Гази Баба
                   
1936 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Tiguan 4Motion 4x4 2009 god.

Продавам VW Tiguan od 2009 год. во одлична состојба. Не е увезена, по...


10.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

24 ное 14:59Промовирано

Prodavam Audi A8 Hibrid

Prodavam Audi A8 Hibrid-benzin. 85000 km. Kupeno i servisirano vo Por...


33.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 ное 18:35Промовирано

HONDA CIVIC 2.2 2007 DIZEL MOTOR

Se prodava Honda CIvic 2.2 dizel motor full oprema 2007 godina ...


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 дек 14:48Промовирано

LANDROVER RANGE ROVER 3.6D 270KS =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:54CITROEN C4 1.6 HDI 109KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:54RENAULT TWINGO 1.2i =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:54MINI COOPER D 1.6D Euro5 =BALKANAUTO CARS=

PODATALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53VW GOLF 1.6I 103KS GPL = BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53AUDI A5 2.0TDI 140KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA MA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53VW GOLF VI 2.0TDI 110KS =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53PEUGEOT 308 1.6HDI 90KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962 120KS....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53VW GOLF VII 1.6 TDI 105KS =BALKANAUTO KARS=

Poderalna informacija na 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53FIAT DOBLO 1.3mylijet 90KS Euro6 =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53VW TOURAN 1.6TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:53SEAT LEON 1.9 TDI 105KS =BALKANAUTO CARS=

Podetalna informacija na 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:52MERCEDES E-200 BlueTEC Euro6 136KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:52OPEL MOKKA 1.7CDTI 120KS Euro5 =BALKANAUTO KARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:52VW PASSAT 2.0 TDI DSG =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:52MERCEDES A-180CDI Euro5 110KS =BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:52GOLF PLUS 1.6TDI 105KS euro5=BALKANAUTO CARS=

PODETALNA INFORMACIJA NA 078 301 962


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:52Opel Corsa b 1.4 1997 God Atest plin , Registrirana. KLIMA

Opel Corsa b 1.4 8v. 1997 God Atest plin , Registrirana .. pali vozi...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:46Audi A4.2.0Tdi

Audi A4 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 🔥2.0 /143ks 🔥2009/08 🔥250000km 🔥Uvoz od...


90 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
1.111 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:45Renault Clio 1.5 dCi Panorama

Рено Клио 1.5 дци со 86 коњски сили 2006 година. Платени сите давачк...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:40Zastava 101 Yugo Jugo Skala 55 Reg. 07/11/2023 Atest plin .

Zastava 101 Skala 55 1995 God. Reg. Do 07/11/23 Cela Godina . Atest ...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:39Mini Cooper 1.6i 120hp facelift

Prodavam mini cooper 1.6i benzi 120hp vo extra sostojba so mnogu opre...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:36OPEL CORSA 1.3CDTI.COSMO.6BRZINI.UNIKAT.

OPEL CORSA D 1.3 CDTI. 55 kw/75ks 2013 GOD EURO5 FACELIFT MODEL. -...


5.290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:26FIAT PUNTO 1.2 benz.unukat.A.NIKI.germanija

PERFEKTNA SOSTOJBA .ORIGINALNA FIAT PUNTO 1.2i.44KW/60KS VISTINSKA K...


3.190 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:26FIAT IDEA 1.3 M-JET.2010g.FULLunukat.A.NIKI

PERFEKTNA SOSTOJBA .ORIGINALNA FIAT IDEA 1.3 MULTIJET.66KW/90KS VIST...


3.890 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:26FIAT PUNTO 1.2i.GERMANIJA.A.NIKI.07.UNIKAT

PERFEKTNA SOSTOJBA .ORIGINALNA FIAT PUNTO 1.2i.44KW/60KS VISTINSKA K...


2.590 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:26FORD FIESTA 1.4 TDCI.FULL.2008g.unikat.NOVA.

FORD FIESTA 1.4 TDCI.50KW/68KS.PERFEKTEN EKONOMICEN 4/5 L/100KM.REGIS...


3.190 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:26OPEL MERIVA 1.3 CDTI.ECOFLEX.08.AVTO NIKI.

OPEL MERIVA 1.3 CDTI.FULL 55 kw/75ks *PERFEKTNA SOSTOJBA.NOV UVOZ. ...


3.290 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:25Fiat Punto 3 - 1.2 8v. Reg do 07/11/23.FULL OPREMA -2004 God

Fiat punto 3 1.2 8v , Benzin Mnogu Ekonomicno Reg cela god . 07/ 11/...


1.950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:20KIA SPECTRA 1.6

Продавам KIA SPECTRA одлично сочувана редовно сервисирана. Регистрир...


2.990 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 08:09Polo 1.6tdi

Polo 1.6tdi 2011 vo odlicna sostojba bes nitu edna mana extra sostojb...


6.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 06:47Volvo s80

Dobro sočuvan. Avtomatski. Kontakt Bogdan 38978446600


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 05:55FIAT PANDA 1.2

Voziloto e doneseno od Svajcarija Plateni se site davacki, do regist...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 00:47SEAT IBIZA 1.4 TDI 2008 GOD.

-- SEAT IBIZA 1.4 TDI - 2008 GOD. 🇨🇭 -- Voziloto e doneseno od S...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 00:47PEUGEOT 308 1.6 HDI SPORT

- PEUGEOT 308 1.6 HDI - SPORT 🇨🇭🇨🇭 - Voziloto e doneseno od S...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 00:47SEAT IBIZA 1.9 TDI

-- SEAT IBIZA 1.9 TDI 🇨🇭 🇨🇭 -- Voziloto e doneseno od Svajcari...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 00:47Seat Altea 1.9 105ps 2005 god

Vredi da se vidi Tempomat Climatronik Bord compjuter Elek na r...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 дек 23:23Nissan Qashkaj 1.5 dci-78 kw- Panorama exstra nov uvoz od Fr

Kolata e zemena od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna prove...


79 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 дек 21:02Audi A4 2.0TDI-105 KW 2xS-Line nov uvoz od Shpanija-2010

Kolata e zemena od prv gazda prva farba tocna kilometraza mozna prove...


112 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 дек 21:02Mazda 5 2009

Se Prodava: Mazda 5, 2009god, vo odlicna sostojba, so registracija do...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 дек 20:57Страна 5 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам