Прилеп
                   
149 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SOBIM MOUNTAIN BIKE 26”

Tocakot e od postarite modeli. Celosno e funkcionalen. Solidno e zacu...


2.500 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
3.200 МКД
Прилеп

Велосипеди

Денес 10:59



WHEELER Cross - trkala 28"

Velosipedot e vo besprekorna sostojba bukvalno kako nov. Marka - W...


210 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
220 €
Прилеп

Велосипеди

Денес 10:38



Specialized Rockhopper 29",L nov....

Velosiped Specialized Ram 19"-L Trkala 29" Shimano Alivio 3x9 Fab...


499 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 10:38



VELOSIPED

Se prodava, vo ispravna sostojba, moze zamena za laptop. TELEFON ZA K...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 09:00



Felt Verza Speed full Ultegra rapid fire

Hibrid top sostojba, ram 54cm, odrzuvan maksimalno, full ultegra, hid...


800 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Денес 07:59



  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM DETSKI VELOSIPED

se prodava detski velosiped dobro socuvan so simano delovi na nego te...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 21:45



BMC TEAMELITE 03

Specifications Product BMC Teamelite TE03 29 Deore Riding Type Cross ...


30.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
31.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 19:50



SPRICK gmbh

Sprick velosiped Germanija


11.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
11.500 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 18:48



Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 17:21



Svajcarski🇨🇭Velosiped

Super skoro nov


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 17:21



Svajcarski🇨🇭Velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 17:21



Svajcarski velosiped

Skoro nov malce vozen


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 17:21



Велосипед

Се продава половен велосипед 29 инчи тркало добро зачуван


6.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 15:58



VELOSIPEDI od CH

Velosipedi od CH. vo super sostojba so vrven kvalitet kako novi


69 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 11:14



Velosiped MAX Odlicno zacuvan

Se prodava velosiped MAX odlicno zacuvan. Nema nisto skrseno ili ski...


100 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 14:38



MERIDA BIG NINE 5000 2020 CARBON 29ka

**** MERIDA BIG9 5000 CARBON 29ka **** Golemina na ramka L ➖CARBO...


1.599 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:53



**** FUJI ODESSA 1.0 26ka ****

Golemina na ramka 20.5” L 🚐🚐🚐ISPORAKA SO KARGO🚐🚐🚐 ☎️078-411...


165 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:53



Cannondale Tesoro E-Bike 28 ka

Golemina na ramka 57cm 22.5”


1.199 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:52



**** GRANVILLE TORONTO 28ka ****

**** GRANVILLE TORONTO 28ka **** *** cena 415 evra *** Golemina n...


395 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:52



****HARTJE SCAPELLO 28 ka ****

Golemnina na ramka 56cm SHIMANO NEXUS 8 Speed 🚐🚐🚐ISPORAKA SO KA...


215 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:52



**** ZUNDAPP 2.0 29ka ****

Golemina na ramka L 🚐🚐🚐ISPORAKA SO KARGO🚐🚐🚐 ☎️078-411-850


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:51



Pumpi za Velosipedi (site vrsti ventili) Do 11 bar

Novi pumpi za Poveke nameni Velosipedi Skuteri Motori Kola ...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:51



**** FALTER CITYBIKE 28ka ****

**** FALTER CITYBIKE 28ka **** *** cena 300 evra *** Made by German...


299 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 10:51



Scott spark 40

Se prodava SCOTT SPARK 40 vo perfektna sostojba nema nikakvi zabelesh...


700 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 09:54



Rockrider

Vo odlicna sostajba,novi gumi,servisiran vozen od zena strogo asfalt ...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 јул 08:30



CALIFORNIA GHOST RIDER

Super zacuvan velosiped


199 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
219 €
Прилеп

Велосипеди

28 јул 23:51



Capriolo turing aluminski velosiped (tocak)

Kako nov bukvalno,alumiski ram i bandasi.menuvaci preden ,zaden siman...


8.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
10.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

28 јул 21:26



Univega !! Extra

Extra cena !!!


150 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
9.000 €
Прилеп

Велосипеди

28 јул 16:21



Villiger ful Shimano XT

Odlicno socuvan. Oprema ful Shimano deore xt -(glavini,prenos,menuva...


210 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 јул 18:50



**** RIVERSIDE CITYBIKE 28ka ****

Golemina na ramka 55cm L/Xl 🚐🚐🚐ISPORAKA SO KARGO🚐🚐🚐 ☎️078-41...


215 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 јул 11:46



Velosiped

Velosiped vo dobra sostojba, dogovor za cena na lice mesto.


2.900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 јул 10:52



VELOSIPED RIXE

SE PRODAVA VELOSIPED RIXE 26”TRKALA 7 BRZINI


100 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 јул 18:16



**** BBF CITY BIKE 28ka ****

Golemina na ramka 🚐🚐🚐ISPORAKA SO KARGO🚐🚐🚐 ☎️078-411-850


245 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 јул 09:30



Gradski velosiped - AVSTRISKI

SE PRODAVA AVSTRISKI GRADSKI VELOSIPED VO ODLICNA SOSTOJBA. VELOSIPED...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

22 јул 14:53



BELOSIPEDI

Velosipedi


80 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Велосипеди

22 јул 14:05



VELOSIPEDI VELOSIPED

tel 071222007


200 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Велосипеди

22 јул 14:03



Одличен велосипед ретро од Германија

Одличен велосипед ретро донесен од Германија.Во супер состојба.


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

22 јул 08:31



Се продава тркачки велосипед, trkacki velosiped

Се продава доста сочуван примерок на тркачки велосипед марка UNIS - S...


1.999 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

21 јул 22:22



Velosiped Tocak

Eden velosiped 3000 den


3.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

21 јул 22:17



Merida cyclocross 100 2016

Redovno servisiran i odrzuvan, sostojbata se gleda od slikite. Kaseta...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

21 јул 15:12



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам