Цела Македонија
                   
39134 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FIESTA 1.4 16V-BENZIN-PLIN-MODEL 2009--115.000 KM!!!!!

FORD FIESTA 1.4 16V 59KW-80KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODLICNO -...


3.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

18 јан 22:54Промовирано

Mercedes-Benz GLE 350D 4M Coupe AMG

Купен во Mak Autostar, редовно сервисиран со највисоко ниво на опрема...


65 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Вчера 17:13НОВ ОГЛАС
Промовирано

Mercedes E200 CDI BlueEFFICIENCI MOZE ZAMENA

Prodavam Mercedes E200 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik menjac so najfull...


11.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Вчера 10:14Промовирано

Delovi za ford focus 1.6 tdci 2006

Delovi za ford focus 1,6 tdci 2006 godina


111 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 09:35Mercedes E 200

Vo dobra sostojba Bezin plin atestiran Dizna plin So mali krekpki ...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Денес 09:35FORD KA 1.3 -REGISTR-KLIMA

FORD KA 1.3 44KW MAL POTROSUVAC 5-6L PROIZVEDENA 2002 REGISTRIRANA ...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Куманово

Автомобили

Денес 09:35VW VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0TDI AvTOMATIK DSG

Се Продава VW Passat 2.0 TDI Avtomatik DSG 177ks Регистриран до 11.2...


4.499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.599 €
Битола

Автомобили

Денес 09:34discovery 4.0 v8 benzin

prvi sopstvenici kompletno servisiran ful oprema bez zabeleski nitu d...


10.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:34MERCEDES E220 CDI ODLICEN

Kolata e domakinski odrzuvana veke 5 godini ja prodavam poradi kupena...


1 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 09:33VW GOLF 1.6 SR SAMO ZA DELOVI

Kolata e donesena od ch vozejki se prodava samo na delovi se sto vi t...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Автомобили

Денес 09:33MERCEDES ZA DELOVI C220 CDI C270 CDI E 290TD

Kolite se za delovi mercedes c220cdi 2002 c270 cdi 2002 e290 td 1997 ...


1 €
или предлог цена
Босилово / Струмица

Автомобили

Денес 09:33VW GOLF 6 1.6 TDI BLUEMOTION 2011 GODINA R-LINE BODY NOV!!!

VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS BLUEMOTION ...


7.900 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:31SEAT IBIZA 1.4 85 KS 2009 GODINA NOVA!!!

NOVA KOLA SEAT IBIZA 1.4 85 KS 2009 GODINA Kolata e maksimalno...


4.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 09:30Citroen Jumpy, Exper,Scudo,

Citoren Jumpy L1 H1, 2007 godina 1.6 hdi 90 ks, so KLIMA, 183.000 km,...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30VW Caddy MAXI , SWISS, NOVO, NOVO

VW Caddy 1.6 tdi 75 kw 2013 godina, ( 28.12.2012 ) , uvezeno od Svajc...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30Peugeot Expert , Citroen Jumpy, Fiat Scudo

Tel 077.941.624 Peco FIAT Scudo MAXI 2.0 hdi 88 kw (120 ks ), 2008...


5.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:30VW Polo 1.2 TDI

VW Polo 2013 god, ( 19.12.2012 godina ) 1200 cc TDI. 55 kw (75 ks) N...


5.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 09:28BMW 520

Se prodava bmw E39, 520i, benzin plin (lovato seuste pod garancija), ...


2.200 €
или предлог цена
Денес 09:28wv tiguan

Wv Tiguan celosno servisiran,moze zamena za kola do 4000 euro fiat do...


9.800 €
или предлог цена
Прилеп

Автомобили

Денес 09:27PRODAVAM ODLICEN GOLF 5 MOZE I ZAMEN

Prodavam golf 5 2007 modelska 2008 Sport verzija. Uvezen od CH Oprem...


5.250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 09:27OPEL CORSA 1,2 BENZIN 2007 5 VRATI EXTRA !

OPEL CORSA 1,2 BENZIN 2007 5 VRATI EXTRA ! - SEGA UVEZENA OD ITALIJ...


3.150 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.550 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:26OPEL MERIVA 1,7 CDTI 110 KS 2011 SPORT EXTRA !

OPEL MERIVA 1,7 CDTI 110 KS 2011 SPORT EXTRA ! - SEGA UVEZENA OD ITA...


5.450 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25FIAT 500 1,3 MJET PANORAMA EKSTRA !

FIAT 500 1,3 MJET PANORAMA EKSTRA ! GRADSKO VOZILO SEGA UVEZENO OD I...


4.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS PERFEKTEN !

SEAT LEON 1.6 TDI 105 KS PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALIJA - P...


9.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN !

PORSCHE CAYENNE 3,0 DIZEL MK TABLI PERFEKTEN ! KOMPLETNO SERVISI...


26.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA !

FORD FIESTA 1,4 TDCI 2010 TITANIUM MAKS OPREMA ! - SEGA UVEZENA OS ...


4.550 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:25PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2007 PERFEKTNO !

PEUGEOT 107 1.0 BENZ 2007 PERFEKTNO ! - SEGA UVEZENO OD ITALIJA -...


2.550 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.950 €
Кочани

Автомобили

Денес 09:25PEUGEOT 207 1,4 HDI 68 KS 2008 EKSTRA !

PEUGEOT 207 1,4 HDI 68 KS 2008 EKSTRA ! - SEGA UVEZENA OD ITALIJA...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 !

PEUGEOT 308 1,6 HDI 90 KS 2008 ! SEGA UVEZENO OD ITALIJA SO MNOGU ...


3.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25CITROEN C4 1,6 HDI 110 KS 2006 MAKS OPREMA !

CITROEN C4 1,6 HDI 110 KS 2006 MAKS OPREMA ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


3.050 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA !

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2008 MAKS OPREMA SEGA UVEZEN OD I...


3.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2009 FACELIFT PANORAMA !

CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2009 FACELIFT PANORAMA ! - SEGA U...


3.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25AUDI A4 2,0 TDI 140 KS SEDAN PERFEKTNO !

PROIZVEDENO 12-2006 PRVA REG 2007 GOG SEGA UVEZENO OD ITALIJA PLAT...


5.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN

VW EOS 2,0 TDI 140 KS 8V MOTOR 2009 GODINA PERFEKTEN **** - SEGA ...


6.350 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV !

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 KS AIR SUSPENSION KAKO NOV ! - REGISTRIRAN N...


19.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25VW TOURAN 1.6 TDI 105 KS 7 SEDISTA HIGHLINE !

VW TOURAN 1.6 TDI 105 KS 7 SEDISTA HIGHLINE ! SEGA UVEZEN OD ITALIJA...


7.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25VW TOURAN 1,9 TDI 105 KS 2006 EXTRA !

VW TOURAN 1,9 TDI 105 KS 2006 EXTRA ! - SEGA UVEZZEN OD ITALIJA -...


4.550 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Денес 09:25NISSAN NOTE 1.5 DCI FUL OPREMA KLIMA 2012 EXTRA

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN ENTERIER PE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:24NISSAN QASHQAI 1.5 DCI N-TEC PANORAMA NAVI 2011 EXTRA

PREKRASNO SOCUVANO VOZILO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN ENTERIER PE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:24CITROEN C4 1.6 BENZIN PLIN 120KS KAKO NOVO 2013

PREKRASNO VOZILO KAKO NOVO KOMPLETNO ISPRAVNO PERFEKTEN MOTOR PREK...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:24SEAT LEON 1.6 TDI 105KS COPA KOMPLETNA OPREMA 2012 EXTRA

PREKRASNO VOZILO KAKO NOVO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN ENTERIER P...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:24FIAT GRANDE PUNTO 1.3 M-JET FUL OPREMENO 2008 EXTRA

PREKRASNO VOZILO KOMPLETNO ISPRAVNO PERFEKTEN MOTOR PREKRASEN ENTE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:24SUZUKI SX4 1.6 DDIS 90ks FULL OPREMA 2007 EXTRA

PERFEKTNO SOCUVANO VOZILO KOMPLETNO ISPRAVNO PREKRASEN ENTERIER PE...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:24Страна 1 од 979

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам