251 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka pod gradska bolnica Stip, top lokacija

Renovirana kukja, se e novo vnatre i se prodava namestena so kiradzii...


52.000 €
или предлог цена
Денес 05:33Se prodava kuka vo Stip - Kadidere V.D. br.48

Se prodava : ITNO ИМОТЕН ЛИСТ бр. 19800 катастарска општина 10...


66.000 €
или предлог цена
Вчера 12:48Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
Вчера 01:04Stara kuka

Se prodava stara kuka vo S. Dolni Balvan so dvorna povrsina od 1300m2...


360.000 МКД
или предлог цена
Карбинци / Штип

Куќи / Вили

19 јан 20:03SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

DE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA GRADOT INF NA TEL 070346688


1 МКД
или предлог цена
19 јан 19:32Продавам куќа или заменувам за стан

Се продава или менува за стан куќа со вкупна површина од 400м2 на мно...


1 €
или предлог цена
19 јан 18:52prodavam Kukja

na 400 metri od gradskata Crkva na odlicno mesto mala kukja od 25m2 s...


11.500 €
или предлог цена
19 јан 18:37Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има про...


25.000 €
или предлог цена
19 јан 17:38PRODAVAM KUKJA SO GARAZA SHTALA LETNA KUJNA

KUKJA LETNA KUJNA GARAZA STALA DO ASFALTEN PAT SO PRIKLUCOK NA STRUJA...


1 €
или предлог цена
19 јан 06:19Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


По Договор
или предлог цена
18 јан 23:06Se izdava kuka na odlicna lokacija

Шифра:PP1030 Се издава куќа на одлична локација на 1 минута од сре...


300 €
или предлог цена
18 јан 13:25Se prodava

Kukata e so odlicna lokacija blizu Angels cafe ,cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
18 јан 12:13Kuka vo nas.Suitlak

Prodavam kuka vo naselba Suitlak So parno,struja,vodovod, sopstven bu...


По Договор
или предлог цена
17 јан 22:30Kuka vo kadidere vednas vseliva komplet cisti dokumenti

Se prodava : ИТНО ИМОТЕН ЛИСТ бр. 19800 катастарска општина 10...


66.000 €
или предлог цена
17 јан 16:42Kupuvam kukja

Kupuvam kukja vo Stip do 30.000 e, ponudete na tel 078344615


30.000 €
или предлог цена
17 јан 15:33Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

Продавам кука во село Лакавица со 3 етара земја коплет.Сопствен вода ...


По Договор
или предлог цена
17 јан 14:32Kuka 120 kvatrata so 3000 kvadrata mesto

Se prodava kuka 120 kvatrata so 3000 kvadrata mesto Nas balkanska T...


1 €
или предлог цена
17 јан 14:25Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
17 јан 11:41Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
17 јан 10:03Prodavam Vila Vikendica vo Sutlak

Prodavam vila vikendica vo naselba suitlak, so malo dvorno mesto i o...


35.000 €
или предлог цена
17 јан 08:20Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Kukata se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,ima pri...


24.900 €
или предлог цена
16 јан 10:02Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


27.000 €
или предлог цена
16 јан 10:02Vikendica Vila Vikend kuka Suitlak

Prodavam vila vo naselba Suitlak od 36m2 i dvorno mesto 600 m2 Se n...


32.000 €
или предлог цена
15 јан 23:16Se prodava kuka vo Stip

Se prodava kuka vo Stip od 95 kvd blizu pingpong sala vo Stip.Kukata ...


38.000 €
или предлог цена
15 јан 15:51Куќа од 60м2 во Штип

Се продава куќа на ул. Радански пат бр.123 со површина од 60м2 и двор...


18.000 €
или предлог цена
14 јан 18:28Куќа од 140 м2 во Штип

Итно се продава куќа на ул. Радански пат 117. Површина 140м2 (плус по...


36.000 €
или предлог цена
14 јан 18:27Се продава куќа

Се продава куќа без никакви вложувања во неа. Куќата е со алумински в...


По Договор
или предлог цена
14 јан 10:45куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


65.000 €
или предлог цена
13 јан 20:29Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
12 јан 14:53Se izdava kuka vo strog centar

Se izdava / se prodava. Kukata e bez gazdi, na odlicno mesto vo cent...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 13:29Вила со стаклена градина наместена и опремена

Се продава Вила наместена со земјиште (пластеник) стаклена градина оп...


72.500 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
725.000 €
11 јан 16:19Se prodava kuka

Se prodava kuka, 86m2 so pomosni prostorii, garaza, parking, letna ku...


По Договор
или предлог цена
09 јан 09:41izdavam deloven prostor pogoden za rabotilnica konfekcija

izdavam deloven prostor pogoden za kargo taksi rabotilnica konfekcij...


1 €
или предлог цена
07 јан 10:10otkupuvam kuki vilkendici stanovi isplata vednas

vi trebat hitno pari ne gubete vreme ponudete go vasiot nedvizen i...


109 €
или предлог цена
07 јан 10:09SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


170.000 €
или предлог цена
04 јан 16:23Професионална стаклена градина, вила,земјиште

4170 квадратни метри вкупно земјиште. 2.000 квадратни метри стаклена...


68.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
72.500 €
04 јан 16:10Kupuvam KUKA vo senjak

Kupuvam pomala kuka vo senjak 2 duzlak


По Договор
или предлог цена
03 јан 18:33KUPUVAM VIKENDICA vo PLACKOVICA STIP

Kupuvam vikendica vo plackovica


11 €
или предлог цена
31 дек 08:36Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
27 дек 13:13ХИТНО КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ

се продава веднаш вселива куќа со дворно место 300 м2 и одма до неа ...


150.000 €
или предлог цена
25 дек 09:57Страна 1 од 7