46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti

Se prodava profesionalna oprema za ugostitelski objekti i toa : Konv...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:04Detektor na napon

Инструментот се користи за детектирање - присуство на напон во вашиот...


299 МКД
или предлог цена
23 јул 13:06prodavam dva svajc aparati Rade koncar

prodavam dva svajc aparati Rade Koncar odlicno svajcuvaat. ...


1 €
или предлог цена
22 јул 12:44Fiskalna Kasa Severec

Se prodava fiskalna kasa Severec , odjavena od UJP so dokument , dire...


5.000 МКД
или предлог цена
20 јул 18:10Sklopka greben prekidac

Imam tri isti sklopki


600 МКД
или предлог цена
18 јул 17:38PANEL GREALKA 2.5KW-TESY

SE PRODAVA GOLEMA ISPRAVNA TESY PANEL GREALKA 2.5KW ZA NA ZID,KORISTE...


2.000 МКД
или предлог цена
17 јул 22:59TROFAZEN ELEKTRO MOTOR.

SE PRODAVA TROFAZEN ELEKTICEN MOTOR, ISPRAVEN MOZIT DA SE VIDIT VO SE...


1 €
или предлог цена
17 јул 22:58AUSTON Elektricna pila

Elektricna bateriska Pila Auston Dve baterii


6.000 МКД
или предлог цена
17 јул 16:09AUSTON Nozici Elektricni + Teleskop

Elektricni nozici so teleskop Extra kvalitet


1 МКД
или предлог цена
17 јул 16:09Elektricna brava nova

Nova brava tel076 530 095


900 МКД
или предлог цена
16 јул 13:41metal detektor xp deus

...


1.200 €
или предлог цена
14 јул 17:16Бандера

Продавам бандера долга 9м дебела во основа 23цм на врвот 15цм со мон...


100 €
или предлог цена
02 јул 11:42Set gumeni futroli za zastita na zici

Сет гумени футроли за обложување на различни видови на жици. ⤵️ Ко...


150 МКД
или предлог цена
27 јун 13:12Нова мобилна фискална Synergy SY47

Фискалната е прв пат активирана 02.05.2018, користена 2 пати како вт...


5.500 МКД
или предлог цена
16 јун 00:49Elektromotor ELEKTROKOVINA

Elektromotor vo ispravma sostojba Info na 070 307064strase


По Договор
или предлог цена
08 јун 14:25Se prodavaat bakarni kabli

Se prodavaat bakarni kabli so k-ki: * 4x10 RE 9 metri bakar = 100 de...


100 МКД
или предлог цена
03 јун 19:46Kupuvam frizider na 12V

Kupuvam frizider na 12V.


1 €
или предлог цена
31 мај 09:19Spratni tabli za struja

Mali plasticni 250den Metalni golemi 500den


250 €
или предлог цена
21 мај 07:30Luster za nadvor

Se prodavaat komplet super zacuvani Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
15 апр 15:57Termo Akumolaciona Pecka ic ne koristena 6 k.w s

Peckata ne e ic koristena a cenata na barajte isklucivo samo na ...


1 МКД
или предлог цена
20 фев 07:50НОВ-ПРОФЕСИОНАЛЕН Multimetar-Unimer

Продавам нов професионален мултиметар - унимер марка: Powerfix-Pro


3.100 МКД
или предлог цена
18 фев 01:33Termo pecka ( Термо печка )

Се продава Термо печка 6KW во одлична состојба


50 €
или предлог цена
10 јан 11:08elektro motor 11 kw

se prodava elektro motor 11 kw 1500 vrtezi


1 €
или предлог цена
04 ное 20:55prodavam ormance za struja

prodavam ormance za struja socuvano reba samo da se ofarba ...


1 €
или предлог цена
31 окт 21:03Sklopki grebenasti prekinuvaci

Grebenasti sklopki EMO od 10-630A Izraboteni po najnovite internacio...


1 МКД
или предлог цена
26 авг 11:02PLC автоматика ПЛЦ контролери

Програмирање на PLC контролери Изработка на нови машини со plc ав...


По Договор
или предлог цена
06 авг 09:06elektromotori 10kw i 11kw po dogovor

elektromotori i pumpa za voda cena po dogovor 070767941


1 €
или предлог цена
16 јул 23:54Merni instrumenti

C.A 6411 - 150 evra. Upotrebuvan ...


1 €
или предлог цена
14 јул 22:12trofazen elektromotor

elektromotor elektrokovin


1 €
или предлог цена
30 јун 15:10Transformator

Transformator


По Договор
или предлог цена
05 мај 10:30Електрично броило

Продавам половно електрично ДВОФАЗНО броило - ИСКРА.


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 21:55elektricen aparat za varenje

se prodava aparat za varenje matrix ews 200 vo ispravna sostojba i ne...


5.000 МКД
или предлог цена
09 мар 21:14SCHAFFNER Филтер кондензатор

Се продаваат SCHAFFNER филтри кондензатор со индуктивност и внатреше...


1 МКД
или предлог цена
20 фев 12:48Multimetar multimeter unimetar unimeter instrument

Prodavam odlicen instrument Multimeter za merenje , mnogu prakticen e...


5.000 МКД
или предлог цена
09 фев 09:12Pumpa wilo skoro nova

Pumpata e vkupno 1 mesec rabotena.Kako nova


50 €
или предлог цена
10 дек 19:35Elektromotor

Se prodavaat polovni elektromotori, reduktor za elektromotor, remenic...


1 €
или предлог цена
17 јул 07:01Klima ured

Se prodava klima cena 7000 denari Telefon za kontakt 071 801 398 Sl...


7.000 МКД
или предлог цена
10 јул 16:01Prodavam osiguraci novi

Novi tie sto se na slikata ostanati od zatvoren dukan


70 МКД
или предлог цена
07 мај 15:44Шлајферка, vibraciona smirgla, вибрациона шмиргла

Maxplus 260W. Koristena 3 dena. Pod garancija do april 2019


15 €
или предлог цена
17 дек 11:46NOVI METAL HALOGEN OSRAM 150w SIJALICI Made in Germany

Prodavam novi sijalici Metal halogen Original Osram 150 w ⭐⭐⭐⭐⭐⭐


1 МКД
или предлог цена
30 ное 15:28Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам