Цела Македонија
                           
6321 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

KUKJA VO HROM

Se prodava ili izdava kukja vo naselba hrom, Odlicna lokacija blisku ...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 15:21Промовирано

Се продава куќа во петровец

се продава куќа во општина петровец пред школото тел 075333034


50.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:26Se prodava kukja vo gjorce 2

Se prodava kukja vo gjorce 2 Kujna so trpezarija, dve sobi, ogromna ...


90.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:21Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:05Продавам куќа во Волково

Се продава куќа во Волково, 80м од главната улица, 200м од автобуска ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:52Kukja vo Volkovo

Се продава куќа во Волково, 80м од главната улица, 200м од автобуска ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:50Куќа, штала, плевна, двор, бавча во Раштани, Б-ла

Во село Раштани, Битола се продава: Веднаш вселива куќа; Штала и плев...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:41Се продава во Ѓорче Петров 1

Se prodava kukja vo Gjorce Petrov 1, so povrsina od 155 m2, od koi 45...


110.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:33Се продава куќа близу болница

Kujkata e stara za renoviranje i se naogja na 5 minuti do bolnica


22.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:31Продавам нова куќа

Prodavam nova nevselena kukja na prekrasna lokacija vo novata naseba ...


78.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:19Se prodava kukja vo Bitola ili se zamenuva za nov stan

Се продава куќа во строгиот центар на градот на 5 минути до Домот на ...


2 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 15:12Prodavam Kukja vo Tetovo

Kukja vo Tetovo na ulica 153 vo tivok del na gradot za semejno ziveen...


777 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
888 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 15:05Prodavam kukja vo Ohrid

Продавам куќа (карабина) во Охрид близу ЕМУЦ (во сликите има приложен...


70.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 15:00Се продава куќа во Марино

Одлична местоположба во непосредна близина на основното и средното уч...


1.050 €
или предлог цена
Илинден / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:55Се продава куќа

Куќата се наоѓа на убава и мирна локација во Петровец,Скоке располага...


50.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:50Kukja so ploči tvrda gradba extra cena 078453511

Na ulica Gorgi Sugarev br 17 Golema samostojna Kukja cena evtina 07...


43.000 МКД
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 14:45Се продава куќа во С. СОПОТ

Се продава куќа во село сопот во горно мало на главна улица Куќата е...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 14:39Se prodava kukja vo Dracevo vo odlicna sostojba

Se prodava kukja vo odlicna sostojba. Kukjata se naogja vo Dracevo k...


52.000 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:36Vikendica vo Mavrovo od 260m2 do Hotel Radika

SE PRODAVA PREKRASNA VIKENDICA VO MAVROVO-LEUNOVO DO HOTEL RADIKA SO ...


150.000 €
или предлог цена
Маврово и Ростуша / Гостивар

Куќи / Вили

Денес 14:35Куќа од 220 м2 со голем двор во нас.Пинтија

Се продава семејна куќа во нас.Пинтија од 222м2. со големо убаво уред...


1 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:16Kukja vo Prilep

Se prodava kukja vo Prilep ul.Bitolska vo izgradba, so cist imoten li...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 14:14Се продава куќа со плац во Ѓорче Петров

Се продава куќа 186м2 со плац од 222м2 со маркица 4 +1 во Ѓорче Петро...


75.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:06Се продава куќа во Ваташа

Се продава куќа на два спрата во Ваташа со дворно место од 650м2, со ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 14:03Се продава куќа во Радишани

Се продава куќа во Радишани 270m2 станбена површина, 830m2 дворна пов...


163.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 14:00MENUVAM-PRODAVAM KUKA VO USJE SO UBAV POGLED

se prodava kuka nad staklara mozna e zamena za stan so vasa doplata v...


1 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
200.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:30Se prodava kukja so golem dvor vo blizina na Muzicko Shkollo

◈Agencija ELINOR◈ vrshi prodazhba na kukja vo blizina na Muzicko Shko...


550.000 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
600.000 €
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:24Se prodava nova kukja 159m2,prekrasen pogled ezero Kozjak

Se prodava nova nedovrsena kukja vo Blizansko,so prekrasen pogled na ...


42.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:15Stara kuka vo CENTAR so dvorno mesto 360m2

Se prodava stara kuka so dvorno mesto od 354 m2. Katastarska parcela ...


80.000 €
или предлог цена
Кичево

Куќи / Вили

Денес 13:00SE PRODAVA KUKJA VO CENTAROT NA BITOLA !!!

SE PRODAVA. Kuкјata se naogja pozadi gimnazijata Taki Daskalot , nasp...


75.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka 80m2 vo Gostivar so dvorno mesto 500m2

Cenata ne e fiksna! HITNO!!! Kukata ima 2 sprata, na prviot sprat ...


139.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Гостивар

Куќи / Вили

Денес 13:00Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Kuka vo Sopiste

Prodavam kuka vo Sopiste 196 kvadrati so 400 kvadrati dvorno mesto. ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
165.000 €
Сопиште / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00KUKA OPREMENA

SE PRODAVA NOVA KUKA NA 2 SPRATA OPREMENA SO KOMPLETNA DOKUMENTACIJA ...


70.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Atraktivna nova kuća na Ilindenska -STANBENO DELOVEN OBJEKT

🆕🆕🆕 vo agencija CHANAK Prodažba na nova kuća na Ilindenska.Na pro...


279.999 €
или предлог цена
Тетово

Куќи / Вили

Денес 13:00Se Prodava kukja vo Trubarevo

Се продава самостојна семејна куќа во С. Трубарево, на мирна локација...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се издава вила на самиот Кеј | Se izdava villa na samiot kej

Се издава вила на самиот Кеј, на само 5 минути од центарот. Објектот ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 13:00Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа на 2 ката со дворно место во Ѓорче Петров, нас...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Квалитетна куќа во центарот, ул.Солунска, 40000е итно

Куќата е на високо приземје со визба 13м2, бетонска плоча, паркет, ПВ...


40.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава куќа во Ѓорче Петров

Се продава куќа од 210 м2 во Ѓорче Петров со дворно место од 400м2. ...


999.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава КУЌА

Се продава куќа во која што се живее. Куќата е во добра состојба, мож...


50.000 €
или предлог цена
Прилеп

Куќи / Вили

Денес 13:00se prodava Kuca

se prodava moznost za posreduvanje za kredit vk NLB od moja strana.


7 €
или предлог цена
Кочани

Куќи / Вили

Денес 13:00Страна 1 од 159

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам