197 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голем избор на агрегат агрегати agregat agregati

Кеко моторс ви нуди голем избор на агрегати со различни kw можност ...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 авг 10:05Промовирано

Хидрофор Пумпи

Во исправна состојба Плава sever 6500 ден Останатите по 3500 ден К...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 фев 14:38PRODAVAM ELEKTRIKA

Ringla fi 150mm Magnohrom 2 x 250 den Avtomatski osiguraci YU 44 x 3...


250 МКД
или предлог цена
10 фев 12:23KABEL 5*1.5

Se prodava kabel 5*1.5 cel kotor 500m dolzina poveke info. zvonete n...


50 МКД
или предлог цена
07 фев 21:51SKLOPKi za STRUJA

Se prodavaat


1 €
или предлог цена
06 фев 12:32Generator za struja 10Kw

Novi Generatori za struja 1.5kw 2kw,3kw.4kw.5kw 6.5kw 7.5kw 9.0kw 10...


140.000 МКД
или предлог цена
02 фев 10:11Iskra monofazni broila, saati za struja

Polovni ednofazni broila na Iskra Mozna e zamena za trofazno broilo


По Договор
или предлог цена
31 јан 17:24Neonki

Koristeni neonki 3 parcinja ispravni


2.000 МКД
или предлог цена
15 јан 22:20Кутија за осигурачи

Кутија за осигурачи


По Договор
или предлог цена
Демир Капија / Неготино

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 јан 06:13Tabla za osiguraci

Se prodava tabla za osiguraci


1.200 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

26 дек 18:41Solaren agregat za elektricna ograda

Се продава нов некористен повеќе инфо на ликнот https://parmakusa...


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

24 дек 14:12Prodavam utikaci

Prodavam utikaci.Novi.50 denara po komad.


50 МКД
или предлог цена
18 дек 20:00Prodavam starter za kola

Prodavam starter za kola so nego ima kompresor za pumpanje radio adap...


100 €
или предлог цена
18 дек 20:00Prodavam klesti

Prodavam klesti za luster klemi.


80 МКД
или предлог цена
18 дек 19:56Strujomer Monofazen Trofazen

Se prodavaat


1 €
или предлог цена
21 ное 13:45broilo

sat za struja


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

19 ное 23:10JESSNER

Agregat jessner po dogovor


1 МКД
или предлог цена
18 ное 18:25Kabel PPJ 3x1,5 mm2 - kotur 100 m

MEK Kabel PPJ 3x1,5 - kotur 100 m = 3500den (belo)


По Договор
или предлог цена
17 ное 16:34STEDAC NA ELEKTRICNA ENERGIJA

Иновативна технолгија- Штедач на електрична енергија н. 👉Интелегент...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

13 ное 13:18Kabel banderski aliminiumski 4X16 - poveke od 15m

Prodavam poloven ispraven poveke od 15m kabel banderski aluminiumski ...


650 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

10 ное 06:30Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

31 окт 14:53Solarna fotonaponska centrala 5KW

Оваа соларна фотoнапонска централа може да произведува електрична ене...


4.200 €
или предлог цена
17 окт 08:25Solarna fotonaponska centrala 10КW

10 KW ON-GRID соларна фотонапонска централа Оваа соларна фотoнапон...


7.400 €
или предлог цена
17 окт 08:25Стабилизатор на струја / Stabilizator na struja

Стабилизатор на струја за телевизор или фрижидер. 220v


2.000 МКД
или предлог цена
16 окт 17:08Elektricar - iskusen majstor

Elektricar - iskusen majstor vrsi : -- kompletna instalacija na kukj...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

12 окт 13:35електично броило

Се продава електично броило, двофазно


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

14 сеп 11:42Samonosecki kabel CU 4x16mm2

Prodavam bakaren samonosecki kabel 4x16mm2 dolzina 82m cena po dogovor


1 €
или предлог цена
24 авг 11:20Тестер за напон PT51 (12V-1000V)

Продаваме нови неотпакувани во кутија професионални тестери за струја...


399 МКД
или предлог цена
09 авг 11:13ISKRA Kranj monofazno broilo

broiloto e bazdareno i edno od najkvalitetnite broila na ovie prostori


По Договор
или предлог цена
01 авг 06:19PRODAVAM ELEKTRIKA

Ringla fi 150mm Magnohrom 2 x 250 den. Avtomatski osiguraci YU ...


250 МКД
или предлог цена
09 јул 10:07SAAT ZA STRUJA

Trofazno i monofazno broilo. 2000 EDEN ISPRAVNI 077 557 424


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

05 јул 16:34Agregat portabl na benzin

Nov monofazen Agregat GBG 9000E 9KVA So elektricen start i moz...


2.195 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

02 јул 09:26Генератор Toker 11000 дизел трофазен + моно / затворен тип -

Затворен тип Моќност: 10 kVa , 8 kW Електричен старт Тип на алтерн...


141.750 МКД
или предлог цена
17 јун 09:20Агрегат Агрина LT8000 монофазен+трофазен - Профи

Напон: 220 V/380 V, 50Hz- Монофазен/Трофазен Tип на гориво: Бензин...


36.750 МКД
или предлог цена
17 јун 09:19Агрегат Агрина 1500 M алуминиум

Напон :220 V, 50Hz бензин Моќност: 1.2 kw Капацитет на резер...


10.620 МКД
или предлог цена
17 јун 09:18Се продаваат

гребенасти склопки, CN контактори, кабел папучи на пресување, повеќе...


100 €
или предлог цена
13 јун 14:24Luster

Se prodava luster so mehanizam za povelkuvanje i povtorno vrakanje n...


200 МКД
или предлог цена
11 јун 13:55Lesno prenosliv Inverter Generator

Agrotehnika istok stip 071 367 690 Вршиме продажба на генератори за ...


1 €
или предлог цена
09 јун 07:33Elektro Motor

Trofazen elektro motor 3kW/960rpm/50Hz


4.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

09 мај 12:07Elektrinci Tabli

Se prodavat novi elektrinci tabli ne novi ne koristeni


1 €
или предлог цена
30 апр 13:46Електричар

поставување на нова и менување стара електрична инсталција, поединечн...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Cтруја и додатоци - Агрегати

22 апр 17:06Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам