna ploca za Toshiba a205, model kako na slikite. Moznos...


1.200 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:47Acer Aspire 3 A315-31

Acer Aspire 3 A315 na delovi. Rasipana maticna ploca. Site plastiki s...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

24 сеп 07:47Nextbook NX008HD8G Ispravna maticna ploca

Maticna ploca za tablet NX008HD8G kako na slikata. Maticnata e isprav...


1.000 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

08 јул 21:40Asus K50 na delovi

Gi ima komplet site delovi. Rasipana maticna ploca. Moze da se prati ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

22 авг 08:42Sony VAIO VGN - NS130E na Delovi

Sony VAIO VGN-NS130E na delovi. Site plastiki se zdravi, neispravna m...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

15 јул 09:00Asus X59SR na delovi

Asus X59SR na delovi. Neispravna maticna ploca, site plastiki zdravi.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

29 мар 13:33DELL Inspiron N5010 15R na Delovi

Delovi za Dell Inspiron N5010 15R: Gorna plastika, Drzaci, flet, kul...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

18 фев 15:07Ekran za laptop 15.6 LED 40 pins

Ekran za laptop 15.6 LED 40 pins vo ispravna sostojba, kako nov. Moze...


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

18 фев 15:06MacBook 13.3 A1181 na delovi

MacBook A1181 na delovi. Plocata e zaklucena na icloud. Drugite delov...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

18 фев 15:05Samsung NP270E komplet plastiki

Komplet plastiki za Samsung NP270E celosno zdravi


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

18 фев 15:04DELL Inspirion N4010 na delovi

Dell N4010 komplet na delovi. Site plastiki se zdravi, delovite se is...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

18 фев 09:56Ram Memorija za Laptop DDR1, DDR2, DDR3, DDR3L.

512MB DDR2 - 100 denari 1GB DDR2 - 150 denari 2GB DDR2 - 300 denari...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

09 ное 08:24Laptop Lenovo IdeaPad y560 na delovi

Lenovo IdeaPad y560 na delovi. Neispravna maticna ploca, ostanatoto e...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 окт 08:24Polnac za laptop DELL orginalen PA-12

Polnac za laptop DELL 19,5v 65W 3,34A vo ispravna sostojba, orginalen...


1.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

12 окт 08:23Ekran za laptop 15.6" LED Slim 30Pins

Ekran za Laptop 15,6 LED Slim 30 pins so oznaki: LP56WHB (TP)(C1) L...


2.500 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

09 јул 08:31MSI CR620 MS1682&1684 Flet Flex MS1682&1684

Se prodava MSI CR620 MS1682&1684 Flet Flex , cena po dogovor.


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

28 фев 10:11TouchSmart TX2 1000 Series Flet Flex dd0tt3lc000

Se prodava HP TouchSmart TX2 1000 Series Flet Flex dd0tt3lc000, cena ...


1 МКД
или предлог цена
Демир Хисар

Останато

28 фев 10:10Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам