Подкатегорија:
                   
73 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Korg Pa 900

Odlicno zacuvan korg pa 900 inf. Na tel.078 383 241 078 383 241 078 3...


1.050 €
или предлог цена
Вчера 17:52Korg Pa 900

Sintisajzerot e super socuvan, se funkcionira na nego, sleduva so fut...


1.050 €
или предлог цена
Вчера 09:19harmonika (Delicia)

Хармониката има 60 баса за почетници погодна


6.000 МКД
или предлог цена
20 јун 20:21Detska Xarmonika Детска Хармоника

Prodavam detska xarmonika zacuvana rusko proizvodstvo


2.000 МКД
или предлог цена
20 јун 09:30Prodavam di marzio dp181

Prodavam Di Marzio dp181magnet "humbcker in single coil". - Odgovara ...


20 јун 02:51Prodavam zici za gitara

Za klasicna gitara "normal tension" - 350den. Za akusticna gitara "1...


20 јун 02:51Prodavam zici za gitara

Daddario 10-46 za elektricna gitara. 400den set, prakjam po kargo. E...


20 јун 02:51Korg pa 900

Vo odlicna sostojba, poveke inf. na tel.078 383 241


1.050 €
или предлог цена
19 јун 11:11Класична гитара

Класична гитара - идеална за почетници што сакаат да пробат без голем...


2.000 МКД
или предлог цена
18 јун 16:22Klasicna gitara Perez

Prodavam klasicna gitara J. Perez made in spain, gitarata e stara pre...


15.000 МКД
или предлог цена
17 јун 15:22gitari

prodavam --- 1 -- Usa 1989g. - PRS Ce 24 - cena - 1840 evra (24...


16 јун 23:59Servis za Gitari

Nudam servis na gitari. Dokolku imate problem so vasata gitara povele...


1.000 МКД
или предлог цена
15 јун 12:11Squier Fender Stracotaster Duncan magneti

Gitatata e kvaliteten model od poskapite verzii so Duncan Designed ma...


12 јун 22:03Klasicna Gitara - Stolce za Noga *NOVI*

Prodavam novi neotpakuvani stolcinja za noga, za izveduvaci na klasic...


06 јун 17:43Klavir - Pijano

Klavirot e vo besprekorna sostojba, koristen e za domasni potrebi. Kl...


750 €
или предлог цена
31 мај 16:34Washburn tremolo floyd rose

Polovno floyd rose tremolo washburn... Moze dogovor okolu cenata 07...


31 мај 11:35Zici za bass gitara

Prodavam 1set zici za bass gitara 600den.


31 мај 11:35KORG PA 800

KORG PA 800 ЦЕНА 550 ЕВРА МОШНЕ СОЧУВАН. БЕЗ ЗАМЕНИ! БАРАЈТЕ НА ОВ...


570 €
или предлог цена
21 мај 18:08Pifla za sax Selmer c 80 ***

Se prodava pifla za sax selmer 80 so tri zvezdicki , so orginal kapa...


14 мај 10:57HOHNER DELUX ELECTRONKA

HOHNER DELUX ELECTRONKA so 1000 kombinacii na tonovi i 5 Bas i ritam ...


500 €
или предлог цена
08 мај 19:57Akusticen Bass Takamine EG512C - Visoka klasa na gitara

Visoka klasa na akusticna bass gitara, za ljubiteli na akusticna muzi...


27 фев 00:51Pikap za Klarinet i Saksofon - Rumberger K1

Profesionalen pikap za Klarinet i Saksofon Skoro kako nov, mnogu mal...


180 €
или предлог цена
08 фев 19:50Saksofon Richard Gareis (Julius Keilwerth)

Saksofonot e nikel vo top sostojba


850 €
или предлог цена
01 фев 21:08Pifla Vandoren B45 so stega Vandoren Optimum

Piflata e profil 88 so lira super socuvana isto i stegata i se proda...


5.000 МКД
или предлог цена
01 фев 20:43Prodavam Klarinet

Prodavam Klarinet marka Moening ( germanski) G sistem. Klarinetot e ...


200 €
или предлог цена
09 јан 12:58Klarinet Amati + Gajda

Se prodava klarinet Amati, drven + Gajda Tel za kontakt 078608725


150 €
или предлог цена
25 дек 22:37Синтисајзер YAMAHA PSR-410

Се продава синтисајзер YAMAHA PSR-410, комплет со сталка. Tel za kon...


1 €
или предлог цена
05 дек 11:23Хармоника

Се продава Хармоника. Информации на 078 473 517


По Договор
или предлог цена
07 ное 15:33BONTEMPI

Синтисајзер со сталак добро сочуван скоро нов


6.000 МКД
или предлог цена
21 окт 09:58Se prodava ALT Saksafon

Se prodava malku koristen i mnogu socuvan ALT saksafon ,,YANAGISAWA,,...


400 €
или предлог цена
10 авг 13:00Ibanez RG370DXGP2 BRASS BLOCK

ibanezot e vo odlicna sostojba, mnogu malku e sviren, pragovi vo odli...


09 авг 15:02Ibanez SR 400 Bass Gitara

aktiven bass, ibanez sr 400, pj magneti, bez nikakva maana, bez grebn...


13 јул 00:17Fender-sguier elektro-akusticna gitara

Skoro nova OZVUCENA akusticna gitara ..Sguier by Fender..so kutija


05 јан 10:46Cajkovski - zamena - skuter, kola

za kes extra cena 950 eur zamena 1200 eur kola, skuter 125/150/200/...


1 €
или предлог цена
17 сеп 17:04Се продава пијано

Се продава пијано од германска марка Steinmayer.


1 €
или предлог цена
26 авг 18:56Рачни барабанчиња

Два оригинални рачни барабанчиња со дршка, изработени од мароканска к...


30 €
или предлог цена
03 јул 06:52Арапски бакарен сервис за чај/ракија

Арапски бакарен сервис за чај/ракија, 8 чаши со носач, Бенгази Либија...


130 €
или предлог цена
03 јул 06:47Kaрибски LP ASPIRE bongos во кубански стил

Kaрибски LP ASPIRE bongos во кубански стил, 46x25 cm


130 €
или предлог цена
03 јул 06:45HARLEY BENTON deluxe

Najnov model na HARLEY BENTON deluxe paradise flame 2018-ta. Izrabot...


06 јун 15:11KORG PA4X NOV

Se prodava korg pa4x nov


1 €
или предлог цена
31 мај 12:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам