Цела Македонија
                           
56483 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka vo Nov Dojran

Agencijata za nedviznosti prodava kuka vo Nov Dojran na glavna ulica ...


25.000 €
или предлог цена
Дојран / Гевгелија

Куќи / Вили

21 јан 17:52Промовирано

СЕ ИЗНАЈМУВА: Уредно наместен стан Лептокарија Карпош 3

Се изнајмува двособен уредно наместен стан во Лептокарија (близу Skop...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

11 јан 21:20Промовирано

Se izdava deloven prostor dukan

Se izdava deloven prostor dukan od 250 m2 koj moze da se deli na 2 de...


5 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
270 €
Кисела Вода / Скопје

Дуќани

16 јан 15:59Промовирано

Kuka vo odlicna sostojba/cakum pakum

SE PRODAVA!!!Kukata se naogja vo Kumanovo..Naselba Jane Sandanski /Ba...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 23:10Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен

Се продава шумско земјиште на локалитет Калин Камен Крива Паланка од ...


4 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 22:59Se prodava kukja - Се продава куќа

Се продава куќа во Крива Паланка на улица Калин Камен бр 28 - населба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Куќи / Вили

Вчера 22:59SE PRODAVA NIVA

Se prodava niva 2250m2 vo S. VRAPCISTE blizu stadionot nivata izlaga...


1 МКД
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Плацеви и Ниви

Вчера 22:52Se izdava delovno-kancelariski prostor

Se izdava atraktiven kancelariski prostor, na samo 1km od centarot na...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:51Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor so povrsina od 180m2. Prostorot e delliv. N...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 22:50Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


86.000 €
или предлог цена
Вчера 22:50Se prodava kuka na Zeleznicka Cerkeze

Se prodava Kuka od 175 m2 kvadratni i dvorno mesto od 756 m2 kvadratn...


8 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 22:48Купувам трособен стан

Купувам трособен стан во склоп на комплексот убавици


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 22:47Se izdava super opremen stan kaj City Mall

Se izdava stan vo Karpos 4 vo blizina na City Mall 65m2 na 2 kat, kom...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:40КУЌА 75м2 двор 185м2 во Приле позади гимназија М Ацев

Еко Куќа во Прилеп 75м2, двор 180м2 Локација: Позади гимназија М Аце...


42.999 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:40Se izdava Butka kaj Cifte furni

Se izdava butkata ima wc, voda, odvod, klima i nadvoresen pokrien pro...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 22:39PRODAVAM NIVI !!!

PRODAVAM NIVI VO GOLIOVO 1052M2 i 581M2.


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:39Se prodava 3000m2 urbaniziran gradezen plac

Eksluzivno se prodava 3000m2 urbaniziran gradezen plac I objekt od 44...


49.000 €
или предлог цена
Вчера 22:29Куќа

Se prodava kukja vo Negotino so povrsina i raspored.Bruto stanbena po...


1 €
или предлог цена
Неготино

Куќи / Вили

Вчера 22:29Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:28Продавам 2 споени плаца

Двата плаца се споени 595 575m2 во Доброшане позади станица за техн...


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:24Се продава/издава дуќан - трафика под Рим-Париз

Prodavam(izdavam ducan od 8kvadratni metri( trafika ispod Rim-Paris) ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 22:24Продавам нива во с. Тромеѓа

Повеќе информации на 071/888-288


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 22:24Се издава наместен стан кај Шампионче Кисела Вода

Издавам наместен стан во Кисела Вода над Шампионче, слободен од 01.02...


175 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Станови

Вчера 22:24Се издава стан, Неа Потидеа на 20м од плажа

Издавам стан со 2 спални, во Неа Потидеа на првиот ред до плажата. Се...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Вчера 22:24Куќа на екстра локација погодна за деловен простор

se prodava kuka na glavnata ulica ,,Goce Delcev" br.19, vo blizina n...


89.999 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 22:23Niva kaj fabrika Swisslion

Se prodava niva kaj fabrika Swisslion,sprema Bardovci. Katastarska p...


15 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:23Atraktiven plac Radisani

Na tretiot vlez vo naselbata.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:22Niva kaj BesaPetrol,Kacanicki pat

Se prodava niva kaj Besa petrol 2385m2.


20 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:22RASADNIK VO SARIKA VO PRILEP

rasadnik vo sarika nad obikolniot pat 6500m2 slobodan 0782332175


300 МКД
или предлог цена
Вчера 22:19NIVI VO PRILEP

SE PRODAVA NIVA VO SARIKA NAD OBIKOLNICATA 3500 M2 SLOBODAN 078232...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 22:18S E P R O D A V A

sE PRODAVA KUKA VO GJOGDERE kaj Ta bana na samata ulica . so pomos...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Вчера 22:18NIVA VO PRILEP

NIVA VO PRILEP MESTO CARDAK NAD MARKO CESHMA NIVATA E 17000 M2 SLOB...


100 МКД
или предлог цена
Вчера 22:18Се продава куќа во центар на Скопје

Се продава куќа со деловен простор во центар на Скопје во близина на ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:17Stan od 46m2 vo Strog centar

Se prodava stan na 8 kat so lift vo najstrog centar navo blizina na D...


44.990 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 22:12Stan na 4 kat bez lift

Se prodava renoviran stan vo Centar, na 4 kat bez lift. Kvadratura...


70.000 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 22:12NOVOGRADBA vo CENTAR

NOVOGRADBA 2021-2023 vo blizina na Trudot vo Tetovo. Markica: 2Po+Pr...


950 €
или предлог цена
Тетово

Станови

Вчера 22:11Dvo semejna kuka

Se prodava dvo semejna kuka so poedinecna povrsina 240 i 155 m². Cel...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:07AM KUJCA VO CRNICE NAD MVR.

PRODAVAM KUJCA VO CRNICE SEIZMICKI GRADENA SO NOVA FASADA RENOVIRANA...


480.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:06Dukan vo centar na Strumica - vo Kulata

Mnogu povolno se prodava dukjan vo strogiot centar na Strumica, vedna...


1.100 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 22:05Плац во Ржаничино/ Plac vo Rzanicino

Се продава плац во нова градежна зона во н.м. Ржаничино - Петровец од...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 22:01СЕ ПРОДАВА ДУЌАН - Т.Ц. БИСЕР

КОНТАКТ : 078/451-154 и 078/814-472 Се продава дуќан од 18м2 во трго...


24.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Дуќани

Вчера 21:58SE IZDAVA DUKJAN VO CARSIJATA

dukjanot se naoga vo ulicata kaj sindzirot karsi alfa elektronik ......


150 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 21:49Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
Вчера 21:49Страна 2 од 1413

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам