241 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVA PLAC 2500M2

SE PRODAVA PLAC 2500M2 VO OTOVICA VELES NA SAMIOT VLEZ,, PRED EZ...


20 €
или предлог цена
Денес 13:36Промовирано

se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna i za vinarija a I za fotovoltaicni kol...


1 €
или предлог цена
Денес 19:01Plac vo blizina na Jasenovo-Vladilovci

plac za vikendica parcela KP 258 Vladilovci


1.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 €
Денес 16:23Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:16Niva

Парцелата се граничи со бензиска пумпа бр. 072 - Макпетрол. Која се н...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:16SE PRODAVA PLAC 2500M2

SE PRODAVA PLAC 2500M2 VO OTOVICA VELES NA SAMIOT VLEZ,, PRED EZ...


20 €
или предлог цена
Денес 13:36Se prodava zemjiste vo s.Kapinovo

Se prodava zemjiste vo selo kapinovo pogodno za cuvanje stoka za trlo...


1 МКД
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 13:16Se prodava zemjiste vo s.Nezilovo pogodno za vikendica

Se prodava zemjiste vo selo nezilovo nad ribniot restoran blisku do b...


1 МКД
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 13:16Продавам Нива

Придавам нива 2164 квадрати кај Штипска петља веднаш над Петрова чешм...


5 €
или предлог цена
Денес 12:45PLAC - GRADEZNO NE IZGRADENO ZEMJISTE KAJ RECANI 2

PLAC - GRADEZNO NE IZGRADENO ZEMJISTE OD 1200m² KAJ RECANI 2 SO MARKI...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:08СЕ ПРОДАВА НИВА

Со продава нива на одлична локација, во близина на Башино село- ВЕЛЕС...


1 €
или предлог цена
Денес 09:00Se prodava niva pogodna za gradba vo selo Nezilovo Veles

Niva pogodna za gradba vo selo nezilovo veles, kvadratura okolu 800m2...


По Договор
или предлог цена
Денес 07:08Niva vo Selo Banjica

Se prodava niva vo Selo Banjica / Veles so povrshina od 5 dekari b...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Денес 05:58Plac za vikendica vo Bogomila

Prodavam plac za vikendica vo Bogomila so naj ubav pogled prema Solun...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:50niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
Вчера 19:31Se izdava plac vo Veles

Se izdava plac vo Veles na ul. Asnom BB, placot e tamponiran, zagrade...


500 €
или предлог цена
Вчера 16:46Evtin plac so pristapen pat pred Veles

Prodavam mal plac od 1250m koj bil koristen kako iskop, vo Katastar s...


2 €
или предлог цена
Вчера 16:23Plac so markici vo n,Prevalec

Se prodava plac na odlicna lokacija vo naselba Prevalec so povrsina o...


9 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
10 €
Вчера 13:02Atraktivno zemjiste za investitori vo Caska-Veles

Zemjisteto e so povrsina od 9700m2 vo naseleno mesto urbanizirano so ...


9 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Вчера 12:51Prodavam gradezno zemjiste vo Caska-Veles

Prodavam gradezno zemjiste vo naselba Caska - Veles so imoten list i ...


11 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Вчера 12:51Plac 2200m² vo s.Nezilovo pogodno za vikendica

Se prodava plac-niva vo selo nezilovo nad ribniot restoran blisku do ...


1 МКД
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

Вчера 11:34Дурутовец, КО 076 Велес, КП 11153

Плац во најубавиот дел на Дурутовец, веднаш до пат, водовод, канализа...


10 €
или предлог цена
11 мај 22:29Дурутовец, КО 076 Велес, КП 11024/2

Плац во најубавиот дел на Дурутовец, граничи со пат, водовод, канализ...


10 €
или предлог цена
11 мај 22:29Се продаваат оризници

Се продаваат оризници во месноста Долно Оризари-Порцеланка веднаш до ...


По Договор
или предлог цена
11 мај 19:28Се продава нива во Стариград

Продавам нива од 3350м2 во Стариград во месноста викана Каменики ведн...


2 €
или предлог цена
11 мај 19:28ПЛАЦ ВО НАСЕЛБА РЕЧАНИ

Се прoдава/издава плац во населба речани со површина од 1800 м2 Граде...


9 €
или предлог цена
11 мај 09:37NIVA NIVI PLAC PLACEVI VELES PREVALEC

SE PRODAVA NIVA ILI DVA PLACA ZA GRADBA VO PREVALEC KOJA GRANICI SO I...


15 €
или предлог цена
11 мај 09:33Plac vo nas. Caska

Se prodava plac vo nas. Caska so 510 m2. Cena po dogovor. Kontakt ...


По Договор
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

10 мај 21:10Plac vo Berovo

Se prodava plac vo Berovo 1216m2 vo mesnosta Ablanica na 500 metri od...


14 €
или предлог цена
10 мај 20:15Plac vo Basino selo

SE IZDAVA.Placot se naogja kaj Basinoselski most.Ima pristapen pat(i ...


По Договор
или предлог цена
10 мај 13:13Izdavam bavca

2 dekari,do basinoselski most,ima voda za navodnuvanje,a po dogovor m...


По Договор
или предлог цена
10 мај 13:13Продажба на плац со нива

Се продава плац со нива во Башино Село.


По Договор
или предлог цена
08 мај 21:27Se prodava LOZJE!

Se prodava lozje 2.5 dekara so nego moze da odi i kazan za varanje ra...


По Договор
или предлог цена
08 мај 19:21АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ

Се продава плац со стара куќа на атрактивна локација во строг центар ...


По Договор
или предлог цена
08 мај 17:10Se prodava Plac

Se prodava plac za vilendica i dr vo Omorani do placot mine struja,te...


1 €
или предлог цена
Чашка / Велес

Плацеви и Ниви

07 мај 23:25Prodavam plac so stara kukja (karši dos)

Se prodava plac so stara kukja so moznost za izgradba na dva sprata,v...


По Договор
или предлог цена
07 мај 12:53Plac s.Otovica

Se prodava plac vo selo otovica blisku do ezeroto 6dekari ima i ulica...


По Договор
или предлог цена
06 мај 19:21PRODAZBA NA ATRAKTIVEN PLAC NA EZERO MLADOST NAD ROMANTIQUE

se prodava plac od 633 kv,so pogled kon ezeroto MLADOST so markica za...


50 €
или предлог цена
06 мај 15:26SE PRODAVA NIVA DO AVTOPAT VELES-GEVGELIJA,SO POGLED VELES

se prodava niva koja se granici so avtopat,pogovdna za pceli,sadenje ...


2.650 €
или предлог цена
06 мај 15:25Се продава земјиште во индустриска зона

Се продава земјиште со површина од 3000м2 или 1500m2 во индустриска з...


1 МКД
или предлог цена
05 мај 17:34se prodava niva

se prodava niva na patot za Velesko Ezero nad antenite naTV zdravki...


5 МКД
или предлог цена
05 мај 14:18Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам