186 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 фев 11:25Промовирано

електично броило

Се продава електично броило, двофазно


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 сеп 11:42Samonosecki kabel CU 4x16mm2

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 авг 11:20Тестер за напон PT51 (12V-1000V)

Продаваме нови неотпакувани во кутија професионални тестери за струја...


399 МКД
или предлог цена
09 авг 11:13Bandera

Prodavam bandera 9m vo odlicna sostojba


100 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

03 авг 15:14ISKRA Kranj monofazno broilo

broiloto e bazdareno i edno od najkvalitetnite broila na ovie prostori


По Договор
или предлог цена
01 авг 06:19Elektricna Tabla / Електрична Табла

Продавам електрична табла супер состојба 700/700 мм


6.000 МКД
или предлог цена
16 јул 16:10PRODAVAM ELEKTRIKA

Ringla fi 150mm Magnohrom 2 x 250 den. Avtomatski osiguraci YU ...


250 МКД
или предлог цена
09 јул 10:07SAAT ZA STRUJA

Trofazno i monofazno broilo. 2000 EDEN ISPRAVNI 077 557 424


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јул 16:34Agregat portabl na benzin

Nov monofazen Agregat GBG 9000E 9KVA So elektricen start i moz...


2.195 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

02 јул 09:26Генератор Toker 11000 дизел трофазен + моно / затворен тип -

Затворен тип Моќност: 10 kVa , 8 kW Електричен старт Тип на алтерн...


141.750 МКД
или предлог цена
17 јун 09:20Агрегат Агрина LT8000 монофазен+трофазен - Профи

Напон: 220 V/380 V, 50Hz- Монофазен/Трофазен Tип на гориво: Бензин...


36.750 МКД
или предлог цена
17 јун 09:19Агрегат Агрина 1500 M алуминиум

Напон :220 V, 50Hz бензин Моќност: 1.2 kw Капацитет на резер...


10.620 МКД
или предлог цена
17 јун 09:18Се продаваат

гребенасти склопки, CN контактори, кабел папучи на пресување, повеќе...


100 €
или предлог цена
13 јун 14:24Luster

Se prodava luster so mehanizam za povelkuvanje i povtorno vrakanje n...


200 МКД
или предлог цена
11 јун 13:55Lesno prenosliv Inverter Generator

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Вршиме продажба на генератори за ...


1 €
или предлог цена
09 јун 07:33Agregat PMD 5000 S

Продавам потполно нов дизел агрегат 5кw,не е користен.Имам додатна ел...


1.200 €
или предлог цена
11 мај 00:09Elektro Motor

Trofazen elektro motor 3kW/960rpm/50Hz


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

09 мај 12:07Elektrinci Tabli

Se prodavat novi elektrinci tabli ne novi ne koristeni


1 €
или предлог цена
30 апр 13:46Електричар

поставување на нова и менување стара електрична инсталција, поединечн...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

22 апр 17:06Prodavam nov kabel 5X2,5mm

Prodavam kabel za vo zid PP 5X2,5mm dolzina 25m Cena 1100den Kon...


1.200 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

16 апр 22:44УКЛОПНИК

Исправен ,може испорака по брза пошта


По Договор
или предлог цена
01 апр 07:49SOLARNI PANELI

Prodavame solarni paneli i pridruzni elemnti za kompletni domasni sis...


5.500 МКД
или предлог цена
04 мар 11:35MASINA ZA CEPENJE DRVA

4 kw motor Izlez na reduktor 30 rotacii vo minuta


800 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Cтруја и додатоци - Агрегати

28 дек 15:20DIZEL GENERATORI, AGREGATI

Güçbir Generator Company е водечка и реномирана компанија кoja постиг...


По Договор
или предлог цена
17 дек 09:41Viko Panasonic Stekeri prekicadi Elektrika

Razni programi na stekeri prekidaci za vasiot dom.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

15 дек 13:21Sklopka ASTROCLOCK- 2

Se prodavaat 2 sklopki novi germasko proizvotstvo orginal


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

30 ное 12:24Agregat GUDE GSE 950

Agregatot e donesen od germania i e so moknost od 650w mnogu malce k...


1 €
или предлог цена
03 окт 21:33kabel

prodavam kabel za pod zemja 3x2,5 poveke od 100 m nov ne koristen


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

21 сеп 13:06STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

ЗАШТЕДА НА СТРУЈА ДО 35% ЗАШТЕДА НА ВИСОКИТЕ СМЕТКИТЖ ЗА СТРУЈА СО ...


599 МКД
или предлог цена
02 сеп 08:21Elektromotor

Prodavam elektromotor 220v-9,2A-1KW


2.500 МКД
или предлог цена
20 авг 20:48strujomeri i uklopnik

trofazni dvotarifni uklopnok eftina i skapa struja


1 МКД
или предлог цена
11 авг 16:10Kotel EKT 18KW Grundfos Pumpa

Prodavam koristen elektricen kotel EKT18kw + Grundfos Pumpa.Novi sklo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 јун 08:26TEKSAN GENERATOR Dizel Agregat 9 kVA 3000 kVA

БАУКОП ДООЕЛ е овластен застапник на Тексан Генератори во Македонија....


1 €
или предлог цена
12 јун 13:00Elektricen prodolzen kabel

🔌🔌 Електрични продолжни кабли наменети за секаков вид на потреби: ...


699 МКД
или предлог цена
11 јун 18:30Trofazen Saat,Uklopnik,Osiguraci "GANZ"

KONTAKT - 078-844-735 !!! Se prodava Trofazen Saat Ganz i uklopnik s...


1 €
или предлог цена
31 мај 18:39Senzor za dvizenje.

Senzor za dvizenje.Registrira dvizenje na covek i vklucuva alarm, na ...


450 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

09 мај 08:09Осигурачи - ножасти, главни, спратни и патрони

Продавам НОВИ - ножасти осигурачи 125А - големи - 3ком - ножасти ос...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 мар 15:40Generator -Germanski

prodavam generator germanski nov neupotreben proverete ja cenata i ...


2 €
или предлог цена
19 мар 22:04SE ZA ELEKTRIKA IZVEDBA

VRSIME IZVEDBA NA INSTALACII, POVRZUVANJE SPRATNI TABLI PROMENA , STE...


5 €
или предлог цена
09 мар 19:22SOLAREN REFLEKTORI

Solaren reflektor 30w 1490 den 60w 2490 den 100w 3490 den


1.490 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

01 мар 20:46Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам