470 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam iPhone 11 Pro (256 gb)

Se prodava dobro sočuvan iPhone 11 Pro (256 gb) star edna godina kupe...


710 €
или предлог цена
11 јан 22:34Промовирано

Prodavam Samsung Galaxy A80

Se prodava dobro sočuvan Samsung Galaxy A80 kupen od Telekom pred edn...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Вчера 08:07Промовирано

Huawei P30 lite

Телефонот е купен од салон на Вип и е користен една година, сеуште е ...


7.000 МКД
или предлог цена
15 јан 17:24Промовирано

Iphone xs max 64 gb US model

Telefonot e kaki nov bez nitu edna grepka , sekogas koristen so zasti...


425 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
27.000 €
Денес 01:31Samsung S7 Edge GOLD

Telefonot e maksimalno zacuvan i e vo odlicna sostojba, nema vidlivi ...


8.999 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15Nokia N5

Prodavam Nokia N5 extra sostojba. Kristen dve godini, kupen od Vip Be...


4.300 МКД
или предлог цена
Вчера 18:36Huawei Y6

Se prodava Huawei Y6 malce koristen nema nikakvi ostetuvanja telefonc...


4.500 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 17:41Samsung Galaxy J6

Prodavam Samsung Galaxy J6 ispraven,vo odlicna sostojba,postojano kor...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40HTC Desire 12 --NOV--

Prodavam HTC Desire 12 Dual Sim,samo nekolku dena e koristen,bespreko...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:40Huawei p40 lite

Huawei p40 lite pod garancija kupen vo setec.samo za kesh po kargo ne...


220 €
или предлог цена
Вчера 15:17Realme 6s

Realme 6s kupen vo italija full paket nov bez zamena cena 8000 den in...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Вчера 14:50Iphone 6 plus

Iphone 6 plus vo dobra sostojba ,prv korisnik sum i e kupen vo Italij...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 13:44Samsung Galaxy S8 Black - 3 silikonski maski gratis

Samsung Galaxy S8 Silver 4GB/64GB vo solidna sostojba raboti na site ...


9.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Super ocuvan samsung galaxy J5

Telefonot e model Galaxy, J5 2016. Super ocuvan, raboti na site mrez...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:07Iphone 7 plus 32GB

Telefonot raboti odlicno , ima mali tragi na koristejne


210 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
220 €
Вчера 13:06Iphone xs max 64gb

Telefonot e odlicno socuvan full pakovajne


500 €
или предлог цена
Вчера 13:06Honor 9x nov 24 m garancija

Telefonot e nov neodpakovan zemen od A1 so dve godini garancija


210 €
или предлог цена
Вчера 13:06Iphone 8 plus 256 gb

Telefonot e celisno ispraven,odlicno socuvan


310 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
320 €
Вчера 13:06[BEZ GREPKA] iPhone 8 - 64GB Gold

Telefonot e vo odlicna sostojba i nema nikakvi fizicki ostetuvanja. R...


230 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
270 €
Вчера 13:00ASUS ZB500KG ANDROID 5" ekran 1GB RAM, 8GB mem WiFi

Prodavam mobilen telefon ASUS ZB500KG GOLD EXTRA socuvan Prv s...


2.299 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 11:50Se prodava Samsung S10plus zacuvan kako nov so paket

Telefonot sleduva so paket staklena i silikonska. Zacuvan kako nov be...


420 €
или предлог цена
Вчера 11:47Huawei mate 30 pro full pak

Telefonot doaga so celosno originalno pakovajne Moze zamena Zvonete...


600 €
или предлог цена
Вчера 11:29Се продава Samsung Galaxy J5 2017- како нов

Се продава телефон Samsung Galaxy J5 2017 (Gold) во одлична состојба....


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 11:27IPHONE XS

Neverlock, zacuvan, full pack, povekje info: 077/859-829


370 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
390 €
Вчера 11:11samsung galaxy s6 edge plus

se prodava samo za kesh


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava Samsung S8 PLUS vo odlicna sostojba

Prodavam Samsung S8 PLUS vo odlicna sostojba sekogas koristen so mask...


190 €
или предлог цена
Вчера 08:40Nokia 8800 za delovi

Nokiata e dolgo vreme ne koristen a, Sega se pojavuva samo svetlina n...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:39Xiaomi redmi note 5

Mobilniot e kupen pred 2 godini, ne e mnogu koristen, se si raboti ka...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:39Prodavam Samsung Galaxy A80

Se prodava dobro sočuvan Samsung Galaxy A80 kupen od Telekom pred edn...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
300 €
Вчера 08:07HuaweiP9lite

Vo odlicna sostojba


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 07:26Xiaomi

Vo odlicna sostojba se si raboti so mala puknatina vo desniot agol


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 07:26Apple Iphone XS Max

telefonot e vo perfektna sosotjba bez tocka


500 €
или предлог цена
Вчера 00:20Se prodava Tesla 6.2 Lite - Dual Sim

Se prodava Tesla 6.2 Lite vo ispravna sostojba raboti so dve sim kar...


По Договор
или предлог цена
19 јан 22:30Huawei p20 mate lite

Telefonot e odrzan i vo odlicna sostojba problem ima so ekranot samo....


4.500 МКД
или предлог цена
19 јан 22:15Samsung S7 Edge

Telefonot e donesen od USA, prv korisnik, socuvam maksimalno, so teko...


7.500 МКД
или предлог цена
19 јан 20:26SE PRODAVA SAMSUNG GALAXY S7 EDGE - GOLD KAKO NOV

Telefonot e kupen od Neptun jas sum prv sopstvenik, odlicno socuvan b...


9.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.990 МКД
19 јан 18:53iPhone 6s

iPhone 6s


6.000 МКД
или предлог цена
19 јан 18:28Samsung S10e

Se prodava Samsung S10 odlicno zacuvan ko nov so uste 9 meseci pod g...


19.100 МКД
или предлог цена
- 83 % Попуст
111.111 МКД
19 јан 16:34Samsung s9 plus

Se prodava Samsung s9 plus vo odl8cna sostojba bez znaci na koristejn...


260 €
или предлог цена
19 јан 16:15HUAWEI P40 PRO NOV

Se prodava HUAWEI P40 PRO NOV


599 €
или предлог цена
19 јан 15:51iPhone XS 256GB neverlock ubo socuvan.

iPhone XS 256GB dobar socuvan raboti na site karticki,sve raboti osve...


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
19 јан 12:16HTC 10 ODLICNA SOSTOJBA KAKO NOV

PRODAVAM HTC 10 bel 32gb memorija prv sopstvenik , odlicno zacuvan k...


100 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
125 €
19 јан 11:55Samsung A7 2018)

Телефонот е во одлична состојба, нема никаков проблем.


7.000 МКД
или предлог цена
19 јан 09:59Страна 1 од 12