Цела Македонија
                   
210 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ОТКУП НА ГАЈБИ

Откупувам гајби од Скопско, Амстел, Лашко, Кока Кола по цена од 300 д...


300 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Супермаркети

17 дек 10:23Prodavam fiskalna rolna

Fiskalna rolna okolu 90 parcinja cena 1000 ddnari


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

16 дек 13:41BARAM PRODAVACKA

BARAM PRODAVACKA PO MOZNOST SO ISKUSTVO ZA RABOTA VO DVE SMENI


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

17 ное 16:46Se prodava razladna vitrina

Se prodava razladna vitrina


14.000 МКД
или предлог цена
31 окт 23:04kumur za skara

prva klasa bez zemja i pepel pakovanje 8/10/12 kg


По Договор
или предлог цена
27 окт 12:00se bara prodavacka

odlicni uslovi info 078 312 860


1 €
или предлог цена
26 окт 17:48se bara prodavacka

se bara prodavacka za vo market uslovi odlicni info na tel 078 312 ...


1 €
или предлог цена
24 окт 21:27se bara prodavacka

barame prodavacka za vo market info na tel 078 312 860


1 €
или предлог цена
23 окт 10:52se bara prodavacka

se bara prodavacka za vo market


1 €
или предлог цена
22 окт 20:27Вага и фискална, два апарата по цена за еден

Се продава дигитална вага на МАКПРОМЕТ, со полнач и во целосна функци...


100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

20 окт 13:29ЛАСЕРСКИ БАР КОД ЧИТАЧ

Се продава ласерски бар код читач оптикон многу малку користен


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

25 сеп 15:46Издавам дуќан

Издавам дуќан во населба Даме Груев (ГеГе) во Ѓорче Петров.Дуќанот е ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

18 сеп 19:38Маркет опрема

Продавам опрема од маркет -сталажи ѕидни 65е/метар -сталажи двостра...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

18 сеп 19:38LTH витрина

Се продава LTH витрина во одлицна состојба со должиа од 3м со надворе...


1.600 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

18 сеп 19:38Vitrini

Vitrina


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Супермаркети

08 авг 23:06FRIZIDER KOMORA

Frizider komora ispraven so 4 krila malku koristen industriski cena ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Супермаркети

10 јул 22:09Prodazba utovar istovar

Baram covek za utrovar i istovar na roba ovosje i zelencuk na pazar...


По Договор
или предлог цена
05 јул 00:43Oprema za market

- Vitrina 4 metri - 3 pulta za kasa - Vaga - Masina za secenje suv...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Супермаркети

02 јул 12:31Фрижидер

Висина 2м, ширина 1.2м, длабочина 60 см,со лизгачки врати Тел за кон...


18.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Супермаркети

24 јун 18:31ИТНО СЕ ПРОДАВА ОПРЕМА ЗА МИНИ МАРКЕТ

ИТНО и многу поволно се продава половна опрема за мини маркет: - ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

17 јун 13:00SUPER MARKET INVENTAR SE PRODAVA

ITNO I EFTINO se PRODAVA KOMPLETEN INVENTAR za SUPER MARKET . Stalaz...


111.111.111 МКД
или предлог цена
09 јун 01:16MARKET-C

Бр.1: СЕ ПРОДАВА ВАГА НА ЛИБЕЛА ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА КОЈА МЕРИ ДО 20 К...


14.000 МКД
или предлог цена
Неготино

Супермаркети

20 апр 13:00Се продава разладна витрина (вертикален фрижидер)

Се продава, во нова состојба, висок 2 метри. Внатрешниот складишен де...


300 €
или предлог цена
17 апр 11:53oprema od dukjan

se prodava zamrznuvac, fiskalen aparat i vaga-nebazdarena, site vo is...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

15 апр 19:07Опрема запродавници

Се продава опрема за во маркети продавници разладна витрина вертикал...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Супермаркети

12 апр 13:00Razladni vitrini i frizideri

Razladna vitrina (Bimilk), Frizider za sladoled 310 litri, Dvokomor...


1 €
или предлог цена
Куманово

Супермаркети

11 апр 18:36HORIZONTALNA RAZLADNA FITRINA

Frigotehna horizontalna vitrina od 2 metra,so komora. Vitrinata e vo...


По Договор
или предлог цена
Зелениково / Скопје

Супермаркети

08 апр 21:30se bara prodavacka

barame prodavacka za rabota vo market informacii na tel 078 312 860


1 €
или предлог цена
24 мар 13:30Ugostitelska oprema

Изработуваме по нарачка секаков вид на пекарска, угостителска и разла...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Супермаркети

12 мар 15:07МАРКЕТ Ц

СЕ ПРОДАВА ВАГА НА ЛИБЕЛА ВО ЕКСТРА СОСТОЈБА И МАШИНА ЗА СЕЦКАЊЕ НА С...


1 МКД
или предлог цена
Неготино

Супермаркети

11 мар 18:00Se prodava trafiki

SE PRODAVA 1 TRAFIKA KAJ GRACKA BOLLNICA 2 TRAFIKA PRET RAPA KAJ ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Супермаркети

10 мар 11:38RABOTNICKA VO DISKONT

Se bara rabotnicka za redenje na stoka,proverka na rokovi,sreduvanje ...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Супермаркети

06 мар 13:10Oprema za marketi

Oprema za market . Elektronska vaga Raftovi 20m zidni Razladna vit...


По Договор
или предлог цена
25 фев 10:54Deloven prostor 100m kvadraten

Se izdava pod kirija . Cena po dogovor- do starata avtobuska stanica


5.000 €
или предлог цена
Гевгелија

Супермаркети

08 фев 15:55Fiskalna kasa Vardarec

Se prodava fiskalen ured Vardarec mnogu malku koristen kako printer n...


1 МКД
или предлог цена
27 јан 20:00Vaga za Marketi

Prodavam Vaga za Marketi mernost do 10kg CENA : 4800-denara.


3.500 МКД
или предлог цена
26 јан 11:19Raftovi

Se prodavat 15 raftovi i gondola za Super Market extra tel1: 072 56...


По Договор
или предлог цена
17 јан 00:11LUK esenjak

Prodavam luk esenjak, mnogu e krupen imam i pogolema kolicina ako vi ...


100 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Супермаркети

11 дек 11:16Market oprema

Prodavam komplet oprema za market : 1.Novi 15 raftovi ( 95cm sirina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Супермаркети

29 ное 18:49Oprema za market

Prodavam komplet oprema za market : 1.Novi 15 raftovi ( 95cm sirina ...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Супермаркети

22 ное 11:36Страна 5 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам