197 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

RAIDER Agregat generator za struja 650W za pumpa parno NOVI!

RAIDER RD-GG01 Генератор агрегат моќност 650вати, Вртежи 3600мин,...


5.500 МКД
или предлог цена
03 ное 12:33Agregat benziski 2.8kw TOTAL

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 2.8 ИЗЛЕЗ(KW):...


18.999 МКД
или предлог цена
03 ное 12:32Agregati agregat na benzin 1000w 1kw MAXPULS агрегат nov

Agregat 1kw 📍Напон:220-110V // 50-60Hz 📍Моќност:0.9kw—900W ...


12.999 МКД
или предлог цена
03 ное 12:31OSIGURACI. Novi. Konplet

Se PRODAVAAT OSIGURACI Novi.. Videte na Slikite. 25 am.. 80 am. 16 am...


1.200 МКД
или предлог цена
02 ное 14:36Gs sklopka

Se prodava Gs sklopka 10a...Nova


300 МКД
или предлог цена
30 окт 22:08Agregat agregati maxpuls somafix total agrina агрегати

Agregati od site modeli i razlicni jacini site imaat garancija


1 €
или предлог цена
29 окт 08:32Stanica za polnenje so naizmenična struja

Станица за полнење со наизменична струја ABB Terra AC Wallbox - Мар...


По Договор
или предлог цена
28 окт 12:46Sklopka za nozesti osiguraci koncar

Se prodava sklopka konchar so osiguraci so 100A osiguraci


2.000 МКД
или предлог цена
26 окт 23:46Wi-Fi Prekinuvac WiFi Smart Switch Sonoff

Wi-Fi - АВТОМАТСКО РЕЛЕ 10 А / 2200 W со модул за контрола на домашни...


1.300 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 окт 09:17Agregat na benzin TOTAL 800w

ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ МАКСИМАЛНО ПРОИЗВЕДУВА: 0.8 K...


7.499 МКД
или предлог цена
26 окт 09:03Agregat 2Kw maxpuls NOVI! 2000W MP-GG03

ОПИС Карактеристики на производот: Моќност: 1.8kW Максимална изл...


15.000 МКД
или предлог цена
26 окт 09:01Agregat AGREGATI GENERATORI OD 1 I 3.5 KW 4.2 KILOVAT AMPERI

se prodavaat agregati novi so edna godina pismena garancija i servis ...


10 МКД
или предлог цена
25 окт 19:00NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA

🚨NAJNOVI MODELI AGREGATI / TOKER AGRINA PROMO CENI ⚡️3.3 KW BENZIN ...


21.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 окт 22:25Trofazen saat za struja

Trofazen sat za struja


2.000 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 окт 15:43Crouzet Millenium 3 Smart Kit Cd20- 230Vac

Millenium 3 Smart Kit Cd20- 230Vac


2.500 МКД
или предлог цена
23 окт 13:22Agregat TOTAL 12.KW 12000W NOVI AGregati benziski

НОМИНАЛЕН НАПОН (V): 220-240 НОМИНАЛНА ФРЕКВЕНЦИЈА (HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕ...


160.000 МКД
или предлог цена
20 окт 09:28Agregat TOTAL BENZISKI 5.5kw NOVI AGREGATI

НАПОН(V): 220-240 ФРЕКВЕНЦИЈА(HZ): 50 МАКС.ИЗЛЕЗ(KW): 5.5 ИЗЛЕЗ(KW): ...


45.000 МКД
или предлог цена
20 окт 09:28dva pustoli i dve baterii makita

dva makita pistoli doneseni od svajcarija ispravni so dve baterii i ...


150 €
или предлог цена
19 окт 17:00Stanska strujna tabla

Se prodava strujna tabla so 15 mini osiguraci slovenski


800 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

18 окт 20:55SAT ZA STRUJA - BROILO

Prodavam elektricni broila Cena 1000 den parce


1.200 МКД
или предлог цена
13 окт 23:20Saat za struja

Se prodava saat za struja


1.500 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 окт 20:10Elektricar ELEKTRO INSTALACIJA OVA I POPRAVKI

Instalacija na novi objekti kukji ili stanovi Popravka na stara inst...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 окт 19:52Iskra GX-TH-MT01V povekenamenski alat 300w

Iskra повеќе наменски алат GX-TH-MT01V - карактеристики: Јачин...


2.399 МКД
или предлог цена
08 окт 09:22NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI LUTIAN ⚡️3.5 kVa 2.8 kW BENZIN - 22,...


22.780 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 окт 23:38Паметен WiFI утикач 16A, 3.5 kw smart wifi

Помали трошоци за електрична енергија со Паметен WiFI приклучок 16A, ...


900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 окт 21:55Vrsime kompletno renoviranje na stanbeni i delovni povrsini

Vrsime i izveduvame kompletno ili delumno renoviranje na stanbeni i d...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

04 окт 09:00Maxpuls agregat 700w novi

Моќност: 2HP Максимална излезна моќ: 650 W Резервар: 4 L Мотор дво...


5.500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:06DOZNI SO KAPAK

PRODAVAM DOZNI SO KAPAK 180 KOMADA,I DOZNI ZA STEKER 340 TELEFON ZA K...


2 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

02 окт 18:30Agregat 3500W TOTAL BENISKI AGREGATI

TP135006 ВОЛТАЖА: 220-240 V ФРЕКВЕНЦИЈА: 50 HZ АВТОМАТСКО СТАБИЛИЗИРА...


22.950 МКД
или предлог цена
29 сеп 14:48Tri prekinuvaci

Prodavam tri parcinja prekinuvaci sosema novi, seuste vo originalnata...


100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

27 сеп 18:54Se prodava industriski priklucok za struja

Se prodava industriski priklucok za struja masking cena 300den


300 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:34AGREGAT GENERATOR - DIZEL - 10 KVA I 4 KVA 3.3 KW LOMBARDINI

PRODAVAM NOV AGREGAT LOMBARDINI - DIZEL. MONOFAZNA I TROFAZNA STRUJA....


1.500 €
или предлог цена
25 сеп 20:30NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA 6 KW DIZEL OTVOREN

🔋🔌💡NAJNOVI MODELI AGREGATI AGRINA ⚡️6 KW DIZEL OTVOREN 57,330.0...


57.330 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

23 сеп 00:364000W Peak 8000W DC12V to AC 220V Inverter

4000W Peak 8000W DC12V to AC 220V sine wave inverter motherboard for ...


180 €
или предлог цена
22 сеп 07:59Bakaren samonosecki kabel

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:02Wifi smart switch prekinuvac internet mobilna aplikacija 16А

Продавам умен прекинувач Tuya, кој може да се контролира и мониторира...


690 МКД
или предлог цена
16 сеп 21:36strujomeri i uklopnik

trofazni dvotarifni uklopnok eftina i skapa struja


1 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:07Bandera

Prodavam bandera 9m vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

15 сеп 16:36Se prodava novi agregati doneseni od germanija

Nov vo kutija 3.5 kw germansko proizvostvo donesennod germanija nov ...


440 €
или предлог цена
13 сеп 20:27Ormar za struja

Se prodava metalen ormar za struja


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 сеп 17:01Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам