Гази Баба
                   
2091 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Peugeot 208 1.6 BlueHDI 75HP 2017 Manuel

▪️Цена на возилото: 8200€ ▪️Возилото поседува: ✔️ABS ✔️AirBa...


8.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes E200 zamena moze so Mercedesw211

Moze zamena za w211 Moze zamena samo za mercedesw211 Kolata e vo be...


4.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Денес 14:01Промовирано

HITNO .. 9500 eu. Pajero 3.0 V6 benzin-plin

Pajero 3.0 V6 benzin-plin PERFEKTNA SOSTOJBA Proverka kade sakate


9.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

20 мар 20:18Промовирано

Mercedes E200

Voziloto e vo odlicna sostojba. Plateni se site davacki do registr...


13.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:34Mercedes ML280 CDI 2007

Voziloto e vo odlicna sostojba! Voziloto e uvoz od Germanija i se ...


8.499 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 15:34Open corsa A

Vo odlicna vozna sostojba za informacii za kolata samo na 075556302.


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:55Suzuki

Delovi za suzuki swift gi imam site delivi informacii samo na telefo...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:55Suzuki swift

Kolata se vozi sekoj den 1.3 benzin so mnogu mala potrosuvacka mozna ...


1.100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:55SEAT IBIZA 1.9 TDI sport

SEAT IBIZA 1.9 TDI godina - 2009 perfectna kola tel 📲📲 07047...


5.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:16SEAT IBIZA 1.2 tdi Ecomotive FACELIFT

SEAT IBIZA 1.2 TDI Ecomotive Facelift godina - 2012 perfectna k...


6.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 14:16VW GOLF 5 1.9 TDI - 77KW *** BEZ ZABELESKA ***

VW GOLF 5 1.9 TDI - 77KW - 105ks CENA..5500 evra✅ 2007 GODINA 187 ...


5.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:56MERCEDES ATEGO 815 ATES KIPPER

🚛🚛⬆️➡️ ❗ MERCEDES ATEGO 815❗ 2000 GOD REGISTRIRANO DO 10.07.2023 GO...


13.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:55Lancia thesis 2.4 20v registrirano full oprema

Lancia thesis 2.4 20v kolata e top se gleda po sliki so najvisoko niv...


1.650 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:14Citroen xsantia 2.0HDI REGISTRIRANA FULL OPREMA

Prodavam xsantia vo mnogu dobra sostojba se gleda po sliki moze dase ...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:14ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna

ALFA ROMEO MiTo 1.3 mjet 2012 g. 62 kw Euro 5, so servsna i realni k...


5.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
5.550 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 13:08Se prodava Seat Leon 1.9tdi 105ks

Се продава Сеат Леон 1.9тди, 105кс Регистриран до 03.24 Донесен од Ге...


5.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:57SKODA FABIA 1.2 TDI 55KW GREENLINE FACELIFT

Se prodava Skoda fabia 1.2tdi 55kw greenline facelift 2010 godina. K...


3.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:44Prodavam Opel Astra J ecoflex diesel

Продавам Опел Астра 90 кс дизел екофлекс мотор. Втор газда, 205 000км...


5.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:23Daihatsu Terios - NAJUBAV VO MK

Prodavam Daihatsu Terios 1.5 benzin 77kw 2009 god. Dzipot e vo ekstr...


6.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.199 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:09Golf 7 2.0

Golf 7 - 2.0 TDI Bluemotion Higline God.2013 Registriran do - 2024...


12.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 12:03Peugeot 206 1.4 Hdi odlicno socuvano

Peugeot 206 1.4 hdi odlicno socuvano odlicen i mnogu ekonomicen motor...


3.199 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:59Fiat Punto 1.2 16v.-01.Registrirana+z.karton

Fiat Punto 1.2 16v..2001 god..Dobra sostojba..max stegnata.prva farba...


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:57BMW E34 525TDS AUTOMATIK FULL OPREMA

prodavam bmw e34 proizvedeno 1996 godina kupeno vo mk od prv gazda -...


2.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:54BMW E91 318D FULL OPREMA

prodavam bmw e91 318d 2.0motor 6 brzini menuvac so full oprema -dvo...


6.700 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:54VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2010••

📞078 400 011 📞 VW GOLF 6 1.6 TDI 105 KS 2010• UVEZENO OD GERMANIJ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:46Mercedes-Benz C 220 CDI AMG••

📞078 400 011 📞 Mercedes benz C 220 CDI AMG•• 2007 Godina Uvezen...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:46SKODA OCTAVIA 1.6 TDI GREENLINE AMBITION AVTO MIRO

SKODA 1.6 TDI GREENLINE AMBITION FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCU...


11.390 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:12RENAULT MEGANE 1.5 DCI 66KW LED AVTO MIRO

RENAULT MEGANE 1.5 DCI 66KW LED FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN DIREKNO ...


10.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.800 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:12VOLKSWAGEN GOLF 2.0 TDI COMFORTLINE AVTO MIRO

VW GOLF 2.0 TDI COMFORT LINE 110KS. FUL OPREMEN AVTOMOBIL UVEZEN OD G...


7.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
7.600 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:12KIA SPORTAGE 2.0 CRDI ATRACT LED NAVI AVTO MIRO

KIA SPORTAGE 2.0 CRDI ATRACT LED NAVIGACIJA CAMERA PARK SENZORI CRUIS...


11.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
11.990 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:11PEUGEOT 3008 1.6 HDI AUTOMATIK AVTO MIRO

PEUGEOT 300I 1.6 HDI BIZNIS AUTOMATIK FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO...


18.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
18.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:11VOLKSWAGEN POLO 1.2 TDI BLUEMOTION AVTO MIRO

VW POLO 1.2 TDI 2012G FUL OPREMENO MAXIMALNO SOCUVANO REDOVNO SERVISI...


6.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:11VOLKSWAGEN PASSAT 1.6 TDI DSG COMFORT LINE AVTO MIRO

VW PASSAT 1.6 TDI DSG AVTOMATIK CONFORT LINE PROIZVEDEN 2016G 150 0...


15.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
15.700 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:11KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD AVTO MIRO

KIA SPORTAGE 1.7 CRDI ATRACT 2WD FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO SOCU...


11.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
12.300 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:11AUDI A5 2.0 TDI SPORT LINE S-TRONIC AVTO MIRO

AUDI A5 2.0 TDI SPORT LINE S-TRONIC AUTOMATIK 150 KS. FUL OPREMEN AVT...


32.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
32.900 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:11RENAULT MEGANE 1.5 DCI FACELIFT AVTO MIRO

RENAULT MEGAN 1.5 DCI 70KW 6 BRZINI FUL OPREMEN AVTOMOBIL MAXIMALNO S...


7.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.490 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 11:10Citroen C3 **EKONOMIC**za pochetnici TOP HITNO!!!

Kolata e vo odlichna sostojba, karoseriski I vnatreshno odlichna. Ne...


2.799 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:59MERCEDES BENZ C180 W204 - BLUEEFFICIENCY Avantgarde

MERCEDES BENZ C180 W204 - BLUEEFFICIENCY Avantgarde Гориво:Дизел ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:36Seat Leon 1.6 DSG

Prodavam Seat Leon Motor 1.6 TDI 77 Kw 105 Hp Motorot e Euro 5 Men...


11.800 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:30Seat Leon 1.9Tdi,2007g

Se prodava,SEAT LEON 1.9 TDI,77kw/105ks najubaviot i najekonomicen mo...


4.600 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:21Citroen C4 Exclusive model

Se prodava Citroen C4,2006godina,2.0HDI,exclusive model,plateni se si...


3.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:20CITROËN BERLINGO PARTNER 2.0 HDI DIZEL 66 KW 90 KS. DOBLO

BERLINGO


1.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:09CADDY TOVARNO 1.9 TDI 105 KS CADY KEDI CEDI

CADDY TOVAREN PICKAP 1.9 TDI 105 KS CADY 2007 GODINA REGISTRIRAN CELA...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Автомобили

Вчера 10:09Страна 4 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам