Гази Баба
                   
1941 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava! mini cooper s 1.6benzin

Se prodava mini cooper s 1.6benzin 163ks. -napraven mal,golem servis...


3.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.300 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

02 фев 11:13Промовирано

Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

BMW 320D E91

Poseduva najvisoko nivo na oprema M paket nadvor i vnatre Registriran...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 22:29Se prodava Bmw E87 116i

Se prodava bmw E87 116i benzin moze trampa za E90 ili E60 reg do 4 so...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 22:16Zamena za fiat punto 2 ka so plin

Clio 2001 g. 1.5 dci registrirano cela godina Zamena za fijat punto...


1.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 21:48Se prodava Seat Leon 1.9tdi 105ks

Се продава Сеат Леон 1.9тди, 105кс Донесен од Германија со возење пре...


5.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.600 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:43Seat Leon 1.6 TDI 115hp 2019год (Регистрирано возило)

▪️Возилото поседува: ✔️LED Packet ✔️PreCrash безбедносен систем ...


13.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:39Peugeot 3008 1.6 120hp BlueHDI 2017 Manuel ACTIVE BUSINESS

▪️Возилото поседува: ✔️ABS ✔️AirBag ✔️ESP ✔️Multimedia System ...


19.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:39Volkswagen Golf 7.5 1.6TDI 115HP DSG

▪️Возилото поседува: ✔️DSG 7 automatic ✔️3 врати ✔️LED Packet ✔...


12.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:39Peugeot 208 1.6 BlueHDI 75HP 2017 Manuel

▪️Цена на возилото: 8300€ ▪️Возилото поседува: ✔️ABS ✔️AirBa...


8.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:39Astra gtc Opc Line

Astra h opc line so cosmo oprema Tempomat Bord Kozen crn enterier so ...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:27Kalos 1.2 TNG prv sopstvenik 150 000km

Benzin plin atest 1.2 2006 godina Reg do 06.2023 Osnoven model ne...


1.950 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 20:11Opel Astra J

Opel Astra 1.4Turbo 140ks -Kolata ne e uvezena kupena e od salon n...


13.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 19:01AUDI A3 1.9 105ks FACELIFT

Kolata ima mnogu oprema servisirana I registrirana cela godina 0...


8.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:42  НОВ ОГЛАС

Seat Leon 1.6tdi 2010g Facelift Ecomotive

Se prodava Seat Leon 1.6tdi 75kw ecomotive Facelift 2010 godina. Kol...


6.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 18:05  НОВ ОГЛАС

Audi A4 b8 2008

Se prodava audi a4 b8 Avtomatik 2 klucha 2.0 diesel 143 hp Greaci na ...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:56Opel Insignia Neuvezuvana

Kupena nova od Olimpia, redovno servisirana samo vo Olimpia. 260 000k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 17:33  НОВ ОГЛАС

Bmw 520 D 2012

2012godina automatik registriran na MK start-stop 2 Klucha tempomat k...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:48  НОВ ОГЛАС

VW Touran 2.0 DSG 2005

VW Touran 2.0 DSG 2005 godina. Registriran do 01.2024 so zelena karta...


111.111 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:43WV PASSAT 1.6 TNG

WV PASSAT 1.6 TNG BENZIN PLIN 1995 BEZ REGISTRACIJA TEL070246572


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:36  НОВ ОГЛАС

OPEL ASTRA 1.7 D CORSA POLO

070 335 088 SE PRODAVA OPEL ASTRA 1.7 D REGISTRIRAN DO 6 M...


800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:35  НОВ ОГЛАС

SEAT LEON 1.6 TDI 105 ks. 2010 god. REDIZAJN KAKO NOV

Kontakt Telefon: 075-356-000 SEAT LEON 1.6 TDI 105 ks. 2010 god. RED...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 16:14  НОВ ОГЛАС

Delovi Audi a4 b6 1.9tdi 131ks i 2.5tdi 180ks quattro a6 a8

Delovi za audi a4 b6 2.5tdi 180ks quattro manuel i 1.9tdi 131ks 07...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:44Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu p...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:11MERIVA 1.7CDTI 2004G

Opel Meriva 1.7cdti


1.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:10  НОВ ОГЛАС

AUDI A4 2.0 TDI LED NAVI 2017 EURO6 AVTO MIRO

AUDI A4 2.0 TDI EVRO 6 FUL OPREMENO LED NAVIGACIJA ADAPTIVEN TEMPOMAT...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 15:04  НОВ ОГЛАС

Mercedes ML 400 CDI AMG.

>MERCEDES ML 400 CDI AMG >CLIMATRONIK >GREACI >TEMPOMAT >KOZA INT...


4.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:54MERCEDES-BENZ CLK200 KOMPRESSOR 1999 192ks- Atestiran plin

🏁 Mercedes-Benz CLK200 W208 Kompressor 141kw- 192 hp 1999godina. -...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:45Chevrolet Captiva 4x4

Chevrolet Captiva 4x4 SUV 2.0D 150ks Kolata e maksimalno zacuvana,...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:00GOLF 5 1.9 TDI 77KW REGISTRACIJA DO 01.08.2023

GOLF 5 1.9 TDI 77(KW) 5 BRZINI RACEN, PROZORI NA DUGME NAPRED NAZAD...


4.550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:46  НОВ ОГЛАС

Citroen Nemo 1.4hdi

Odlicna kola mnogu mala potrosuvacka


4.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:23Mercedes-benz B200 cdi sport

Se prodava mercedes B200 cdi 2007 godina vo odlicna karoseriska i meh...


5.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.000 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:14Polo 1.2 so klima TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlichna sostojba I vnatre I nadvor Vredi da se vidi. Ima...


3.399 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:01Pajero OFF ROAD OFFROAD LADA NIVA

2.5 dizel..... 7 sedista 96 god...... 105 350 km... REALNI Profesio...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Porsche Cayenne- 2013 god, 3.0d

- Колата е во перфектна состојба купена од Порше Македонија, - прв ...


36.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD

Pajero 2.5 dizel 105 000km 078/833-518 96 god. Profesionalno krenat...


10.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00TERENEC Pajero OFF ROAD 078/833-518

Sreden stegnat do posledno stravce Profesionalno krenat 5 cm OFFROAD...


11.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00MITSUBISHI PAJERO 3.2DID

MITSUBISHI PAJERO 3.2DID 170KS AUTOMATIC 2008GOD 197.000KM SERVISNA...


17.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00PASSAT B6 (HIGHLINE) *2.0 TDI 8V*

Passat B6 2.0 TDI 8V -Najpogoden motor -6 brzini manuel FUL...


4.899 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot PARTNER - BERLINGO

Peugeot PARTNER 2009 god prv gazda.. Kupeno od salon Ne e od uvoz❗❗...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Peugeot PARTNER BERLINGO

Peugeot PARTNER 1.9 dizel 078833518.... 078833518... 078833518 2004...


3.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00GOLF 5 PLUS 2.0 TDI

GOLF 5 PLUS vo. Mnogu dobra sostojba servisirana registrirana do 21....


1 €
или предлог цена
- 80 % Попуст
5 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 12:28Страна 1 од 49

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам