Цела Македонија
                           
65706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

LUKSUZEN STAN VO AERODROM

Се продава луксузно наместен стан во Аеродром, со површина од 73m2. С...


89.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Nov Stan 105m2 vo Gradski Park

Se prodava nov stan vo gradski park vo Kavadarci so povrsina od 105m2...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Денес 13:00Промовирано

Se prodava luksuzno namesten stan vo Micurin

Se prodava stan od 77m2, vo Michurin na samo 600m do centar - 4ti sp...


113.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

11 јан 10:01Промовирано

Prodavam Kuka

Se prodava kuka poveke information na tel 078207688


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

NOV NAMESTEN 3-soben 66m2 na

SIFRA 21880 Se izdava namesten 3-soben stan 66m2 vo Karpos 2 kaj k...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

plac za gradba 205 m2

plac za gradba 205 m2 so markica za gradenje prizemje+dva sprata+potk...


70.000 €
или предлог цена
Гостивар

Плацеви и Ниви

Денес 13:05Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 5 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 13:04Dvosoben spr.Skopjanka

se izdava konforen dvosoben stan 62m2 na 4 kat so lift parno do nova ...


150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:02  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМ трособен комфорен стан

Продавам трособен комфорен стан од 80м2 , со убав распоред и комотни ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:02Evtin plac so pristapen pat pred Veles

Prodavam mal plac od 1250m koj bil koristen kako iskop. Se naoga vo...


2 €
или предлог цена
Денес 13:01Se Prodava Stan vo Cair kaj Makpetrol-Dea Restorant

Se prodava stan vo cair kaj Makpetrol Dea Restorant Renoviran Komplet...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:01APARTMAN ZA NOKEVANJE i KRATOK PRESTOJ 999DEN

Kaj avtobuska bitpazar Hotel Fama


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:01Se prodava kuka vo naselba Cento kaj gradinkata 25 maj

Se prodava kuka vo naselba Cento na ulica Katlanosvka kaj gradinkata ...


80.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:01  НОВ ОГЛАС

Продажба на ниви, Балканска

Се продава градежно неизградено земјиште во населба Балканска. За пов...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Smestuvanje vo Stip, stanovi, apartmani ........

Располагаме со повеќе луксузни апартмани за сместување на краток и по...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Продавам апартман во Порта Влае/Карпош

Се продава апартман во Порта Влае на 6ти спрат,95 кв.м.Има прекрасен...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 2700м2 ВО К.ВОДА

Се издава деловен простор во Кисела Вода во индустриска зона на ул. Б...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Поволно! Се продава легализирана куќа

Се продава легализирана куќа. 3 соби, салон, купатило. Куќата е вс...


18.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava vikendica/vikend kukja

Se prodava vikendica so povrshina od 2142m2, na lokacija pozadi stara...


1 €
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Денес 13:00Se prodava deloven prostor vo Centar kaj Katolicka Crkva

Se prodava deloven prostor vo blizina na Katolicka Crkva. Namesten e ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Карабина со поглед на Скопје

Се продава куќа карабина во населба Јака, о.Илинден, може и замена за...


46.000 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00SE IZDAVA deloven prostor kaj Sistina

Se izdava deloven prostor vo blizina na Sistina na glavnata ulica, ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00Niva-mesto Lakocerej (visho-trojansko pole)

Se prodava mesto vo mesnosta Visho (trojansko pole) na ridot/planinat...


2.490 €
или предлог цена
Денес 13:00Prodavam kujka so dva dukani vo Prilep

Prodavam kujka so dva dukani vo Prilep so dva kata sekoj od po 110 m2...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
120.000 €
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:00Gradezni parceli Ohrid - Trnovo Radojca Novicic

Се продаваат градежни парцели во место викано Трново, станбена населб...


15.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Kuka Vo Naselba Gorno Orizari

Vednash Vseliva


65.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


25 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Plac na samijot pat za lavci

Se prodava plac na samiot pat za selo lavci pogoden za gradba


30 €
или предлог цена
Денес 13:00Се продава стан 82м2 во строг центар/градски ѕид

Се продава одлично наместен стан од 82м2 + 5м2 тераса во градски ѕид...


105.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
109.500 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA VO PRILEP

kukjata e na 2sprata, 6sobi, kupatilo, garaza za podetalni informacii...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:00Издавам дуплекс стан во Центар

Издавам дуплекс стан во Центар на 4-ти кат и поткровје, 70м2 во близи...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00се издава гарсоњера во центарот

Гарсоњерата е наога карши здравен дом може да се види на сликите за п...


100 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Се издава ексклузи локал 126м2 на ул.Ленинова во Дебар Маало

Се издава ексузивен локал од 126 m2 на најдобра локација во Дебар Маа...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Povekjenamenski objekt

Jas Mile Trajanovski na ul. Boris Trajkovski 10 prodavam povekjenamen...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 13:00ИЗДАВАМ СТАН ВО МАРИНО

Издавам стан во поткровје позади стадионот во Марино


6.000 МКД
или предлог цена
Илинден / Скопје

Станови

Денес 13:00Купувам стан до 50m2

Купувам стан, може и половен но да е реновиран. Ориентација било кој...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Niva plac 4200m2 vo Opstina Kisela Voda

Niva plac 4200m2 vo Opstina Kisela Voda potocno Pintija


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Prodavam/Novograda stan vo Karpos 4 vo blizina na City Mall

Se Prodava stan vseliv ,SO IMOTEN LIST ,Stanot e so uredna dokumentac...


1.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 13:00itno se izdava

Se izdava stan Skopje-Centar ul.Borka Taleski br.40,granichi so Roma...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan od 36m2 vo K.Voda kaj cesma

Se prodava stan od 36m2 vo K.Voda kaj cesma na samo 1.5 km od Plosta...


По Договор
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Денес 13:00Deloven prostor 650m2 vo strog Centar (Olimpiski bazen)

Se izdava deloven prostor od 650m2 vo objektot na Olimpiski bazen vo ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Deloven prostor 52m2 strog Centar (Olimpiski bazen)

Se izdava deloven prostor od 52m2 vo objektot na Olimpiski bazen na b...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Атрактивен деловен простор

Се издава деловен простор (стан) на ул. Максим Горки бр. 8 спроти Мr....


370 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Страна 1 од 1643