Подкатегорија:
                   
1081 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Пушница за димење месо

Уред за пушење месо


По Договор
или предлог цена
02 мај 17:51Bormasina parkside

So mnogu dodatoci za busenje struganje poliranje


3.000 МКД
или предлог цена
02 мај 16:37Remenica Fiberna

Se prodava nova fiberna remenica so dva kanali. Nadvoresniot diametar...


111.111.111 €
или предлог цена
02 мај 14:35STRAFALKA Wurth 9.6 V kako nova

Strafalka marka Wurth 9.6 original professional donesena od Germanija...


2.500 МКД
или предлог цена
02 мај 12:02ТИРФУР

Се продава тирфур


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 11:03NOVI Germanski armiracki klesti KINEX

Prodavam novi Germanski armiracki klesti KINEX


1.300 МКД
или предлог цена
02 мај 10:39Moken magnet ( N50 kreva 5kg+ ) NOV

Prodavam magnet so golema moknost n50 ( magnetot kreva 5kg+ )


1.000 МКД
или предлог цена
02 мај 10:39Cilindar za presa

Prodavam cilindar za presa ispraven cenata ne e fiksna


6.500 МКД
или предлог цена
02 мај 10:39Jugoslovenski pajser

Prodavam pajser od jugoslovenski celik


1.500 МКД
или предлог цена
02 мај 10:39Masinsko mengeme

Prodavam masinsko mengeme 45cm


3.500 МКД
или предлог цена
02 мај 10:39Prodavam kosilka za treva Powerworks

Prodavam akumulatorska kosilka za treva NOVA Powerworks.


12.000 МКД
или предлог цена
02 мај 10:02PILA ZA CIRKULAR

ZA DRVO


1 €
или предлог цена
01 мај 23:13SE PRODAVA MAGNT ZA SHVAJCUVANJE

NOVI ZA PRVILNO


5 €
или предлог цена
01 мај 23:13KINZO brusalka

KINZO 180W


1.700 МКД
или предлог цена
01 мај 22:04Strafalki doneseni od Germanija

Originalni strafalki doneseni od Germanija. Ovde ispitani servisirani...


3 €
или предлог цена
01 мај 21:08Burgii 7 kom.-versenkbohrer

Burgii 7 kom.-versenkbohrer 3mm/3,5mm/4mm/4,5mm/ 5mm/5,5mm/6mm so ...


700 МКД
или предлог цена
01 мај 19:45Cirkular germanski monofazen

Germanski cirkular vo odlicna sostojba,pilata mojt da se podesuvat,po...


220 €
или предлог цена
01 мај 17:40Mikser masina za mesanje lepak abrip i drugo

Mesalka mikser,za mesanje lepak abrip boja,i dr. vo isto vreme i mes...


350 €
или предлог цена
01 мај 17:40Elektromotor monofazen zamena

Ispraven isfarban moze zamena


3.000 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
4.000 МКД
01 мај 17:38Gradezna digalka dizalica

Gradezna digalka za gragjevina. So mnogu dobar motor monofazen 2.2kw....


250 €
или предлог цена
01 мај 17:36Elektro motor za mesalka mesalica za beton

Poloven vo odlicna sostojba


2.500 МКД
или предлог цена
01 мај 17:35Reduktor

Reduktorot odlicen ,moze i zamena


60 €
или предлог цена
01 мај 17:35Cirkular cerkular za drva

Monofazen 1.5kw motor vo odlicna sostojba.


240 €
или предлог цена
01 мај 17:35Elektromotor 2.2 kw monofazen

Elektromotor 2,2kw monofazen ,imam i trofazen 2.2,moze i zamena cena ...


130 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 €
01 мај 17:34motorna pila stihl .motorka.

nova motorna pila stihl ms 250


250 €
или предлог цена
01 мај 17:19agregat honda 4,5 kw

nov agregat honda 4.5 kw cetvorotakten dva monofazni izlezi .mnogu ja...


310 €
или предлог цена
01 мај 17:19Машина за шиење / Masina za sienje

Se prodava masina za shienje


20 €
или предлог цена
01 мај 15:48Boca za kompresor 50 lit.

Vo odlicna sostojba


1.500 МКД
или предлог цена
01 мај 14:50Brisalica Black Decker

Brisalica Black Decker KG2000 2000 N Type1 2300V 50HZ 650 Min 230mm T...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

01 мај 13:33prodavam nov pribor za lemenje

prodavam nov pribor za lemenje kontakt aleksandra 077 823 129


2.000 МКД
или предлог цена
01 мај 13:06MLIN CEKICAR kako nov ITNOOO EFTINOOO

mlinot e raboten dve tri sezoni kako nov e so 15 kw motor moz...


По Договор
или предлог цена
30 апр 23:55Black&Decker agolna strafilica

Nema polnac


600 МКД
или предлог цена
30 апр 22:09Mikser mesalka za lepak

1600 wat 6 brzini


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:02Gedore klucevi komplet imbusi

94 i 108 dodatoci


2.000 МКД
или предлог цена
30 апр 21:02Prodavam strafilici

Ima ispravni strafilici i ne ispravni prakam po kargo cena po dogovor


11 МКД
или предлог цена
30 апр 20:32bateriska strafilica штрафилица штрафалка батериска

komplet prodavam ispravni tri strafilici so dve brzini ,so cetiri ba...


700 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Домашни Алати и машини, Прибор / Алати

30 апр 12:54Original Makita 24 Volt безжична дупчалка

Се продава целиот сет како на сликите. Без замени.


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 12:08Strafilica 20v PARKSIDE

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE. Jacina 20v -...


5.000 МКД
или предлог цена
30 апр 11:12Батер. Гравирка-Гриндер 12v PARKSIDE

Батериската гравирка-гриндер е нова од германско производство PARKSID...


3.000 МКД
или предлог цена
30 апр 11:09VENTIL TOPCEST ВЕНТИЛ ТОПЧЕСТ 1" 1 1/2" 2"

1" 500.00 (lager: 2) 1 1/2" 1.200 (lager: 4) 2" 1.500 (lager: 2)


1 €
или предлог цена
30 апр 07:57Страна 5 од 28

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам