Подкатегорија:
                   
113 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор Инвестра доо

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ На атрактивна локација со површина од...


5 €
или предлог цена
Денес 13:00Se iznajmuva Deloven objekt vo grad Shtip

Се изнајмува деловен објект во Општина Штип на одлична локација во бл...


1 €
или предлог цена
Денес 12:55Deloven Prostor Servis

Se prodava deloven prostor servis vo strogiot centar na gradot so cel...


140.000 €
или предлог цена
Вчера 14:27Се изнајмува 60м2 канцелариски + 600м2 магацински простор

Се изнајмува деловен објект на влезот од Штип одма после бензинска ст...


1 €
или предлог цена
23 јул 21:18Se izdava deloven prostor vo nas. Babi ,Stip

Se izdava deloven prostor vo naselba Babi , Stip 2x300m2 Poveke in...


По Договор
или предлог цена
23 јул 17:12DELOVEN PROSTOR 170 m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2 vo centar vo Stip,na ulica Blagoj...


350 €
или предлог цена
23 јул 17:09Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


105.000 €
или предлог цена
23 јул 15:21Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
23 јул 09:45Se izdava deloven prostor vo nas.Babi Shtip 1200m2

Se izdava deloven prostor vo naselba babi vo stip Prostorot e 1200m2...


1 МКД
или предлог цена
21 јул 21:42se izdava deloven prostor vo Centar na Stip

Шифра:PP1064 Се издава деловен простор на одлична локација во Центар...


150 €
или предлог цена
21 јул 11:54Се издава деловен простор во Штип

Шифра:PP1046 Се издава деловен простор на одлична локација на излезо...


600 €
или предлог цена
21 јул 11:52deloven prostor magacin

se prodava deloven prostor za sekakvi nameni vo senjak na antebanina ...


23.000 €
или предлог цена
19 јул 12:41Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

Шифрa:PP1056 Се издава деловен простор на одлична локација во Шт...


1 €
или предлог цена
19 јул 12:23Deloven prostor od 2×400m2 =800m2

Se izdava novoizgraden prostor prizemje 400m2 i 1sprat 480m2..2sprat ...


111 €
или предлог цена
16 јул 14:42SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO STIP

Se iznajmuva deloven prostor za poveke nameni momentalno kompletno op...


1 €
или предлог цена
15 јул 11:19Издавам деловен простор

Се издава деловен простор 150 м2 во центарот на Штип. Објектот се на...


500 €
или предлог цена
11 јул 07:42Издавам деловен простор

Се издава деловен простор 150 м2 во центарот на Штип. Објектот се на...


500 €
или предлог цена
10 јул 20:36Се продава деловен објект - дукан

Се продаваат деловни објекти на улица Булевар ЈНА 9а и 9б. За повеќ...


1 €
или предлог цена
06 јул 21:34Se izdava Deloven prostror vo Centar vednas do Osnoven Sud

Шифра:PP1006 Се издава стамбено-деловен простор во строг центар на Ш...


1 €
или предлог цена
30 јун 08:15SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

Se izdava deloven prostor magacin 500m2 i dvorna povrsina od 2500m2. ...


По Договор
или предлог цена
29 јун 21:41деловен простор од 35м

Се издава деловен простор од 35м2 и магацински простор од 30м2... во...


5 €
или предлог цена
21 јун 08:22Se izdava deloven prostor vo Stip

Se izdava 600m2 deloven prostor vo novo izgraden objekt na prizemje v...


3 €
или предлог цена
11 јун 12:32Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

Шифра:PP1055 Се издава деловен простор на одлична локација во Центар...


350 €
или предлог цена
07 јун 10:45Се изнајмува атрактивен деловен простор 65м2

Се изнајмува атрактивен деловен простор во Штип, комплетно средена ин...


1 €
или предлог цена
06 јун 17:41Se iznajmuva restoran, kafana "Gostilnica Cuna"-Stip

Se iznajmuva kafanata Gostilnica Cuna vo Stip za poveke informacii ...


111.111.111 €
или предлог цена
04 јун 14:18Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
03 јун 09:28Se izdava deloven prostor vo Stip

Шифра:PP1032 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип в...


2 €
или предлог цена
31 мај 11:13Se izdava deloven prostor na atraktivna lokacija

Шифра:PP1036 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип...


3 €
или предлог цена
31 мај 11:13деловен простор позади angels cafe

id: sb1032/партизанска бб, штип македонија 1,600€ description дел...


1.600 €
или предлог цена
26 мај 15:09Se izdava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar Stip

Se prodava deloven objekt na ul.Ivo Lola Ribar inf.na tel.077745355


1.111.111 €
или предлог цена
25 мај 22:05IZDAVAM DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


11.111 €
или предлог цена
25 мај 22:05ITNO Del prost. 96 kv.m. i soba 36 m i na ul.Ivo Lola Ribar

Deloven prostor 96 m.kv.,soba so pretsobje i kupatilo 36 m.kv.,i dvo...


49.000 €
или предлог цена
25 мај 22:05prodavam DELOVEN OBJEKT 400 M2

DELOVEN OBJEKT 400 M2 HALA I 500 M2 NASTRESNICA 10 DEKARI POVRSINA NA...


111.111.111 €
или предлог цена
25 мај 22:05SE IZDAVA ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA

SE IZDAVA ATRAKTIVNA DELOVNA ZGRADA VO NASELBA 8mi NOEMVRI, VEDNAS D...


5 €
или предлог цена
25 мај 13:55Se izdava deloven prostor vo kompleks "Astibo" Stip

Шифра:PP1031 Се издава деловен простор на одлична локација во Штип в...


2 €
или предлог цена
20 мај 09:40Се издава Деловен простор во центар Штип

Се издава деловен простор во центарот на Штип, улица Кирил и Методи (...


100 €
или предлог цена
05 мај 13:00Deloven prostor 300kv

Prostorot e na mnogu ubava lokacija 300kv pogoden za utovar i istovar...


1 €
или предлог цена
04 мај 08:11Se.iznajmuva,deloven,prostor

Prostorot.e.na.mnogu.dobra.lokacija.na.glaven.pat.senjak.babi.pogoden...


2 €
или предлог цена
04 мај 08:10се продава деловен простор 20м2 до angels cafe

id:sb1025/партизанска штип македонија https://we4home.mk/property/d...


20 €
или предлог цена
24 апр 13:00Se izdava deloven prostor vo strogiot centar na gradot

Se izdava deloven prostor od 40m2. Celosno opremen pogoden za poveke ...


По Договор
или предлог цена
20 апр 12:29Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам