Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
3810 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Деловен простор во приватен двор во Капиштец

Комплетно реновиран простор на приземје со одлична термо и звучна изо...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

04 мај 10:23Промовирано

Деловен простор во Центар на Скопје,се изнајмува

Деловен простор во Центар на Скопје,две засебни простории,два тоелети...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Промовирано

IZNAJMUVAM HOTEL VO CENTAR

HITNO !!! PRODAVAM-izdavam HOTEL so 3 zvezdi vo CENTAR na Skopje .(...


3.199 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ДЕТСКОТО ОДМОРАЛИШТЕ МИТЕ БОГОЕВСКИ ВО ПРЕТОР

Се продава Детското одморалиште Мите Богоевски во Претор на Преспанск...


1 €
или предлог цена
13 мај 21:32СЕ ИЗДАВА

Се издава мултифункционален деловен простор од 800 м2 на одлична лока...


1 €
или предлог цена
13 мај 18:18Se izdava prodazno deloven prostor na atraktivna lokacija

Se izdava prodazno deloven prostor na mosne atraktivna lokacija vo ce...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

13 мај 17:47Deloven prostor 42 kvadrati vo CENTAR

Se iznajmuva frizersko kozmericki salon kompletno ooremen a moze i pr...


12.345 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

13 мај 17:02Продавам деловен п. на приземје 167м2, новоградба

Деловниот простор е нoвоградба на приземје 167м2, во Тафталиџе 1, на ...


1.650 €
или предлог цена
13 мај 16:32IDEALEN PROSTOR ZA SEKAKVA RABOTILNICA

PRODAVAM DELOVEN PROSTOR IDEALEN ZA SEKAKVA RABOTILNICA VO C...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:17Poranesen objekt Industrija za mleko Prilep

Lice za kontakt 070 207 405 - Aco Se prodava poranesna IM Prilep. ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 15:11Се издава канцелариски простор во Маџари кај Супер Тинекс

Издаваме канцелариски простор во деловна зграда ДЕТОИЛ, во населба Ма...


8 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 14:47Deloven Prostor 85m2 Kisela Voda / Centar

Se izdava deloven prostor od 85 metri kvadratni so terasa ,so dva vle...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

13 мај 13:42СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 45м2 ВО ЦЕНТАР

Se iznajmuva stan/deloven prostor za kancelarii. Prethodnite 12 godin...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 12:54BARAME MAGACINSKI PROSTOR 150-200 M2 TETOVO

BARAME MAGACINSKI PROSTOR SO POVRSINA OD 150-200 M2, VO TETOVO, ZA IZ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 12:08Деловен простор

Се продава наместен деловен простор во ТЦ Скопјанка. Цена 22.500 €...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 12:07Deloven Prostor vo Centar na Struga

Se prodava Deloven Prostor vo Centar na Struga 32m2 nasproti selskata...


140.000 €
или предлог цена
13 мај 12:03Se izdavaat tri hali

Se izdavaat 3 hali vo Prilep na izlezot prema Skopje na samiot pat v...


По Договор
или предлог цена
13 мај 11:51Se izdavaat kancelarii 170m2 vo kuka na dve nivoa Taftalidze

sifra> 23067 Se izdavaat kompletno opremeni kancelarii (biroa stol...


1.400 €
или предлог цена
13 мај 11:51Stan na prvi sprat, samo za delovni kancalarii

e iznajmuva stan od 73 m2 prvi kat, celosno orientiran prema glavna u...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 11:35ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО КУМАНОВО

Деловен Простор запишан на ИЛ 71110 КО Куманово, во вкупна површина о...


3.660.921 МКД
или предлог цена
13 мај 11:32Se izdava kancelarija vo centarot na Strumica

Se izdava kancelarija vo centarot na Strumica sproti sudot vo zolatat...


4.000 МКД
или предлог цена
13 мај 11:17Del.prostor Centar

se izdava kompletno renoviran del.prostor vo Centar spr ministerstvo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 10:59Restoran ZEZO - Bratindol

Se prodava restoran ZEZO-Bratindol 3.000m2 dvorno mesto i 1.600m2 ob...


По Договор
или предлог цена
13 мај 10:53Industriski hali od 3200 m2 za EXTRA CENA!!!

Se prodavaat 3 industriski hali so vkupna povrsina od 3200 m2 za seka...


1 €
или предлог цена
13 мај 10:24Kancelariski prostor vo Taftalidze 1

Agencija Casa iznajmuva individualen objekt vo Taftalidje 1 250m2 + 1...


По Договор
или предлог цена
13 мај 09:39SЕ PRODAVA /IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO NASELBA HROM

Delovniot objekt e na dve nivoa,prizemje i sprat. Edniot i drugiot sp...


3 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 09:35IZDAVAM MAGACIN 125m2 KAJ SAEM

IZDAVAM MAGACIN 125m2 SIRINA 6,5m DOLZINA 20m VISINA 4m MAGACINOT S...


4 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Магацини

13 мај 09:27Se iznajmuva ili prodava kancelarija pozadi univerzalna sala

Se iznajmuva 130 m2 kancelarija na prvi kat od koj 8m2 se terasi poza...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 08:42IZDAVAM PROSTOR 80M2 SPROTI RAMSTOR

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR BARAKA 80M2 KARSI RAMSTOR MOMENTALNO OPREMEN...


160 €
или предлог цена
13 мај 08:38Aтрактивен деловен простор во центарот на Виница

Се издава атрактивен деловен простор во централното јадро на Виница!...


По Договор
или предлог цена
13 мај 08:20Се издава деловен простор

Се иџдава деловен простор 130 м2 со сопствен паркинг. Населба Точила ...


1 €
или предлог цена
13 мај 08:19SE PRODAVA LOKAL 70 M2 NA ATRAKTIVNA LOKACIJA !!!

SE PRODAVA LOKAL NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO STROGIOT CENTAR NA GRADOT....


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 08:16ATRAKTIVEN DUKJAN 120 M2 NA 2 ULICI,MAGACIN 510 M2 !!

SE IZNAJMUVA ATRAKTIVEN DELOVEN PROSTOR NA SAMIOT POCHETOK NA NASELBA...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 08:13SE IZNAJMUVA LOKAL NA FREKVENTNA ULICA CENTAR/PLOSHTAD !!!

SE IZNAJMUVA LOKAL NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO STROGIOT CENTAR NA GRADO...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 08:12Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor vo Aerodrom vo zgradata na Telekabel 42 m2...


55.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 08:12Deloven Prostor

Izdavam / Prodavam Deloven Prostor vo Star Aerodrom kaj Pol.J.Sandans...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 06:49PRODAVAM DELOVEN PROSTOR

SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR ILINDENSKA 68A VO CENTAROT NA SKOPJE SUTER...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

13 мај 00:16IZDAVAM NOV DELOVEN PROSTOR. PLOŠTAD SLOBOBODA.

Skopje strog centar.Ekskluzivna lokacija, pozadi Dom na Gradežnici...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

12 мај 23:41Prostori

Se prodava prostoria struja industriska vodo vo otlicna sostoiba vo ...


250 €
или предлог цена
12 мај 23:08Se izdava deloven prostor vo Bitola vo zgrada Granit,Karposh

Se izdava deloven prostor, vo naselba Karposh Bitola, vo zgradata na ...


По Договор
или предлог цена
12 мај 21:02УРБАН ЛИВИНГ изнајмува деловен простор 90м2 кај Млечен

Се изнајмува деловен простор 90м2 во Тафталиџе, зад млечен. Просторо...


400 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 €
12 мај 20:49Hala za poveke nameni

Halata se naoga g lisice industriska zona


2.222 €
или предлог цена
12 мај 18:57Se izdava 200m2

Se izdava hala 200m2 vo lisice so kancelarija. Tel 078 400 343 . Kars...


По Договор
или предлог цена
12 мај 18:57Страна 5 од 96

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам