Цела Македонија
                           
6494 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Izdavam prostor za ziveenje vo Gjorce Petrov

Izdavam prostor za ziveeje vo Gjorce Petrov, sproti Vardar Mebel. Go...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

НОВА НЕВСЕЛЕНА КУЌА!!!

Се продава нова куќа на три спратови со три плочи, со внатрешна и над...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

13 мај 03:23Промовирано

Куќа

Се продава ново изградена куќа во населба Дорутовец на само 4 километ...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:00Промовирано

Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 12:08Куќа во јени маале

Се продава куќа во близина на трудот,тврда градба.Можна замена за дуќ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:48Се продава куќа 234 м2 со голем двор 456м2

Се продава самостојна куќа на два ката плус поткровје секој кат по 78...


115.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:43Се Продава Спрат од Куќа во Неготино

Се продава спрат од куќа во Неготино со посебен влез, двор и имотен л...


32.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 11:43СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ-193М2

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ВЛАЕ ГРАДБА 2005 ГОД.ВО БЛИЗИНА НА КАМ МАРКЕТ,СО ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:31СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО

СЕ ПРОДАВА НОВА КУЌА ВО ДРАЧЕВО 69М2 СО МОЖНОСТ И ЗА ЗАМЕНА НА СТАН О...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:31Продавам/менувам одлична карабина во Припор

Се продава или менува за стан со доплата карабина во Припор на мирно ...


120.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 11:21КУПУВАМ Куќа/Стан К. Паланка

Понудете куќа или стан во Крива Паланка, градско подрачје, за контакт...


30.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 11:19Se prodava kukja

Kukja so dvorno mesto parcelata e 385m2 ima markica A1 132 m2 vo osno...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 11:04Издавам соби во Нижеполе, Пелистер - Вила Бабин Заб

Вилата се наоѓа над село Нижеполе на 1150м над морска висина. Во вила...


45 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 10:58Celosno renovirana vila vo s.Stenje

Za poveke informacii javete se na 071 24 24 06 (Moze zamena za sta...


1 €
или предлог цена
Ресен

Куќи / Вили

Вчера 10:58Се продава хот и хот куќа во сопиште на ул. 24

Се продава хот и хот куќа во Сопиште на улица 24. Куќата има: Дневн...


98.000 €
или предлог цена
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:56Prodavam kukja

Prodavam renovirana kukja vo odlicna sostojba,opremena,vednas vseliva...


23.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 10:46Kuka vo Dame Gruev

Zavrsena 2000 godina so imoten list na ul.Pelince 33 so podrum i gara...


180.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:43BARAKA TAFTALIDZE SO MARKICA ZA GRADBA

Se prodava baraka OD 120M2+374M2 DVOR SO MARKICA ZA GRADBA izleguv...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:38Куќа kuka

Se prodava kuka, so cist imoten list, informaci na 070-970-332 PETRE


34.000 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 10:34se prodava kuka vo usje na mirna lokacija so ubav pogled

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


140.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:27Kukja vo Vizbegovo

+389 76 526 790


По Договор
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:25Kuka (kaj Vero Dzambo)

se idava kuka na 2 sprata prazna idealna za deloven prostor na glavna...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:19куќа во Хром

Продавам куќа 82м2 + 61м2 (две куќи во еден двор) со дворно место 351...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:17Se prodava kuka

Kukata se najduva vo blizina na kristal palas kukata ima dnevna ,k...


28.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 10:17Kuka vednas vseliva so dokumenti

Vednas vseliva kuka na adresa ul. Butelska 7a Butel 1 posle obikolnic...


79.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:16SE PRODAVA IMOT 375m2 I DVOR 1500m2.

SE PRODAVA IZGRADEN OBJEKT VO ZAVRSHNA FAZA OD 385m2 SO PLAC OD 1500m...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 10:04zamena na kuca

nudam kuca za zamena 156 m cista korisna povsina vo skopje za stan vo...


80 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:57Prodavam kuka vo petrovec 350m2

Prodavam kuka vo petrovec od 56m2 so dvor 350m2 gradba 2006/7 so novi...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:45СЕ ПРОДАВА МОБИЛНА КУЌИЧКА

Мала пролетна серија од мобилни куќи! Веднаш вселливи мобилни куќи з...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 09:33se prodava kuka i nivi vo s. ZVAN

kukata e renovirana so ploca. gorniot sprat e sidan so blok. pozicija...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Куќи / Вили

Вчера 09:24Kuka - Centralno gradsko podracje

Se prodava kuka vo centralno gradsko podracje na ul "Kicevo 16" ,ulic...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 09:24Се продава куќа во Марино

Се продава куќа во Марино, Илинден, карши градинката. 1150evra m2


1.150 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:23Prodavam kukja vo naselba Cento 100m2 + potkrovje + magacin

Renovirana od temel 2019/2020 (pojacani temeli, drenazen sistem, novi...


135.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:21Se prodava kukja vo Rosoman so plac 1000 kvadrati

Se prodava kukja vo Rosoman na ubava lokacija (pozadi restoranot Kral...


28.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 09:21Kukja od 300m2 vo Ohrid

Se prodava kukja od 300m2. Kukjata se naogja vo mirna sredina, i e...


129.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:14Куќа во Пржино

Се продава куќа во Пржино на прекрасна и мирна локација со поглед пре...


10 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:10Se prodava kuka vo Zlokukani

Kukata se naoga na mirno mesto koe nudi besprekoren mir I privatnost,...


47.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:10Apartmani Star Grad

Apartmani vo star grad do crkvata Sv. Sofija so terasi i pogled na ez...


2 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 09:09Prodavam Kuka

Prodavam kuka vo Gazi Baba pozadi doner Hamza.Kukata e na ul.Jajce br...


28.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:51PRODAVAM KUKA VO OHRID

SE PRODAVA KUKA VO DALJAN OHRID SO VKUPNA KVADRATURA 200 m2 + DVORNO...


169.999 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Вчера 08:44СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЛУБОШ 300 КВАДРАТА

Се продава куќа во Лубош 300 м2 Контакт тел: 077 758 471 077 870...


По Договор
или предлог цена
Студеничани / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:42MALA KUKA SO DVOR VO SINGELIK

- KUKATA IMA 65 m2 NA PLAC OD 235 m2 - SE NAOGA VEDNAS SPROTI VLEZOT...


58.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:40SE PRODAVA STARA KUKA VO G.PETROV

- KUKATA SE NAOGA NA BUL. 4 JULI. - IMA SUTEREN 84 m2 I KAT 80 m2 PL...


107.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
115.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 08:40Страна 5 од 163

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам