Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kajce

Se prodava kajce Kontakt tel 075 809 748


2.000 €
или предлог цена
Вчера 17:23Se prodava motoren camec

Se prodava camec Uniplast Manta Ray 420, so motor Honda 20ks, 2014 go...


5.200 €
или предлог цена
17 јан 19:09Tenda letna

Тендата е нова , може и со моја монтажа .


17 јан 09:07Tomos 4

Se prodava tomos 4 mnogu dobro socuvana najnoviot model na tomos moze...


350 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 €
14 јан 14:47Se prodava Bayliner 175 Bowrider

Se prodava Bayliner 175 Bowrider proizveden 2003 god. vo odlicna sost...


По Договор
или предлог цена
14 јан 10:32METALEN PROPELER PERKA ELISA

Metalen Propeler rostfraj (ne e aluminski) 14 i 1/4 x 21+ za gliser...


По Договор
или предлог цена
13 јан 17:25Prozori

Prozori povekenamenski pogodni za plovni odjekti i drugi vozila i sit...


По Договор
или предлог цена
13 јан 17:25Turisticki Brod

BROD turisticki dolzina 9m sirina 3m proektiran So Wc,kujna ,salon.sp...


По Договор
или предлог цена
12 јан 16:33Gliser QUICKSILVER 470 SPORT - MARINER 90

Proizveden 2001godina, začuvan kako nov...Vozen isklučivo na slatka v...


11.500 €
или предлог цена
11 јан 11:34Rezervar za penta Tomos

Ispraven rezervar za Tomos penta 2500 den 070404232


2.500 МКД
или предлог цена
11 јан 08:56Kupuvam ohridsko kajce(camec)

Kupuvam kajce so dokumenti, ponudete so sliki na viber: 076-777-657


10 јан 17:36PRODAVAM EDRILICA Aloa Marine 23 - (FRA)

Edrulicata e vo odlicna sostojba, so ispraven motor.Servisirana e ova...


6.500 €
или предлог цена
07 јан 13:06Mercury 115 four stroke

Mercury 115 EFI four stroke komplet so komandi dolga cizma Cena po d...


3.750 €
или предлог цена
06 јан 15:34YAMAHA VX 1100 WAVE RUNNER Cetvorotakten Trosed

Skuter za voda Yamaha VX 1100 Wave Runner cetvorotakten trosed kako n...


8.000 €
или предлог цена
05 јан 20:25ZODIAC gumenjak i JOHNSON 9.9hp

ZODIAC marc II FUTURA GT made in france 3.8m i sirina 1.87m ekipaz 5...


1.999 €
или предлог цена
05 јан 19:22Gimenjak Arimar 650

Se prodava gumenjak Arimar 650,so Honda motor 130 ks.Gumenjakot e dob...


17.000 €
или предлог цена
03 јан 22:29Gliser Fletcer Marine Mercury 75ka dvotaktna 112233

Gliserceto e za 4 osobi Mercury75 penta dvotaktna perfektna i mnogu b...


02 јан 01:23Penta Mercury 65

Penta Mercury 65 So dokumenti


24 дек 09:06Celebrity 180 BR

celebrity 180 motor mercruiser 4.3 lx 205 konji cizma alfa 1 generaci...


13.900 €
или предлог цена
18 дек 22:03HonWave Mercury F30 22kW/h

***ТЕЛЕФОН ЗА КОНТАКТ - СЛОБОДАН 075222500 **** Продавам гумењак H...


5.800 €
или предлог цена
14 дек 20:36Gliser-Pasara

Broj 6.00 metra, shirok 2.00 m komplet so penta Mercury 60 hp BIG FO...


7.000 €
или предлог цена
02 дек 19:57Se prodava gliser Tahoe q4 SS

Mercruizer 3.0 l 99kw Vo odlicna sosotojba servisiran registriran s...


18 ное 09:37Prikolka za gliser 9m

Prodavam ispravna prikolka za gliser so dolzina do 29fita (9m) i nosi...


3.500 €
или предлог цена
14 ное 17:21Skuter 2005 Sea Doo GTX 4-tec - MNOGU POVOLNO

Se porodava skuter na voda 2005 SEADOO GTX 4-tec supercharged cetirit...


4.990 €
или предлог цена
14 ное 13:25Gliser SeaDoo Sportster 155 so cetiricilindri ROTEX motor

Se prodava gliser (jet boat) SeaDoo Sportster 155 so cetiricilindrice...


9.250 €
или предлог цена
14 ное 13:25KRSTARENJE PO OHRIDSKO EZERO!

Krstarenje i poseta na najubavite lokaliteti na Ohridskoto Ezero so A...


13 ное 10:37Gliser Mercury 75ka dvotaktna perfektna 112233

Moze da se vidi I.proba komplet so prikolka 4 Osobi spremno za sezona...


1 €
или предлог цена
06 ное 01:18Katamaran Moze zamena za kola

Katamaran mode zamena za kola


14.000 €
или предлог цена
04 ное 14:57HIDEA мотори- моќни, иновативни, сигурни и економични

Продажба на нови HIDEA вонбродски мотори со 2 годишна гаранција. Дост...


11 окт 19:20Hidea HDF6HL- 4Т 6KS

Hidea HDF6HL- 4Т 6KS моторот е компактен, економичен, преполн со најн...


1.200 €
или предлог цена
11 окт 19:18Hidea HDF9.9HL / HDF9.9FEL- 4Т 9.9KS -компактен и економичен

Hidea HDF9.9HL / HDF9.9FEL- 4Т 9.9KS Идеален компактен и економичен...


1.930 €
или предлог цена
11 окт 19:18Hidea HDF20HЕL/HDF20FEL/HDEF20FEL - 4Т/EFI 20KS

Моќен, иновативен, компактен и економичен мотор за вашиот чамец од от...


2.650 €
или предлог цена
11 окт 19:17Hidea HDEF30FEL-Т- EFI 30KS

Моќен, иновативен, компактен и економичен мотор за вашиот чамец.Новио...


4.580 €
или предлог цена
11 окт 19:16Hidea HDEF40FEL-Т-EFI 40KS- мотор со супериорен дизајн и моќ

Hidea HDEF40FEL-Т- EFI 40KS- мотор со супериорен дизајн, моќ, иновати...


5.100 €
или предлог цена
11 окт 19:15Hidea HDEF60FEL-Т- EFI 60KS - најбрзиот мотор во својата кла

Hidea HDEF60FEL-Т- EFI 60KS - најбрзиот мотор во својата класа. Мото...


5.850 €
или предлог цена
11 окт 19:14Crown Boat 450 Suna- Совршен чамец за летно уживање на вода

Компактен чамец со модерен дизајн, кој ви овозможува извонредна стаби...


2.500 €
или предлог цена
11 окт 19:13Crown Boat Hobby 465- Eдноставен и совршен, Вашиот прав избо

Модерно дизајниран удобен, стабилен, сигурен и практичен чамец со одл...


5.500 €
или предлог цена
11 окт 19:11Crown Boat Cobra 495-Моќен глисер со спортски дизајн

Moќен, стабилен и удобен глисер за уживање и создавање незаборавни сп...


7.200 €
или предлог цена
11 окт 19:10Rezervar za penta

Rezervoar za penta, cena po dogovor


1 €
или предлог цена
08 окт 16:02Cranchi Perla 25 -Volvo penta 2x 4.3GXI 168KW

Се продава глисер Cranchi Perla 25 -2002год со два мотори Volvo pent...


40.000 €
или предлог цена
01 окт 00:36Страна 1 од 3