Гази Баба
                   
2086 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 525d Facelift 2009

Se prodava Bmw Facelift godina 2009 model 525d so 3.0 motor,voziloto...


8.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

28 мар 21:33Промовирано

Mercedes E200 zamena moze so Mercedesw211

Moze zamena za w211 Moze zamena samo za mercedesw211 Kolata e vo be...


4.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

23 мар 14:19Промовирано

Audi A3 1.9 TDI Coupe 2007

Audito e vo odlicna sostojba ne e korozirano niti ima pokazano nitu p...


5.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

20 мар 14:38Промовирано

MERCEDES BENZ 220 CDI GOLF LEON POLO

070 335 088 SE PRODAVA MERCEDES BENZ 220 CDI GODINA 2000 ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:32Se prodava SKODA FABIA 1.2 - 2009god

Se prodava Skoda Fabia 1.2 Benzin, 44kw - 2009god proizvedena, prva r...


3.600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 16:11Delovi za Ford Mondeo MK3

Prodavam polovni delovi za Ford mondeo 2.0 tdci


10 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:53SEAT IBIZA 1.2TDI KLIMA EURO5-13

SEAT IBIZA 1.2TDI KLIMA EURO5 Pom km.167.000 God na proizv. 12/2012...


5.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:45  НОВ ОГЛАС

Daihatsu Terios 4x4 - FULL OPREMEN

Prodavam Daihatsu Terios 1.5 benzin 77kw 2009 god. Dzipot e vo ekstr...


6.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.199 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:38Mercedes E200

Voziloto e vo odlicna sostojba. Plateni se site davacki do registr...


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:34Mercedes ML280 CDI 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba! Voziloto e uvoz od Germanija i se ...


8.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:34Open corsa A

Vo odlicna vozna sostojba za informacii za kolata samo na 075556302.


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:55Suzuki

Delovi za suzuki swift gi imam site delivi informacii samo na telefo...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:55Suzuki swift

Kolata se vozi sekoj den 1.3 benzin so mnogu mala potrosuvacka mozna ...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:55SE PRODAVA OPEL CORSA 1.3CDTI

SE PRODAVA OPEL CORSA 2011GODINA 1.3CDTI SO ORGINALNI 161000KM SO SE...


5.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:21  НОВ ОГЛАС

Citroen C4

Se prodava Citroen C4 1.6 hdi Godina na proizvodstvo 2013 Kolata e r...


7.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:19SEAT IBIZA 1.9 TDI sport

SEAT IBIZA 1.9 TDI godina - 2009 perfectna kola tel 📲📲 07047...


5.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:16SEAT IBIZA 1.2 tdi Ecomotive FACELIFT

SEAT IBIZA 1.2 TDI Ecomotive Facelift godina - 2012 perfectna k...


6.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:16CADDY TOVARNO 1.9 TDI 105 KS CADY KEDI CEDI

CADDY TOVAREN PICAP VO ODLICNA SOSTOJBA 2007 GOD BESPREKOREN REGISTRI...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:04CITROËN BERLINGO PARTNER 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS. DOBLO

BERLINGO 1999 EUR FIKS CENA ZA POEFTINO NE ZVONI DA GUBIS VREME I SEB...


1.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:04Vw jetta

Se prodava VW JETTA 2012 godina ne uvezuvana 1.6 tdi so highline opre...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:02AUDI A3 1.9 TDI, 77KW, SPORTBACK, REGISTRIRANO+SERVISIRANO

Se prodava AUDI A3 1.9 TDI SPORTBACK, 77kw-105ps, Facelift model, pro...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:02VW GOLF 5 1.9 TDI - 77KW *** BEZ ZABELESKA ***

VW GOLF 5 1.9 TDI - 77KW - 105ks CENA..5500 evra✅ 2007 GODINA 187 ...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:56MERCEDES ATEGO 815 ATES KIPPER

🚛🚛⬆️➡️ ❗ MERCEDES ATEGO 815❗ 2000 GOD REGISTRIRANO DO 10.07.2023 GO...


13.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:55Seat ibiza 2010

Seat ibiza kraj 2009god mnogu socivana 1.4tdi 59kw so cela servisna i...


4.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:51Audi a3

Audi a3 Sega uvezeno od Francija mnogu socuvano napraveni redovni ser...


5.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:50Fiat fiorino 1.3 mjet odlicna sostojba

Fiat Fiorino 1.3 mjet (Euro4) Uvoz od Holandija 🇳🇱 Voziloto e 2...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:18Fiat punto Evo 1.3 m-jet 2010 god euro 5 PANORAMA

..Fiat Punto EVO 1.3 MJet (Euro5) Uvoz od Holandija 🇳🇱 Voziloto e...


5.350 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:18Seat Ibiza 1.2 TDI EcoMotive "11

Seat Ibiza 1.2 tdi EcoMotive Uvoz od Holandija Voziloto e 2011 ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:18Seat ibiza 1.2 tdi ecomotive odlicna sostojba

Seat Ibiza 1.2 tdi ecomotive 2011 UNIKAT So najvisoko nivo na opre...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:17Lancia thesis 2.4 20v registrirano full oprema

Lancia thesis 2.4 20v kolata e top se gleda po sliki so najvisoko niv...


1.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:14Citroen xsantia 2.0HDI REGISTRIRANA FULL OPREMA

Prodavam xsantia vo mnogu dobra sostojba se gleda po sliki moze dase ...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:14ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna

ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna i realni k...


5.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.550 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:08Peugeot 807 2.2 HDi

Продавам Пежо 807 2005 година во ТОП состојба со фул опрема! ◉ 2.2...


3.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00BMW X3 3.0d

Se prodava Bmw x3 3.0d 2005 godina registriran do 03.06.2023 vo odlic...


7.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Seat Toledo 1.9

Kompletno restarvirano, nema nigde skapano, odlichen motor i menjach,...


1.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Opel Corsa 1.2 2009g

Se prodava opel corsa 1.2 Fabricki plin✅ Registrirana do noemvri✅ Ser...


3.900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Seat Leon 1.9tdi 105ks

Се продава Сеат Леон 1.9тди, 105кс Регистриран до 03.24 Донесен од Ге...


5.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:57SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE FACELIFT

Se prodava Skoda fabia 1.2tdi 55kw greenline facelift 2010 godina. K...


3.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:44Seat Leon 1.6tdi 2010g Facelift Ecomotive

Se prodava Seat Leon 1.6tdi 75kw ecomotive Facelift 2010 godina. Kol...


6.599 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:44Fiat Punto Evo 1.3multijet 2010g Kako novo

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3multijet 62kw EURO5 proizvedeno 2010godi...


4.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:43Fiat punto evo 1.3 Multijet 62kw 2010 godina

Se prodava Fiat Punto Evo 1.3multijet 62kw EURO5 proizvedeno 2010godi...


4.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:43Prodavam Opel Astra J ecoflex diesel

Продавам Опел Астра 90 кс дизел екофлекс мотор. Втор газда, 205 000км...


5.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:23  НОВ ОГЛАС

Astra H 1,7 cdti, noviot model 6.brzini

Kolata e odrzuvana, redovno servisirana Mala potrošuvacka, ponoviot...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:12Страна 2 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам