Гази Баба
                   
1943 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi a6 3.0 245ks Quattro Matrix

Voziloto e vo odlicna sostojba od oprema poseduva Greenje i ladenje...


111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 ное 22:15Промовирано

Tiguan 4Motion 4x4 2009 god.

Продавам VW Tiguan od 2009 год. во одлична состојба. Не е увезена, по...


10.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

24 ное 14:59Промовирано

Prodavam Audi A8 Hibrid

Prodavam Audi A8 Hibrid-benzin. 85000 km. Kupeno i servisirano vo Por...


33.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 ное 18:35Промовирано

MAZDA 5 2.0TDI GOD.2006 REG 09.2023 SO ZELEN KARTON

Mazda 5 2.0tTDI god.2006 reg do.09-2023 so zelen karton so full oprem...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 ное 08:11PEZO 307 2.0HDI REDIZAJN 7 SEDIŠTA ZAMENA:AUDI:BMW;MERCEDES

PEZO 307 2.0 136KS 2005 GODINA REDIZAJN SO 7 SEDIŠTA SO NAVIGACIJA SO...


3.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 ное 00:10Mercedes C200 (w203)

Kontakt 075 285 232 Mercedes C200 ELEGANCE w203 85kw 2001 godina A...


3.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 21:26BMW-3 E91 320d ODLICNO!!

BMW 320d karavan verzija Reg.do 12.05.2023 Godisen ZELEN KARTON 24...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 20:14Renault Clio 1.5 dCi Panorama

Рено Клио 1.5 дци со 86 коњски сили 2006 година. Платени сите давачк...


3.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 19:55RENAULT MEGANE 1.5 DCI - 2016g. NEUVEZUVANA

RENAULT MEGANE 1.5 DCI- 66 KKW 2016 god. KUPENA VO MAKEDONIJA 132....


11.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 19:52Audi A4.2.0Tdi

Audi A4 2.0 /143ks 2009/08 Uvoz od Germany Light Paket Park sen...


1.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 19:20Се продава ПМВ Хонда Цивик 2005година

Се продава патничко моторно возило во добра состојба марка Хонда Циви...


2.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 19:14VW GOLF 5 1.9 TDI 77KW GOAL 2006

VW GOLF 5 1.9 TDI 105KS 12.2006 GODINA GOAL OPREMA UVOZ GERMANIJA...


4.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 15:25Touareg

ПРОДАВАМ: VW Tuareg 3.0tdi V6 4x4 -Алуминиумски бандажи -Затемнети ст...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 15:21SEAT ALTEA XL 2.0 TDI 2007 GODINA

SEAT ALTEA 2.0 TDI 2007 GODINA FULL OPREMA SOCUVAN DOBRA SOSTOJBA ...


3.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 15:04Opel Merva 1.3 cdti

Opel Meriva 1.3 cdti 75ks Mala potrosuvacka na gorivo. Registrirana. ...


3.750 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 14:53Citroen C4 ( JAVI SE NA 072-262-747)

Se prodava citroen c4 1.6hdi ima registracija do 3 mesec 2023 servis ...


2.100 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 13:26Bmw 118d

Bmw 118d 🇨🇭🇨🇭 God 2006 So servisna kniska Sega e donesena od S...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 13:15Halogenki za audi a3 facelift od 2007

Komplet originalni halogenki za audi a3 8p facelift so sijalici i dze...


50 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 13:06VW Touareg 3.0 TDI V6 Facelift 2008 god ( Mozna i zamena)

Voziloto e vo odlicna sostojba ,vo kniska 2008ma godina. Poseduva ful...


10.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 12:54VW GOLF PLUS 1.9TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETGILDALNA INFORMACIJA NA 078 301 962 GOLF 1.9TDI DSG 105KS


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:43TOYOTA YARIS 1.0i 51KW =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:43OPEL D CORSA 1.2I 75KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 079 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42GOLF PLUS 1.6TDI 105KS euro5=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42SEAT ARONA 1.6TDI 95HP Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42VW GOLF VI 1.6TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42MERCEDES A-180CDI Euro5 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42FIAT GRANDE PUNTO 1.3myltyet 75KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42VW GOLF VI 1.6 TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42BMW X3 2.0d X-drive 184KS Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42MINI COOPER D 1.6D Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODATALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42NISSAN JUKE 1.5DCI 120ks =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42VW PASSAT 2.0 TDI DSG =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42OPEL MOKKA 1.7CDTI 120KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:42AUDI Q5 2.0TDI 190KS Euro6=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41VW GOLF VII 2.0TDI 150KS EURO5 = BALKANAUTO CARS=

PODETLNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41FORD TRANSIT CONNECT 1.6CDTI 115KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41FORD S-MAX 2.0D 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41OPEL MERIVA 1.7 CDTI 120KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41VW POLO 1.4I 75 KS=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41MERCEDES E-200 BlueTEC Euro6 136KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41LANDROVER RANGE ROVER 3.6D 270KS =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41CITROEN C4 1.6 HDI 109KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

27 ное 11:41Страна 6 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам