Цела Македонија
                   
40705 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI I30 1.6 CRDI--90KS--MODEL 2008--SERVISNA KNIGA--NOVO

HYUNDAI I30 1.6 CRDI-90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO -...


4.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 мај 14:05Промовирано

Passat b7 2.0tdi 140ks

Se prodava Passat b7 variant 2.0tdi 103kw 140ks 2011god Bluemotion...


9.400 €
или предлог цена
11 мај 09:01Промовирано

PEUGEOT 308 1.6 HDI ***80KW-109KS***

PEUGEOT 308 1.6 HDI ***80KW-109KS***2008 GODINA -KLIMA -TEMPOMAT ...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 17:42Промовирано

Golf 7.5 TDI- 116 KS- 60.000 km

Prodavam neuvezuvan facelift Golf 7.5 1, 6 TDI - 116 KS, so samo 61....


15.850 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.999 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava BMW 730 M paket bez zabeleshki

Se prodava BMW 730 M paket (M nivo na oprema, ne samo optika) so real...


17.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
18.200 €
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00VW Passat 2014

VW Passat 2014 godina, limitirana serija vo klasa na Audi A6, origina...


11.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW 135 M paket fabricen

M1 BMW 135i ,225 kw - 306 ks) i Originalen M pacet fabricen , 2008 g...


2 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Polo 1.4 benzin 63kw

2006 model i 2007 prva registracija TOP SOSTOJBA Sitni karoseriski ...


3.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra 1.6 16v

Kolata e vo dobra sostojba,napraven mal servis,dobri gumi,nov akumula...


950 €
или предлог цена
Денес 13:00Opel Corsa C 1.7 DI 2002 48 kw moze zamena

Opel Corsa C 2002 1.7 DI 48kw 2002 Registracija do 30.06.2022 so ze...


1.750 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00SEAT IBIZA 1.2 BENZIN NOV UVOZ CH ,KLIMA,, NOVOO!

PRODAVAM 🇨🇭🇨🇭🇨🇭SEAT IBIZA 1.2 BENZIN (51 KW), 2009GOD. SO NAJEK...


3.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi a3 2.0

Audi A3 2.0TDI 103KW (140HP) Registrirano do 02.03.2022 Od oprema p...


4.450 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00VW Caddy 2.0 sdi od Mk

VW caddy 2.0 sdi 51 kw ( 70 ks) NEUVEZUVANO, 2007 godina, proizveden...


3.990 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Polo 1.4- 2008- benzin- plin

VW Polo 1,4 benzin / plin ( fabricki), 2008 godina registrirano do 08...


3.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Bmw 420d 190ks M Packet Twinpower Turbo Automatic 8g

Bmw 420d M Paket oprema 190ks 8 brzini Start stop M kozen volan us...


24 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Mercedes-Benz E270 cdi 2004/2005

Se prodava Mercedes-Benz E270 cdi vo odlicna sostojba, redovno servis...


13 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Hyundai tucson

Plati vozi


6.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Автомобили

Денес 13:00PASSAT 2.0 TDI-DSG HIGHLINE 2007 GOD NEUVEZUVAN

Prodavam Passat 2.0 tdi dsg 2007 god 140 ks, vo besprekorna sostojba,...


6.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00BMW 118d

BMW 118d 2005 godina Registrirana do Maj 2023 Klima Tempomat R...


5.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 TDI SLine Full

Se prodava Audi A6 3.0 TDI SLine full oprema napraven redoven servis ...


7.200 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.000 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:00Се продава Seat Altea XL 2007год

Се продава Seat Altea Xl Произведена е 2007год Колата е супер зачуван...


5.100 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se prodava audu A4 tdi 2002 god so ful oprema

Se prodava audi A4 2.5 tdi 2002 god automatik tiptronik so ful oprema...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.300 €
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00VW Polo 1.4 TNG " Odlicna Sostojba "

- Poloto e vo odlicna sostojba zacuvano do maksimum. - Plin so atest...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00MINI COOPER D 2009

MINI COOPER 1.6 HDI 109 KS 6 BRZINI Promeneti se:maslo,filteri,linis...


5.200 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00PRODAVAM RENAULT LAGUNA 2.0 DCİ 2014 GOD SWİSSEDİTİON PERFEK

Prodavam Renault Laguna 2.0 dci 2014 god SWİSSEDİTİON donesena od Ch...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Mazda 6

SE PRODAVA MAZDA 6 - 2002 godina - 1.8 benzin - 88 kw - 300.000 km -...


2.600 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00SUBARU XV 147hp 4x4

Subaru XV 2012god 2,0 disel 4x4 147ks 120.000 km ima i 4zimski gumi s...


9.990 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Lancia Delta 2.0 jtdm - registrirana do 02/23 + zelen karton

Prodavam Lancia Delta 2.0 jtdm 16v. - najdobriot motor !! Kilomet...


5.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Се продава Opel corsa C.1.0

Продавам Opel corsa C.1.0. Бензин на ланче 2000г.пали вози.Со мала п...


1.700 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava BMW F30

Prodavam BMW F30 2013 135kw Kolata ima registracija do 04.2023god i ...


16.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Se prodava GOLF 5 1.9 TDI

Golfot e odlicna sostojba 2005 god. Redovno servisiran so smeneti sit...


4.900 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Opel Corsa 1.2

Opel Corsa 1.2 Benzin/plin (a test) Prv sopstvenik Plus zimni gumi...


6.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Peuqeot 607 2.2i LPG

KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA, SERVISIRANA NAVREME,NAPRAVEN FULL SERVI...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Автомобили

Денес 13:00Mercedes c220 avangard

Kokata e vo super sostojba moze da se peoveri kade sakate ima dva klu...


8.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra H 2006 1.9 101hp 74kw

Сервисирано, летни и зимски гуми,регистрирано.


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00opel astra

Opel Astra 1.7 GTC 74KW 101HP.Registriran do mart 2023godina.


4.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Audi A6 3.0 tdi quatrro

Audi A6 3.0 tdi 165 kw (225 ks) quatrro, 2004 godina, registrirano do...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Audi A3

Audi A3 1.9 tdi, 90 konjski sili. Od oprema poseduva: -Centralno zak...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Santa fe

Vo MNOGU DOBRA SOSTOJBA Santa Fe Voziloto e doneseno od Švajcarija pr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Se prodava Peugeot 308 1.6hdi 90ks

Novi gumi,registrirana cela godina,napraven servis komplet pali vozi....


3.999 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Автомобили

Денес 13:00VOLKSWAGEN PASSAT 1.6TDI

VOLKSWAGEN PASSAT 1.6TDI -KLIMATRONIK -ALUMINIUMSKI BANDAZI -PARKI...


9.800 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00Fiat Bravo - 2012godina

Se prodava fiat bravo 2012 godina Registrirana do 21.03.2023 Boja ...


5.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Автомобили

Денес 13:00SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 UVEZEN OD SVAJCARIJA

SUZUKI GRAND VITARA 1.9 TDI 4X4 2007 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨...


8.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Страна 5 од 1018

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам