Гази Баба
                   
1945 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Hyundai Coupe 2.0

Se prodava Hyundai coupe 2.0 ( benzin ) so atestiran plinski ured K...


3.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW TOUAREG 3.2 Benzin/Plin Fabrika

Kolata e vo perfektna sostojba Najvisoko nivo na oprema so jastuci ...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 17:16НОВ ОГЛАС
Промовирано

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

SEAT LEON 1.6TDI 77KW ECOMOTIVE 2012 EXTRA VOZILO

EXTRA SOCUVANO VOZILO REGISTRIRANO DO 23.11.2023 SERVISNA KNISKA KLIM...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:29VW GOLF 5 1.9TDI 77KW 2009 BLUEMOTION EXTRA SOSTOJBA

GOLF 5 1.9TDI 77KW BLUEMOTION GOD. 2009 REG. DO 20.01.2024god. ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:29SEAT IBIZA 1.4TDI 2010 ECOMOTIVE EXTRA SOSTOJBA

Besprekorna sostojba Registrirano do 01.2024god. Klima Tempomat Srev...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:29FIAT PUNTO EVO 1.3 Multijet 2011 reg. Do 01.2024

VOZILOTO E MAXIMALNO SOCUVANO FABRICKA BOJA REG. DO 11.01.2024 NAJVI...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:29Polo 1.2 benzin 2005 registrirano cela godina

Polo 1.2 benzin 2005 odlicna sostojba bes nitu edna mana extra sosto...


3.350 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.400 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:28Polo 1.6tdi 2011

Polo 1.6tdi 2011 registrirano vo odlicna sostojba bes nitu edna mana ...


6.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.350 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:28AUDI A6 2.5 REGISTRIRANO VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA

Audi a6 2.5 Reg do 18.07.2023 Kolata e vo mnogu dobra sostojba. ...


1.550 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.650 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:19AUDI A4 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 079 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:11SEAT IBIZA 1.2 TDI 55 KW 2011 GODINA EKOMOTIV

🚘 🔝 ➡️ ❗EXTRA CENA ZA KESH 4950 💶❗SEAT IBIZA 1.2 TDI 55 KW EURO 5 ...


4.950 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.250 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:10VW TOURAN 2.0TDI DSG =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:10Golf 6 tdi 2.0 R-Line , 2009

Golfot e vo besprekorna sostojba, ima napraveno golem i ma servis, im...


8.950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:09BMW X3 2.0d X-drive 184KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:09OPEL D CORSA 1.2I 75KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 079 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:08OPEL MERIVA 1.7 CDTI 120KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:08TOYOTA YARIS 1.0i 51KW =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:08VW GOLF VII 2.0TDI 150KS EURO5 = BALKANAUTO CARS=

PODETLNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07MERCEDES A-180CDI Euro5 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07SEAT ARONA 1.6TDI 95HP Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07LANDROVER RANGE ROVER 3.6D 270KS =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07HONDA CIVIC 1.4i HYBRID 95KS =BALKANAUTO CARS=TO CARS

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07CITROEN C4 1.6 HDI 109KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07FORD S-MAX 2.0D 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:07AUDI A5 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06CITROEN C3 1.4HDI =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA O78 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06OPEL MOKKA 4X4 1.7CDTI 130KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06FORD TRANSIT CONNECT 1.6CDTI 115KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06VW GOLF VII 1.6TDI 90KS Euro 6 =BALKANAUTO CARS=

PODETĻNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06BMW X3 2.0d X-drive 184KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06JEEP COMPASS 2.2d 136KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06NISSAN JUKE 1.5DCI 120ks =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06FIAT GRANDE PUNTO 1.3myltyet 75KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:06VW GOLF VI 1.6TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05VW CADDY 2.0TDI -MAXI. 7-mesta Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05AUDI A3 2.0TDI 140KS EURO5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05MINI COOPER D 1.6D Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODATALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05VW TOURAN 1.6TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05OPEL COMBO 1.6 CDTI 105KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05VW CADDY 1.6TDI 105KS -MAXI. Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05OPEL CORSA 1.0I =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 09:05Страна 3 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам