Цела Македонија
                   
39124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6 3.0tdi quattro,kupeno od Porsche MK

Se prodava Audi A6 3.0 tdi,2008,neuvezuvana,kupena od Porsche Skopje,...


9.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

20 јан 10:19Промовирано

BMW 325

Proizvedena 2007godina, dizel, uvezena pred tri godini od Germanija, ...


7.399 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW 320 DIZEL COMPACT REDIZAJN--MODEL 2003--REGISTRIRANA!!!!

BMW 320 D 110KW--150KS--REDIZAJN--COMPACT --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

10 јан 12:05Промовирано

CITROEN C4 1.6 HDI 2007 GOD FULL

SE PRODAVA CITROEN C4 1.6 HDI PROIZVEDEN 2007 GOD. 66 KW SO FULL OPRE...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 10:06W124

registriran, info na 078289828


1.350 €
или предлог цена
Денес 10:05Honda CR-V со атест плин

Хондата е сочувана и во топ возна состојба. Има атестиран плински уре...


4.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 10:05Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:05Seat Leon CUPRA R Eevolution 330ks

Kolata e perfektna vo sekoj pogled so benzinec standard 2.0 Unikatno...


11.000 €
или предлог цена
Денес 10:04Renault Kangoo

Se prodava odlicno socuvano Renault kango so najekonomicniot motor 1....


3.799 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:04CITROEN C5 Berline 2.0 BlueHDi

CITROEN C5 Berline 2.0 BlueHDi God 2015 / 150ks / km 214.000 / euro ...


9.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:03LAKIRANJE NA FAROVI SHTOPOVI 1200den za 2

Trajno resenje za farovi i shtopovi CENA ZA 1 KOMAD 600 DEN TEL 078 4...


1.200 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:03Audi A3 1.9 105ks 12/2007

Kolata e odrzuvana maksimalno napraveni servisi na vreme domakinski ...


6.200 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Автомобили

Денес 10:03BMW 520d xDrive Facelift

BMW 520d xDrive Steptronic god 09/2015 km 194.000 ks 190 plateno...


21.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:03OPEL ASTRA J 1.7 CDTI

kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 10:03MERCEDES-BENZ E 220 CDI 7G-Tronic

MERCEDES-BENZ E 220 CDI 7G-Tronic God:2013. / Km 246.000 / Ks170 M...


18.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:03CITROEN C3 Picasso 1.6 HDi Exclusive (Aftomatik)

CITROEN C3 Picasso 1.6 HDi Exclusive ( aftomatik ) so mnogu oprema ...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:03neuvezena audi a3 1.9tdi stage 2 170 ks navigacija bixenon

audi a3 8p 2005g 1.9tdi 105 ks ***kupeno vo Porsche Skopje*** remap ...


6.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 10:03BMW 535d xDrive M-Paket

BMW 535d xDrive M-Paket God 2012/ ks313 ful oprema, sega servisira...


21.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 10:03Peugeot 407 1.6Hdi 110ks - 2010 zamena

Se prodava Peugeot 407 1.6HDI 110ks -Facelift model. 🇨🇭 Voziloto e...


5.300 €
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 10:03Mercedes E200 CDI BlueEFFICIENCI MOZE ZAMENA

Prodavam Mercedes E200 CDI BlueEFFICIENCI Avtomatik menjac so najfull...


11.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 €
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:02Seat Exeo 2.0Tdi 143ks Swiss Staklo Cuvano

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 SEAT EXEO 2.0 TDI(105kw/143ks) 2011GOD. EURO 5 ...


6.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:02Fiat 500L 1.6Mjet 77kw Swiss Staklo Full 2013

Fiat 500L 1.6Mjet 77kw/105ks najdobrite i mnogupogodeni ekonomicni fi...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.950 €
Куманово

Автомобили

Денес 10:02E36 318is

Se prodava odlicno zacuvano , atest folii , koza , klima , M-paket ...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:01Fiat Bravo - Benzin/Plin, Atestiran!!

Dosta dobro socuvana i garazirana !! (Registrirana)! Fiat Bravo 1999...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 10:01Gumi so bandazi za lada niva

Gumi za lada niva Moze i posebno gumi posebno bandazi Bandazite se sk...


5.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 10:01Vw Golf 4 1.9 tdi 110ks klima opel ford fiat audi

Kolata e vo solidna sostojba Reg do 12m 21 077 905 596


1.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:01Vw PASSAT 2.0 TSI DSG 205ks bmw audi mercedes seat

Kolata e reg. Benzin 205ks klima koza automatik dsg novi gumi 077 90...


6.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:00Seat Altea FR 2.0 tdi DSG vw opel ford fiat audi

Kolata e vo odlicna sostojba klimatronik 17ki bandasi automatik DSG e...


4.600 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.999 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:00Audi a6 2.7 biturbo tng Quattro vw bmw cdi dzip

Kolata e automatik f1 benzin so plin atest kuka atest krovni nosaci k...


2.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:00FORD GALAXY 1.9 TDI 110KS FULL OPREMA

Ford Galaxy 1.9tdi 110ks Full Oprema ✅Registracija 10 Juni 2022 ✅...


1.900 €
или предлог цена
Денес 10:00Seat Leon 2.0 tdi 150ks FR 15g bmw vw golf audi cdi

Kolata e fabrika 165.000km napraven golem.servis rebrast set ulje fil...


12.900 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:00Renault Megan 1.5 dci klima pezo vw passat fiat citfoen audi

Motor menjac perfekt sitni karoseriski grepki 1.5 dci 60kw so klima ...


1.999 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 10:00Mercedes Benz w211 220 150ks

Mercedes benz Classic w211 220 150ks ✅110 kW 150ks ✅Registrirana do 2...


4.899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.900 €
Кривогаштани / Прилеп

Автомобили

Денес 10:00Ssangyong kyron xdi 200 2006god. odlicen reg.

Mnogu zacuvan motor mercedes na lance suv tivok so real. km. gumi sko...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 09:58Fiat Punto Evo 1.3multijet 2011god

Fiat Punto evo 1.3 multijet 62kw proizvedeno 2011 godina Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:56MERCEDES E 350 CDI BLUEEFFICIENCY AVANTGARD

Se Prodava Mercedes E 350 CDI Blueefficiency 2010/09 Kolata e vo ext...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:56BMW 320 D 163KS

Se Prodavava BMW 320d 163ks 2006/05 God Kolata e vo odlicna sostojba...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Денес 09:56MERCEDES C 200 CDI FACELIFT

Se Prodava Mercedes C 200 Cdi 122Ks Kolata e vo odlicna sostojba Re...


5.000 €
или предлог цена
Денес 09:56HONDA ACCORD 2.2 DIESEL

Se Prodava Honda Accord 2.2 Diesel 143Ks 2006 God Kolata e vo extra ...


4.950 €
или предлог цена
Денес 09:55Golf5 GT 2.0TDI 170PS 2006

God 2006 VO sobrakajna Od oprema Poseduva Pionir Navigacia bluot...


4.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:55OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX FACELIFT KAKO NOV

Se Prodava Opel Corsa 1.3 Cdti EcoFlex 2012/11 95KS Kolata e vo odli...


4.400 €
или предлог цена
Денес 09:55OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI 160ks FULL OPREMA

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI - Bi-Xenon - Led - ABS - ESP - Parking ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 09:55hyundai 1.4 benzin

hyundai 1.4 za pocetnik. povolno. info 074609700 nebojsa


800 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 €
Битола

Автомобили

Денес 09:53Страна 1 од 979

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам