Подкатегорија:
                   
5401 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ

НОВА ПРАТКА HELTEC helium HNT majneri НОВИ хелиум ХНТ !!! НА ЛАГЕР!!!...


650 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Logitech G332 Gaming Headset

Продавам нови неотпакувани Logitech G332 слушалки. Driver: 1.97" (...


1.800 МКД
или предлог цена
15 мај 11:32SteelSeries Prime Gaming Mouse

Продавам нов неотпакуван гејмерски маус - SteelSeries Prime.


1.800 МКД
или предлог цена
15 мај 11:31Razer DeathAdder v2 Mini Gaming Mouse

Продавам нов неотпакуван Razer DeathAdder v2 Mini


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 11:31Intel Core i5-10505 + Gigabyte H510M-H

продавам 1 година користени матична плоча и процесор. функционираат б...


10.500 МКД
или предлог цена
15 мај 11:30Xbox Wireless Controller - Pulse Red

Продавам нов неотпакуван оригинален контролер за Xbox One/ One S/ One...


3.600 МКД
или предлог цена
15 мај 11:29kupuvam usb

kupuvam hdd 2tb ili 3tb, da raboti na sata2 ako ne ! a raboti na ...


320 МКД
или предлог цена
15 мај 10:33CoolerMaster Storm QuickFire TK (CherryMX Red Switches)

Како што гласи огласот, се продава механичка тастатурата која е во од...


2.300 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.600 МКД
15 мај 10:28Logitech G815 (GL Tactile Switches) (Mechanical keyboard)

Тастатурата е во беспрекорна состојба , користена многу краток период...


15 мај 10:28DDR3 8GB KINGSTON 1600

ddr3 8gb 1600mhz 070825405


1.500 МКД
или предлог цена
15 мај 09:10i5 4460

i5 4460 so stock cooler 070825405


15 мај 09:10Polnenje kertridzi

*Montaza za cis sistemi, *Polnenje na kertridzi za laserski i ink j...


11 МКД
или предлог цена
15 мај 08:55Se prodava graficka karta Rx580 8gb Specijal Edition rx 580

Se prodava graficka karta Rx 580 8gb specijal edition Kartata e vo o...


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
15 мај 04:13Graficka RTX 2060 OC Ventus 6gb

Prodavam graficka RTX MSI 2060 OC Ventus 6gb vo odlicna sostojba so p...


22.000 МКД
или предлог цена
15 мај 01:36PCIe to NVME m.2 , SATA adapter

novi 600 denari


600 МКД
или предлог цена
15 мај 00:49SSD 2TB SABRENT

prodavam novo neotpakuvano doneseno od usa 2TB Rocket 4 PLUS NVMe 4.0...


19.000 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
21.000 МКД
15 мај 00:40RX580 Armor

Povekje info na 078212754


18.000 €
или предлог цена
14 мај 23:35Продавам процесор CPU AMD Ryzen 3 3100

Процесорот е купен на ново на 24.12.2020 г. се уште под гаранција, во...


7.000 МКД
или предлог цена
14 мај 23:05Ryzen 7 2700 asus tuf b450m-plus gaming 32gb

Se Prodava Cela Konfiguracija Bez Grafika MB-Asus Tuf b450m-plus gam...


7.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.500 МКД
14 мај 22:50Sapphire Dual-X R9 280 3gb GDDR5

Se prodava graficka karta vo odlicna kondicija dual x r9 280 Cenata...


14 мај 22:21ASRock N68-VS3 UCC

Se prodava maticna ploca AM2+/AM3 vo odlicna sostojba Si raboti kak...


1.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.200 МКД
14 мај 22:19Maticna cpu ram

Se prodava combo Gigabyte ga-g31m-s2p 2x1gb ddr2 kingston hyperx 66...


800 МКД
или предлог цена
14 мај 22:18Mining rigovi 8gb ( rtx rx gtx rig ) 443mhs

Se prodavaat rigovi 6 x sapphire 470 mining edition 8gb - 2200 evra -...


1.750 €
или предлог цена
14 мај 21:38Kingston

4gb DDR4 @2400mhz CL17


1.000 МКД
или предлог цена
14 мај 21:22M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal

M.2 NVME SSD to USB 3.1 Adapter PCI-E to USB-A 3.0 Internal Converter...


14 мај 20:51Geforce Rtx 3080 vision

Prodavam graficks


2.100 €
или предлог цена
14 мај 20:30Novi zvucnici i vufer za kompjuter 250w

Se prodavaat zvucnici i vufer omega 2.1 250w. 1300 denari


1.300 МКД
или предлог цена
14 мај 19:54XFX Radeon RX480 4GB

Se prodava XFX Radeon RX480 4GB, koristena vo domašni uslovi za povre...


1 МКД
или предлог цена
14 мај 19:34Intel® Xeon® Processor E3-1240 v2 = I7 3770

Se prodava procesorot od naslovot LGA 1155 https://ark.intel.com/c...


3.500 МКД
или предлог цена
14 мај 19:34Scanner HP (професионален скенер)

Се продава професионален HP scanner погоден за работа во канцеларија.


7.000 МКД
или предлог цена
14 мај 19:04Se prodava napojuvanja 2 gigabyte p450b

gigabyte p450b 2 napojuvanja malce koristeni cena od parce 1300 den z...


1.300 МКД
или предлог цена
14 мај 18:39GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez...


30.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
32.000 МКД
14 мај 17:59[Монитор] Monitor LG Flatron L192WS

Se prodava zacuvan monitor LG. Cenata bez kabli e 1400. Cenata so kab...


1.400 МКД
или предлог цена
14 мај 16:56AOC 24G2ZE - LED монитор 24" - 240Hz, 1ms

Се продава наведениот Монитор со супер перформанси. Мониторот е н...


12.000 МКД
или предлог цена
14 мај 16:29Intel® Pentium® G2010 2.80 GHz Processor Socket LGA-1155

Se prodava odlicen proccesor za desktop kompjuter Intel Pentium G2010...


15 €
или предлог цена
14 мај 16:05Ruter TP link - Nov

Se prodava nov neotpakovan ruter so garancija.


14 мај 16:02Arduino Uno, Mega 2560, Node MCU, RTC, MicroSD

Site se novi: Arduino Uno --------------------> (Prodadeno) NodeM...


2.400 МКД
или предлог цена
14 мај 16:02INTEL G3260

procesor


14 мај 15:11ROG Strix GeForce RTX™ 2080 Ti 11GB GDDR6

Се продава графичката со тоа што има гаранција и можете да си видите ...


60.000 МКД
или предлог цена
14 мај 14:32Монитор Dell U2518D Monitor

25 инчи, 2560 x 1440 at 60 Hz Користен во непушачка просторија, ма...


13.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.000 МКД
14 мај 14:12HP DeskJet Ink Advanced 4535 printer / skener / fotokopir

HP DeskJet Ink Advanced 4535 -Printer / skener / fotokopir - All in ...


1.390 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
1.990 МКД
14 мај 13:22Страна 5 од 136

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам