Подкатегорија:
                   
427 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Глисер SEA ARROW 25

Се продава глисер SEA ARROW 25 со евро приколка Должина на пловило...


03 мај 14:46Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Промовирано

Delovi za Penti - Tomos -(4),(4,5),(4,8),(10)

Orginalni delovi za Penti od Srbija


По Договор
или предлог цена
13 мај 13:52Промовирано

Tomos 4

Se prodava tomos4 ispraven vo dobra sostojba moze da se vidi da se pr...


31 мар 19:03quicksilver 675+MERCURI 150EFI

Prodavam camec quicksilver 675 open so mptor mercury 150 efi proizved...


По Договор
или предлог цена
31 мар 11:21MERCURY 7.5

Motor za čamec MERCURY 7.5 KS 300 EUR


300 €
или предлог цена
30 мар 20:47Se prodava gliser so dokumenti

Se prodava gliser v korito vega za 4 lica so volan gliserot e bez mot...


1.550 €
или предлог цена
29 мар 15:51Se prodava camec

Чамецот е правен со мерак. Долг е 4.60м а широк 1.6м и длабок 66цм. И...


650 €
или предлог цена
29 мар 15:29Tomos Penta 4

Prodavam penta 4 so dolga osovina 075/234215


1 €
или предлог цена
28 мар 13:08Bayliner Capri 2052

Se prodava bayliner capri 2052 4.3 mercruiser 151kw Odlicno socuvan


13.700 €
или предлог цена
28 мар 09:33MARINER 60HP

Mariner 60HP dolga osovina so trim,komandi,registriran vo odlicna sos...


2.200 €
или предлог цена
27 мар 23:12Johnson 50HP

Motor vo odlicna sostojba so dolga osovina,so trim,orginalni komandi.


1 €
или предлог цена
27 мар 19:57Linder 400 Sportsman + Yamaha 15 + prikolica na MKD tablicki

Не го делам комплетот. Инфо на ptalev@yahoo.com, брз одговор. Шве...


7.000 €
или предлог цена
26 мар 16:58Prikolka

se prodava prikolka za camec


25 мар 17:37Мотор за чамец: Томос 4 / Motor za camec Tomos 4

Моторот е во потполно исправна состојба. За информации ве молам јавет...


1 €
или предлог цена
24 мар 17:13Prodavam Motor Mercury 6ks

Prodavam Motor Mercury 6ks. Vo odlicna sostojba pali vozi. Za podeta...


500 €
или предлог цена
23 мар 16:15SE PRODAVA 4 takten mercury 9.9hp

Se prodava 4 takten mercury 9.9 konski sili, kupen nov od skenderovs...


1.500 €
или предлог цена
23 мар 07:21Prodavam PENTA 45 konja - vid motor za chamec

Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
21 мар 22:04Kupuvam penta Tomos 18 so elektronsko

Kupuvam penta Tomos 18 ili 25 so elektronsko palenje. ...


20 мар 23:29Se prodava metalno brodsko korito 9 m

Se prodava nedovrseno metalno brodsko korito. Dolzina 9m Sirina 2.2 m


2.500 €
или предлог цена
20 мар 20:21Elektricni motori minn kota enduraC2

Elektricni motori minn kota endura c2 najdobrite troling motori vo sv...


12.400 МКД
или предлог цена
18 мар 19:29Gumen camec

C


650 €
или предлог цена
16 мар 11:49gumi 33x12.50r15

off road gumi nov 2021


499 €
или предлог цена
15 мар 19:32Gliser ELAN so motor TOMOS 15

Se prodava gliser ELAN so motor Tomos 15 komplet so prikolka Glisero...


2.500 €
или предлог цена
14 мар 19:46Camci za ribolov

Izdavam metalni camci za sportski ribolov


1 €
или предлог цена
10 мар 13:14Kajce

Prodavam Ohridsko kajce


По Договор
или предлог цена
06 мар 20:59PUMPA ZA PUMPANJE

Pumpata pumpa vo dvata smera na vlecenje na rackata BRAVO 4SH


1.000 МКД
или предлог цена
06 мар 05:49YAMAHA 1300R SKUTER NA VODA

SE PRODAVA SKUTER NA VODA: YAMAHA 1300R VO PERFEKTNA SOSTOJBA 140 S...


7.000 €
или предлог цена
06 мар 01:04Gliser tomos 18 so anlaser 070-352-354

Registriran vo ohridska kapetanija Vo dobra sostojba Mala potrosuva...


1 €
или предлог цена
04 мар 08:48KRSTARENJE PO OHRIDSKO EZERO!

Krstarenje i poseta na najubavite lokaliteti na Ohridskoto Ezero so A...


03 мар 11:46Kupuvam kajak na duvanje za dvajca komplet

Kupuvam kajak za dvajca isklucivo na duvanje so vesla i pumpa


1 €
или предлог цена
02 мар 21:44Servis i rezervni delovi za tomos penta penti

Prodavame i servisirame penti. Prodavame novi i polovni delovi. Ras...


1 €
или предлог цена
26 фев 18:12Se prodava yamaha

Tel za kontakt:077984776


450 €
или предлог цена
23 фев 15:58Kajce Camec

Ohridski kajce so dokumenti Kont:071884889


19 фев 12:46NAJGOLEM IZBOR ZA MOTOR ZA CAMEC TOMOS PENTA

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI ZA TOMOS PENTA MOTOR ZA CAMEC ...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:25Pumpi za navodnuvanje f50 i f70

Prodavam novi pumpi za navodnuvanje ektra kvalitet so 2 godini garanc...


По Договор
или предлог цена
11 фев 11:20Перки за мотори за чамци

Продавам перки за мотори за чамци 075481819


1 €
или предлог цена
11 фев 10:25Импелери за вонбродски мотори

Продавам импелери за вонбродски мотори за хонда и јамаха 075481819


1 €
или предлог цена
11 фев 10:25Camec

Nov camec Proizveden 2021,Registriran Dolzina 4,10m Povekje infor...


06 фев 15:53Camec 5.20 so motor 65 ks i prikolica

Prodavam camec dolzina 5.1m, so 4 nezavisni + 1 centralna vakumirana ...


5.300 €
или предлог цена
05 фев 20:53Se prodava gumen brod

So prikolka 600 evra, bez prikolka 500 evra Tel za kontakt 📞0752148...


500 €
или предлог цена
02 фев 11:46PRODAVAM GLISER SEA RAY 175 SO 3.0 MOTOR MERCRUISER

Sea ray 175 3.0 135ks Gliserot e vo perfektna sostojba napraven mu e ...


01 фев 01:43GLASTRON + YAMAHA 90

Gliser GLASTRON MK DOKUMENTI motor YAMAHA 90 Prikolka MK DOKUMENTI...


5.800 €
или предлог цена
31 јан 20:12Страна 5 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам