18528 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI HIPOTOMI

PRODAVAME SEKAKOV VID NA PROFESIONALNA OPREMA ZA HOTELI I RESTORANI ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Индустриски машини

Вчера 13:00Промовирано

Pistol za strafovi

Nov pistol za odvrtvejne i zavrtvejne na strafovi so sila od 800 NM s...


5.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 16:44Промовирано

Elevator dozer transporter na oriz

Izrabotka na elevatori, vo razlicna dolzina I golemina po naracka


1 €
или предлог цена
14 сеп 10:19Промовирано

Kosten,talpi, daski ,dab

Talpi prva klasa


111.111 €
или предлог цена
Денес 02:12Hrast Orev dab talpi cresna cam buka

Sekavov vid Na talpi


5.555 €
или предлог цена
Денес 02:12Ploci stari ploci

Ploci


120 €
или предлог цена
Кичево

Останато

Денес 02:12Cirkular masini za drvo циркулар

Masinata e vo ispravna sostojba 120x120 plotna Trofazen motor


300 €
или предлог цена
Денес 02:11PRODAVAM SVRDEL ZA BUSENJE DIFERENCIJAL

Prodavam diferencijal, svrdel za busenje dupki so glava od drebong po...


5 €
или предлог цена
Денес 01:28Орев - дрво

Цело стебло, како што е на фотографиите. Стеблото е исечено 13 Мај ...


300 €
или предлог цена
Денес 00:40Индустриски машини

--Оверлок Zoje нова многу малку користена Оверлок 00447427740683...


399 €
или предлог цена
Денес 00:29Машина за правење сладолед

Се продава половна машина за сладолед. Во функција. Се продава поради...


350 €
или предлог цена
Денес 00:14  НОВ ОГЛАС

Se prodavam firma

Prodavam firma koja e aktivna podolgo vreme nad 10 God. Tel 071258617


111.111.111 €
или предлог цена
Денес 00:04Penomat karcher wap sneg

Prodavam penomati novi univerzalni za poveke masini . Fenomenalna nap...


2.850 МКД
или предлог цена
Денес 00:00Riko imbusi torkovi

Novi Prakam po kargo


800 МКД
или предлог цена
Вчера 23:53FASADNI LAJSNI STOLBOVI I ELEMENTI OD STIROPOR

IZRABOTUVAME: -fasadni lajsni koi se nameneti za ukrasni okviri okol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 23:48Izrabotuvam etiketirki

Izrabotuvam etiketirki i aplikatori za etiketi spored vesi potrebi (h...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:42Prodavam/izrabotuvam masina za struganje so beskone. smirgla

Prodavam / Izrabotuvam masini za struganje, brusenje, ramnenje, polir...


1 €
или предлог цена
Вчера 23:42Продавам витрина многу поволно!

Продавам витрина многу поволно, во одлична состојба.


2.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Дукани и опрема

Вчера 23:09Prodavam generator

Generator NOV .15 KW .400V.1500 RPM.


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:55Izdavam magacin-ladilnik

Izdavam magacin-ladilnik vo Bitola


1 €
или предлог цена
Вчера 22:55Prodavam elektromotor 5kw

Elektromotor Rade koncar 5kw. 940 obrtai .trofazen


120 €
или предлог цена
Вчера 22:55laser za merenje na prostor Black&Decker

PRAZNICEN POPUST DO KRAJ NA NEDELA- CENA 20 EVRA , DO 09.05.2021!Se p...


20 €
или предлог цена
Вчера 22:51dodatoci za prodavnica

Prodavam:vaga,klima ured,Pečka na plin,Frižider Vagata e libela i me...


3 €
или предлог цена
Вчера 22:41Se prodavaat metalni sandacina za sveki

SeSe prodavaat metalni sandacina za sveki


600 МКД
или предлог цена
Вчера 22:41Moleraj,gips karton,opsivki

Moleraj,gips karton,opsivki i drugi uslugi.. Cena po dogovor..


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Занаетчиска дејност

Вчера 22:31OPREMA ZA AVTO PERALNI IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis skopje prodava koplet opremi za avto peralni. Tel 02253...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

Вчера 22:28TORNADORI ZA HEMISKO CISTENJE NA KOLI IVBIS SKOPJE

Firmata ivbis skopje prodava tornadori za hemisko cistenje na koli.it...


4.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Автосервис и Автоперална опрема

Вчера 22:27Karcher wap masina

Karcher wap masina donesena od svajcarija, plasticen priklucok iskrsa...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:54Нови разладни витрини (Razladni vitrini)

Димензии: 200,2 x 60 x 60 cm Нето капацитет: 360L Енергетска класа:...


39.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:50Професионална печка

Rational combi-master CM 101 професионална печка исправна се продав...


999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Индустриски машини

Вчера 21:28Продавам делови за лифт,точак и др.

Електрика за лифт-20.000 ден.,склопка-1.500 ден.,точак-1.000 ден.,вен...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:24Се продаваат 5 маси, 2.5см иверица, уметничка кројка

Се продаваат 5 маси, 2 ,5 сантиметри дебела иверица на ногари со поде...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:15Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма

Се продава ШАНК комплетен со мијалник, чешма. Шанкот е 300 х 1.60 см...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 21:15Mashina za proizvodstvo na keks

Prodavam mashina za proizvodstvo na site vidovi keksi. Mashinata ja ...


3 €
или предлог цена
Вчера 21:13УНИВЕРЗАЛНА БРУСАЛКА ЗА НАДВОРЕШНО И ВНАТРЕШНО БРУСЕЊЕ

Brusalka - МАШИНАТА Е ВО ОДЛИЧНА РАБОТНА СОСТОЈБА, F200 L750. ЗА ...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:07UNIVERZALNA BRUSALKA ZA VNATRESNO I NADVORESNO BRUSENJE

Masinata e vo odlicna rabotna sostojba. F200 L750 Za poveke informa...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:07Prodavam svinji mesari domasno proizvodstvo

Prodavam svinji mesari,domasno proizvidstvo,hraneti so cista domasna ...


130 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
140 МКД
Вчера 21:05Gajbi

Gajbi


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Амбалажа и пакување

Вчера 21:02Roller za sobiranje lesnici orevi I dr.

Rolerot e idealno resenie za sobiranje na lesnici orevi I drugi topce...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:01Sandaci za pceli, satni osnovi LR, DB, pceli i roevi

Se prodava: Sandaci za pceli 1900 denari; Satni osnovi 320 denari; ...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:01sandaci za pceli so prevoz najniski ceni

Izrabotuvame sandaci za pceli so vrven kvalitet po najniski ceni so n...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 21:00USLUGI SECENJE I VITKANJE LIM

vrsime uslugi secenje i vitkanje limovi do 5mm: - secenje limovi do ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 20:41Elektrodi 50 den/kg i Zaca za varenje 80 den/kg

Se prodavat elektrodi F 3,4,5 rutilni i bazicni Pakovanje po 5 kg i ...


50 €
или предлог цена
Вчера 20:37Страна 1 од 464

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам