Кочани
                   
1036 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆

☆ NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106KS 6BRZINI 2007G ☆ PLATENI S...


6.150 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.199 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:51Промовирано

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN !

VW GOLF 1,6 TDI 105 KS SPORTLINE PERFEKTEN ! - SEGA UVEZEN OD ITALI...


7.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.900 €
Кочани

Автомобили

Денес 13:03Промовирано

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆

☆FORD FOCUS 1.6 TDCI 109KS 2010 GODINA FULL OPREMA☆ PLAT...


4.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.800 €
Кочани

Автомобили

Денес 12:51Промовирано

" GOLF 6 1.6 TDI 77 KW"

Golf 6 1.6 tdi 77kw 105 ks Registriran so zelen karton 238 000 ilja...


8 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.400 €
Кочани

Автомобили

Денес 08:15AUDI A8 QUATTRO, 3.0 251 HP AUTOMATIC

Audi A8, 3.0 251 HP Avtomatski menuvac Voziloto od oprema poseduva: ...


19.999 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:44BMW E90 FACE LIFT

BMW 318, E90 Face-lift 2.0 motor, 143 konjski sili, EURO 5, manuel...


8.490 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 21:44Kia Pro Cee'd 1.6 CRDI 116ks_2008 god

KOLATA E REGISTRIRANA CELA GODINA DO 6 MESEC 2022 GOD. SO MNOGU OP...


4.650 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:42MERCEDES C200 CDI 90 KW FACELIFT -05

Se prodava Mercedes C 200 cdi 90KW facelift 2005 god.. Avtomatski ...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:42MAZDA 2 1.4 dizel_68ks_2009g

MAZDA 2 1.4 DIZEL 68 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 20...


4.250 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:42DAIHATSU SIRION 4x4_1.3i_07

Avtomobilot e vo bezprekorna sostojba kako nadvoresno taka enteriersk...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:42OPEL ZAFIRA TOURER 2.0 CDTI 110KS 7 SEDISTA_2012

OPEL ZAFIRA TOURER 7 MESTA 2.0 CDTI 81KW (110KS) REGISTRIRANA CELA...


9.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:42MAZDA 2 1.4i_80ks_2004g

MAZDA 2 1.4i 80 KS--EURO 4 STANDARD --PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2004 ...


3.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:42NISSAN MICRA 1.4i _88ks_2004god

NISSAN MICRA 1.4i 65KW/88KS * POGODNA ZA SOFER POCETNIK * KLIMA ...


2.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:41CITROEN C3 1.6 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008_UNIKAT

KOLATA E NOV UVOZ OD AVSTRIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZABE...


3.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:41FIAT PANDA 1.2i 69 KS BENZIN/PLIN_2011G

FIAT PANDA 1.2 benz.2011g BENZIN / PLIN * God.na proizvodstvo >>>...


4.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:41FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS FACELIFT_07GOD

FORD FIESTA 1.4 TDCI 50KW/68KS EKONOMICNA 3,8/4L NA 100KM * POG...


2.950 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:41HYUNDAI I20 1.1 CRDI 75KS_2014god

PERFEKNO ZACUVANO!!! BEZ ZAMENI !!! POGODNO ZA SOFER POCETNIK...


6.100 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:41CHEVROLET SPARK LT_1.2i 81KS_2011_100000KM

Avtomobilot e so najvisoko nivo na oprema LT, vo bezprekorna sostojba...


4.200 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:41AUDI A4 1.9 QUATRO

AUDI A4 1.9 TDI QUATRO 81 kw-1998 god. Registracija do 01.03.2023 G...


2.600 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 20:20FORD FOCUS 1.8 TDCI UNIKAT***

*** SE PRODAVA FORD FOCUS 1.8 TDCI 85 KW,VOZILOTO E PROIZVEDENO 11. 2...


3 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:53MERCEDES GLE350CDI COUPE AMG PREMIUM

Mercedes gle350cdi coupe amg premium 190kw 258ks Full oprema Servisn...


63 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE 2.2 190KS

Land rover range rover evoque 2.2 dizel 140kw 190ks avtomatik Henon ...


21.990 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
22.300 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51MERCEDES A180CDI 80KW 110KS EHTRA

Mercedes a180cdi 80kw 110ks 6-brzini Kozen salon sportski Komandi na...


13.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
13.600 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51GOLF 7 1.6 TDI 105KS HIGHLINE FULL

Golf 7 1.6 tdi 77kw 105ks 2013 godina blue motion Klimatronik Recaro ...


11.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.400 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51FORD C-MAX GRAND 1.6 TDCI GHIA 7-SEDISTA

Ford grand c-max 1.6 tdci 7 mesta 85kw 115ks Klimatronik Komandi na v...


8.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51FORD GRAND C-MAX 1.6TDCI TITANIUM 7-SEDISTA

Ford grand c-max 1.6 tdci titanium full 85kw 115ks so 6 -brzini Klima...


8.300 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51GOLF 1.6 TDI 105KS 2012 GODINA EHTRA

Golf 6 posledna serija 1.6tdi 77kw 105ks Klima Al.bandasi so novi z...


7.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.050 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51GOLF 2.0TDI HIGHLINE FULL

Golf 6 2.0tdi 81kw 110ks highline Komandi na volan Radio navi Alkant...


7.700 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51POLO 1.6 TDI 75KS

Volkswagen polo 1.6 tdi 55kw 75ks Klima El stakla Centralno so daleci...


5.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.750 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51PEUGEOT BIPPER 1.4i PATNICKI REGISTRIRAN

Peugeot bipper teppe 1.4i 54kw 73ks Klima Klizaca vrata Radio cd Ko...


4.800 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:51PEUGEOT 308 1.6HDI 110KS

Peugeot 308 1.6 hdi 80kw 110ks Klima El stakla Centralno so dalecinsk...


4.250 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.400 €
Кочани

Автомобили

Вчера 19:50BMW 320D 150KS 6-BRZINI FACELIFT

Bmw 320d 110kw 150ks 6 brzini Al.bandasi Klimatronik Radio usb At...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 19:50Se prodava Bmw X3 Bg registracija

Se prodava Bmw X3 na bugarski reg tabli Novi gumi ( zimni ) Nov aku...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:10Se prodava Bmw 530d Bg registracija

Se prodava bmw 530d 218hp automatic, so novi gumi , nov akumulator , ...


3.850 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 18:10BMW 530i E60 AVTOMATIK 2006g

⚫️BMW 530i 231ks E60 2006g⚫️ ✅MK TABLI REG DO 12.2023g ✅AVTOMATIK ...


По Договор
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:59FIAT SEICENTO 900 cm3 Benzin-plin

Se prodava Fiat Seicento 900 cm3 so atestiran plin registrirano do 10...


1.500 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 17:47Се продава Hover H5

Се продава џип теренец, 4 х 4, бензин\плин, затемнети стакла, поминат...


1 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 16:37Polo 1.4TDI 2006god se plateno do tabli

Kompleten servis Dobri gumi Se plateno do reg Pali vozi Se funciona...


3.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:46VOLVO XC 60 2.4 D5 215 KS 2013 GOD R-DESIGN MK TABLI !!!

- REGISTRIRAN DO 2023 + ZELEN KARTON - SERVISIRAN UJLE FILTRI - 4X ...


16.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
16.999 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:43AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 2010 GOD AVTOMATIK !!!

- UVEZENO OD FRANCIJA 🇨🇵 - PLATENI DAVACKI DO MK TABLICI - ORIG...


8.900 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:43Peugeot 207 cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina

Peugeot 207 cc cabrio 1.6hdi full oprema reg.cela godina kolata e pra...


5.400 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:34Mercedes A170cdi full oprema redizajn

Kolata e vo super sostojba se funkcionira klima ispravna ladi perfekt...


1.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 €
Кочани

Автомобили

Вчера 15:34Mercedes clk270

Dobro zacuvana redovno servisurana


4.000 €
или предлог цена
Кочани

Автомобили

Вчера 15:25Страна 3 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам